Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  Asterionský zeměpis

oggysu
Zaslal: ne květen 18, 2008 12:39 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
V Keledoru je třeba zdvihnout pobřeží, aby se z pralesa stala step... v Danérii na jihu pobřeží podobné Řecku, stejně tak ve východní Plaveně. Západ plaveny je pozvolnější, i když je na území Kujav...
Barbarský záliv má pozvolné pobřeží za kterým se zdvihají vysoké útesy, takže máme pláže pro drakkary i fjordy... a na severu je obří sráz dolů a vyšší nadmořská výška zároveň vysvětluje ten ledovec tak jižně:-p
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Zaslal: po únor 14, 2011 11:09 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Po přečtení tohoto článku( http://www.osud.biz/veda/jak-to-bylo-s-plochou-zemi/ )mě napadá: nebylo povědomí o tvaru Asterionu postaveno podle středověkého modelu? Pokud ano, tak bych ho trochu pozměnil(alespoň pro námořníky, učence a ty kdo umí létat)...a jejich povědomí by asi i dost pozměnilo povědomí všech ostatních... Question

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery
Zaslal: út říjen 16, 2012 8:47 Citovat
Založen: 11.11.2009 Příspěvky: 73
Nebylo by možné mít mapy ve vetším rozlišení? Například Severozápadní Tara by se mi hodila, mám ji ze starého modulu a ta nová je prostě hezčí Smile Když to totiž vytisknu aby bylo vidět všechno, tak je to hrozně kostrbaté.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: út říjen 16, 2012 10:41 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Fery napsal:
Nebylo by možné mít mapy ve vetším rozlišení? Například Severozápadní Tara by se mi hodila, mám ji ze starého modulu a ta nová je prostě hezčí :) Když to totiž vytisknu aby bylo vidět všechno, tak je to hrozně kostrbaté.


Mozna myslis Dalavy, protoze ty maji starou a novou mapu, Severozapadni tara je jen jedna :-) rozliseni map je nejvetsi jake mame, konkretne u SZ Tary cca 1200x1800 coz je docela dost. Ne sice pro tisk na format A2 ale na A3 by to mohlo vypadat dobře

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fery
Zaslal: út říjen 16, 2012 13:59 Citovat
Založen: 11.11.2009 Příspěvky: 73
Rozumím, chtěl jsem právě udělat výřez a trochu zvětšit. Na to je to rozlišení trochu malé. Škoda.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: út listopad 13, 2012 4:56 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Cenis napsal:
Fery napsal:
Nebylo by možné mít mapy ve vetším rozlišení? Například Severozápadní Tara by se mi hodila, mám ji ze starého modulu a ta nová je prostě hezčí Smile Když to totiž vytisknu aby bylo vidět všechno, tak je to hrozně kostrbaté.


Mozna myslis Dalavy, protoze ty maji starou a novou mapu, Severozapadni tara je jen jedna Smile rozliseni map je nejvetsi jake mame, konkretne u SZ Tary cca 1200x1800 coz je docela dost. Ne sice pro tisk na format A2 ale na A3 by to mohlo vypadat dobře


SZ Tara mi visí na zdi jako A1 a je to v pořádku - jen při pohledu z blízka jsou vidět kostičky u vesnic (klasický jpg artefakty). Už z metru to vypadá naprosto v pořádku Smile

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.