Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Nemrtví a světlonoši  ~  Nekromancie

Co si myslíte o Vieenovi?

Je mi úplně ukradený.   [ 9 ]  
11%
  11%
Je mi ho líto.   [ 31 ]  
40%
  40%
Obdivuji ho.   [ 33 ]  
42%
  42%
Nenávidím ho.   [ 4 ]  
5%
  5%

Celkem hlasů : 77
Arled
Zaslal: pá březen 17, 2006 13:55 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Brno nebo Minkor
Já osobně si myslím, že má Vieen ještě šanci udržet si zdraví rozum, a tím uchržet nemrtvé dostatečně na uzdě!! Na druhou stranu nekromantů je pořád víc a víc, a až jich bude dost tak podle mě budou chtít Vieena svrhnout a vzít vše do vlastních rukou. Nevím sice jaký přírustek nových adeptů neekromanti mají, ale i tak si myslím, že nebude dlouho trvat aVieen skončí....
Po tom co jsem ale zažil s naším PJ, že byl nekromant tak mocný a otevřel si portál do SV, a vstoupil, k mému úžasu jsme potom ještě potkali, ale byl mnohem silnější!!!!!!!!

_________________
"Živod je jen dlouhé čekání na smrt, tak proč to neurychlit?!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xorel
Zaslal: pá březen 17, 2006 13:58 Citovat
Založen: 23.11.2004 Příspěvky: 3 Bydliště: Albiero - přechodně Umrlčí Království
Arled napsal:
Já osobně si myslím, že má Vieen ještě šanci udržet si zdraví rozum, a tím uchržet nemrtvé dostatečně na uzdě!! Na druhou stranu nekromantů je pořád víc a víc, a až jich bude dost tak podle mě budou chtít Vieena svrhnout a vzít vše do vlastních rukou. Nevím sice jaký přírustek nových adeptů neekromanti mají, ale i tak si myslím, že nebude dlouho trvat aVieen skončí....
Po tom co jsem ale zažil s naším PJ, že byl nekromant tak mocný a otevřel si portál do SV, a vstoupil, k mému úžasu jsme potom ještě potkali, ale byl mnohem silnější!!!!!!!!
toto jsou moje slova, on byl brácha přihlášenej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
"Smrt je jen začátek života."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kain
Zaslal: pá březen 17, 2006 16:13 Citovat
Založen: 20.1.2006 Příspěvky: 44 Bydliště: Brno
Vienn je bezpochyb jeden z nejzajimavejsich charakteru na Asterionu (a upirka arvedanske krve Coriven jedna z nejsympatictejsich;-)) Slova o tom ze "skonci" nemaji prilis vyznam - on proste nemuze nikdy skoncit (fyzicka smrt u nej nehraje takovou roli).
I kdyz Umrlci Kralovstvi skonci, Vienn se muze znovu objevit a zasahnout do deni na Asterionu. Navic myslim nekromanti relativne posili, vzhledem k tomu ze se kralovstvi lidi rozpadnou...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kain
Zaslal: pá březen 17, 2006 18:38 Citovat
Založen: 20.1.2006 Příspěvky: 44 Bydliště: Brno
Vieen ne Vienn Wink

_________________
Prach jsi a v prach se obrátíš
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Toj Akkhari
Zaslal: út březen 21, 2006 20:35 Citovat
Založen: 20.3.2006 Příspěvky: 118 Bydliště: Albireo - kdesi ve Východní čtvrti
Ja si myslim, ze Vieen ted uz moc prostoru k manevrovani nema..umrlci kralovstvi ma stop a zapojit se do ovladani sveta z jineho mista uz asi nezvladne..vsude je plno

_________________
Bůh nestvořil člověka, ale člověk stvořil Boha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: st březen 22, 2006 21:28 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
1. Umrlčí k. je na pokraji úmrtí...
2. Nezapomeň na UK číslo II... (vy víte kde)
3. Ale co sám Vieen to jest otázka...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
arten
Zaslal: čt březen 23, 2006 10:05 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Neodpisoval by som Viena (a jeho partu upírov spolu sním). Ak aj Umrlčie kráľovstvo I zanikne, a Umrlčie kráľovstvo II ho neprijme, aj tak budú predstavovať strašnú silu. Chcel by som ešte pripomenúť ako to skončilo keď Moarta raz ,,vyhnala,, Viena a UK I. Po pár rokoch sa vrátil a v žargóne
- ,,vystrieľal celý Tarasco bar" . Nemyslím, že by sa mu Čhe-ming, aj napriek tomu, že je jeho myseľ nepochybne pevná, mohol postaviť. Ak sa Vien a jeho parta rozhodne ovládnuť UK II tak sa tak stane...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Toj Akkhari
Zaslal: so březen 25, 2006 21:03 Citovat
Založen: 20.3.2006 Příspěvky: 118 Bydliště: Albireo - kdesi ve Východní čtvrti
jj a prijde za nim Týzag na kus reci a Vieen ho prokleje jeste vic Very Happy
jinak si myslim, ze Vieen uz velkou roli ve sverovem deni nesehraje

_________________
Bůh nestvořil člověka, ale člověk stvořil Boha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: po březen 27, 2006 12:57 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
No já bych řek, že se pokusí odčinit věecko zlo co napáchal... vlastně se už o to občas snaží i teď...
Sám se ale aktivně určitě nezapojí, jakožto ostatní nekromanti asi taky ne. Snad možná prostřednictvím Sarindarců ale to pujde hlavně o obchod...
A co Vieenova "smečka"? Ti snad čilí budou... Twisted Evil

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
arten
Zaslal: út březen 28, 2006 14:52 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
To Toj Akkhari: "si myslim, ze Vieen uz velkou roli ve sverovem deni nesehraje"

Neviem ako dlho a s akým Pj hrávate, ale u nás je to tak, že mágom a nekromantom na 36. úrovni stačí existovať, aby zohrávali významnú úlohu v svetovom dianí...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Toj Akkhari
Zaslal: čt březen 30, 2006 19:34 Citovat
Založen: 20.3.2006 Příspěvky: 118 Bydliště: Albireo - kdesi ve Východní čtvrti
To Arten: plne s tebou souhlasim, jde predevsim o PJ...ale proste mi prijde, ze uz mu dochazeji sily...da se cekat, ze bude stat v pozadi ruznych akci, ale zadne se uz asi nezucastni primo

_________________
Bůh nestvořil člověka, ale člověk stvořil Boha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arten
Zaslal: pá březen 31, 2006 11:48 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Mag s tak značným pochopením sveta ko je Vien nikdy nekoná priamo (a ak ano je to bud hlupost alebo je pod tlakom - čo je zriedkave, u nás majúp takýto chlapíci aj plány o plánoch ). Práve to, že bude stat v pozadi akcii je znakom, že je stale silny...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anansi
Zaslal: po listopad 16, 2009 9:58 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
Ahoj tak nějak jsem se s jednou ze svých družinek dostal do diskuse ohledně vzniku upírů.
Přesněji jsme se dostaly do okamžiku, kdy jsem jako PJ uplatnil svou zásadu: "když špatně hraješ a ještě ke všemu se ti nepodaří hody, tak můžeš umřít." Mno a dostaly jsme se do okamžiku, kdy v Černých křídlech ožije Zin Zar a jako mág ovládne našeho trpasličího válečníka, tudíž by duše měla odejít do stínového světa. Zbytku družiny se ale povede tělo omámit a díky příchodu horských skřítků odnést pryč. Oni nevědí, co se stalo. Myslí si , že jen Zin Zar jejich kamaráda uhranul nebo tak. Samotný trpasík, kterého jsem separoval, nyní prchá před Sarífágy po stínovém světě. Mno a teď se dostávám k jádru pudla.
Jde o to, že se trpaslík díky pomoci, několika bytostí, dostal k průrvě do přírodní úrovně. Shodou okolností, je na místě jeho tělo, které je jednak sice stále ještě v dosahu Zin Zara, ale ma jen minimum bodů vnímání, protože Zin Zar bojuje a navíc je omámené. Mno a teď ě zajímá. Mám dovolit hráči trpaslíka, aby se pokusil znovu provést souboj o své tělo? A pokud se mu to povede, bude z něj upír? Vždyť si jenom vzal to co je po právu jeho. A zůstanou mu schopnosti rasy atp. které by jinak měli zmizet?
Víte jde mi o to, ž on vlastně i kdyby si vlezl do jiného trpaslíka, tak by mu schopnosti rasy měli zůstat, protože on je dokáže ovládat a cca ví jak je používat a jak fungují.
předem díkes kluci.

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sadaam
Zaslal: po listopad 16, 2009 10:51 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Mě napadá, jestli by z něj nevznikl giab?! Twisted Evil

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Elwe
Zaslal: út listopad 17, 2009 12:09 Citovat
Založen: 9.3.2008 Příspěvky: 65
vyres to tak jako kdyz Urian kousl Lotu(takovej polovicni upir: krev jen obcas, nejaka zvlastni schopnost atd)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.