Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterionské knihy  ~  Modlitba k Mirtal - Soutěž o nejlepší povídku z Asterionu

Gilgalad
Zaslal: ne listopad 11, 2007 12:46 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Možná jste si už všimli naší soutěže z úvodní stránky, její vyhlášení vyšlo také v posledním čísle Pevnosti a ve Zrození Modrého měsíce.
Rádi bychom ve tvorbě asterionských sborníků pokračovali. Měly by se v nich objevovat jak texty již známějších autorů, tak povídky od vás čtenářů.
Tentokrát jsme se rozhodli sborník provázat tématikou zlodějů, zločineckého podsvětí, ochránců pořádku, apod. Povídky by tedy měly být na toto téma.
Pokud se takto koncipovaný sborník ujme, mohou přijít na řadu další témata, např. magie, válečnictví, atd.
Uzávěrka soutěže je 1. 6. 2008 a své texty můžete zasílat na adresy cenis@seznam.cz a gilgalad@volny.cz.
Jejich minimální rozsah by měl být 20 tisíc znaků, maximální 55 tisíc znaků.
Nejlepší povídky zařadíme do sborníku a ty, které se neumístí, ale budou přesto publikovatelné, mohou vyjít v Pevnosti.
Tato diskuze je zde také pro vaše příp. dotazy, takže se směle ptejte, bude-li vás něco o soutěži zajímat:)[/list]

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Norec
Zaslal: čt únor 28, 2008 19:48 Citovat
Založen: 13.10.2003 Příspěvky: 30 Bydliště: Kozlovice u F-M
No mám na takovou otázečku-když jsem viděl oznámení o druhé Modlitbě k Mirtal tak jsem hned dostal chuť se zůčastnit a vymyslel jsem povídku speciálně pro tuhle soutěž a teď koukám na propozice a tady píšete, že minimální délka je 20000 znaků a ta moje je cca poloviční. Sice ještě neprošla editací ale pochybuju, že se její objem zdvojnásobí. A tak se musím zeptat jestli je to nutná podmínka, abych vás nevyrušoval povídkou, která ani nesplňuje požadavky...

_________________
Je jedno jaké činy vykonáš, stejně přijde Apokalypsa.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: pá únor 29, 2008 21:32 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Norec napsal:
No mám na takovou otázečku-když jsem viděl oznámení o druhé Modlitbě k Mirtal tak jsem hned dostal chuť se zůčastnit a vymyslel jsem povídku speciálně pro tuhle soutěž a teď koukám na propozice a tady píšete, že minimální délka je 20000 znaků a ta moje je cca poloviční. Sice ještě neprošla editací ale pochybuju, že se její objem zdvojnásobí. A tak se musím zeptat jestli je to nutná podmínka, abych vás nevyrušoval povídkou, která ani nesplňuje požadavky...


nevadi, posli klidne i kratsi, pokud bude dobra, neni to problem

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.