Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Asterion vs Systém

Aký systém využívate pri hraní Asterionu?

DrD   [ 20 ]  
44%
  44%
DrD+   [ 19 ]  
42%
  42%
d20 alebo (a)DnD (3.5e)   [ 1 ]  
2%
  2%
GURPS   [ 2 ]  
4%
  4%
iný   [ 3 ]  
6%
  6%

Celkem hlasů : 45
crowen
Zaslal: út duben 26, 2005 14:47 Citovat
Založen: 4.4.2005 Příspěvky: 26 Bydliště: ba/bb [svk]
Aký systém využívate pri hraní Asterionu? DnD, DrD, DrD+, GURPS, nejaký iný?

_________________
www.rpg.sk [portál o hrách na hrdinov]
RPG Fórum
prvý československý RPG blog
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kenny
Zaslal: út duben 26, 2005 16:53 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Momentálně DrD+

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: út duben 26, 2005 20:25 Citovat
Anonymní
My jsme hrali normal. Pak prislo plusko, tak jsme to sli vozkouset, pak nas to prestalo bavit, tak jsme se vratili k te predesle hre a rozhodli se, ze ji "dohrajem".
crowen
Zaslal: út duben 26, 2005 20:52 Citovat
Založen: 4.4.2005 Příspěvky: 26 Bydliště: ba/bb [svk]
Nazarei napsal:
My jsme hrali normal. Pak prislo plusko, tak jsme to sli vozkouset, pak nas to prestalo bavit, tak jsme se vratili k te predesle hre a rozhodli se, ze ji "dohrajem".


Teda DrD+ sa ti vidi horsie ako DrD? Alebo v com to spocivalo?

_________________
www.rpg.sk [portál o hrách na hrdinov]
RPG Fórum
prvý československý RPG blog
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Nazarei
Zaslal: st duben 27, 2005 14:52 Citovat
Anonymní
To ne. Ale kdyz jsme si uvedomili, kolik veci v Asterionu musime predelavat z DrD do DrD+...Rekli jsem si, ze pockame, az vyjdou aplikace, coz se asi nedockame.
Sadaam
Zaslal: čt duben 28, 2005 8:45 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Jo toš my na plusko nemáme many... a jinak přesně jak řikáš s tou aplikací je problém... navíc mě se prostě ta jednoduchost a občas debilita DrDu líbí... Shocked Very Happy

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Patches
Zaslal: pá duben 29, 2005 8:56 Citovat
Založen: 25.3.2005 Příspěvky: 64 Bydliště: Východní Dálavy
Nelze nez souhlasit se Sadaamem - Plusko je drahy a nema aplikaci => momentalne je lepsi normal...
...ale jinak nic proti Plusku Smile

_________________
Meč nebo škrtící drát, smrt je pořád smrt...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
crowen
Zaslal: pá duben 29, 2005 9:18 Citovat
Založen: 4.4.2005 Příspěvky: 26 Bydliště: ba/bb [svk]
Ak si chcete precitat nieco o plusku, pozrite sa sem...

_________________
www.rpg.sk [portál o hrách na hrdinov]
RPG Fórum
prvý československý RPG blog
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Raven Damiel
Zaslal: pá duben 29, 2005 13:40 Citovat
Anonymní
My hrajeme podle klasického DrD. Nemáme potřebu zkoušet něco nového, v našem hraní nejsou pravidla až tak důležitá...
Hrabe Stig
Zaslal: so duben 30, 2005 10:57 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
Mi jsme teprve zacali rozehravat DrD+ a teprve ted zaciname s timto systemem na Asterionu!!!!Uvidime casem jak to bude nasemu Pj vyhovovat!!!!!!(ale zatim to je vsecko pohode i kdyz jsme meli jen 2 sezeni!!!! Cool )

_________________
JA jsem panem astralu a podzemi....tak si nejprve rozmyslete jak se ke me bude te chovat nez promluvite!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
David Cabal
Zaslal: út březen 28, 2006 8:16 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
My začneme hrát v pravidlech DrD+. Naše družina je však plná dubových hlav, který buď nechápou(to je ta lepší skupina Smile ) anebo nechtěj pochopit(asi kvůli složitosti pravidel) - to je bohužel ta horší - nejradši bych si ale zapařil s někym kdo je zkušenější, protože, ač näše družina hraje až dlouho,hraní postavy jim moc neříká - navíc většina těch hovad spíš sedí u kompu místo toho aby hrála fantasy Crying or Very sad a ještě jedinej kdo jim dělá PJ sem já a když sem viděl všechny ty skvělý povolání tak vo to mě to víc štve - nejraději bych si totiž zahrál aspoň jednou postavu Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eyron161
Zaslal: po květen 22, 2006 17:42 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
No já byl ze začátku z Pluska nadšenej, ale podle mě se bez velkejch a zásadních úprav tenhle systém nedá hrát sám o sobě, jsou pravidla jsou hrozně nepřehledně napsaný, hlavně Příručka pro hráče. Navíc, rok a půl po vydání nejsou k pravidlům slušný Errata. Taky jsem skočil na reklamní trik s aplikací pravidel pro Asterion. Nikdy Altaru nespolknu, že tohle někdy prošlo betatestingem, já osobně jsem hooodně naštvanej, že jsem za to utratil tolik peněz. Ale abych jen nekritizovval, třeba povolání kněze je udělaný výborně a dá se krásně hrát i v Asterionu. A doufám, že brzo vyjde novej modul, Asterion je úžasnej. Doporučuje vše, pokud už mají rozehráno, ať vydrží u klasického DrD. Plusko je jen pro skutečné dobrodruhy Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kibe
Zaslal: út květen 23, 2006 9:01 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
mě se plusko nelíbí(nechce líbyt)...normální pravidla jsou fajn i když s nedostatkama, který si může každej změnit....asi se do plusek v blízkém budoucnu nepustíme....a navíc se mi nelíbí, jak jsou drahý...rozdělený na tolik kusů...a co se týká kněze, tak toho jsme si vytvořili sami...sice chápu špatnou finanční situaci Altaru (a jsem rád, že si tolik lidí pluska koupilo Wink , protože to Altaru pomůže v udržení se nad vodou a vydávání dalších modulů Smile ) , ale jsem si skoro jist, že za něaký ten rok se celá série plusek předělá podle potřeb Asterionu a změnění nedostatků...tak si všichni zas koupí nová pluska(o těch bych už uvažoval)
Wink

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: st květen 24, 2006 6:53 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Kibe napsal:
mě se plusko nelíbí(nechce líbyt)...normální pravidla jsou fajn i když s nedostatkama, který si může každej změnit....asi se do plusek v blízkém budoucnu nepustíme....a navíc se mi nelíbí, jak jsou drahý...rozdělený na tolik kusů...a co se týká kněze, tak toho jsme si vytvořili sami...sice chápu špatnou finanční situaci Altaru (a jsem rád, že si tolik lidí pluska koupilo Wink , protože to Altaru pomůže v udržení se nad vodou a vydávání dalších modulů Smile ) , ale jsem si skoro jist, že za něaký ten rok se celá série plusek předělá podle potřeb Asterionu a změnění nedostatků...tak si všichni zas koupí nová pluska(o těch bych už uvažoval)
Wink

S tím souhlasím. Pluska mám, protože se mi nelíbili nedostatky DrD1.6, ale kolik se v DrD+ vyskytlo chyb...tak to mě dostalo. Napřed jsem si myslel, že je to nějaký vtip, ale bohužel nebyl. Spěchali si pro peníze a vůbec neudělali korekturu textu. Potom errata jsou plné změn. A aplikace Asterionu ještě nejsou. DrD+ jsem si koupil, po tom co jsem si přečetl, že aplikace mají být od března 2005. Po koupi jsem čekal, čekal,čekal. Potom jsme museli imrpovizovat s bytostma. V tomto ohledu mě zklamal jak Altar ohledně Plusek, tak aplikátoři Asterionu ohledně aplikací. Altaru to vyčítám hodně. Aplikátorům vůbec, jen mě to trochu mrzí. Chápu, že se aplikování tak protáhlo, sám jsem si dělal aplikace do DrD+ a bylo to velice namáhavé a otravné, protože jsem se neměl o co chytit. Bestiář v DrD+ je totiž na pár věcí (hádejte jaký Crying or Very sad ). Takže jsem se neměl o co opřít při tvoření základních atributů bytostí. Až vyjdou nový pluska tak se na ně vykašlu a i na celý Altar.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
David Cabal
Zaslal: st květen 24, 2006 11:48 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Já bych si rád zahrál DnD, ale nemam ho a číst to by mi zabralo moře času, ale kdyby mi to někdo vysvětlil, tak bych si samozřejmě rád zahrál
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.