Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  Dech Draka 6/2006

Sadaam
Zaslal: út leden 23, 2007 13:26 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Co říkáte na poslední samostatné číslo Dechu Draka? A jaký je váš názor na to, že teď bude součástí Pevnosti??? Můžete připojit i své postřehy na minulá čísla... Zkrátka nejen o tom posledním čísle, ale o Dechu Draka minulém, přítomném i budoucím...

Mě osobně vyhovuje sloučení s Pevností. Už každý měsíc se budu těšit na nové číslo, a hlavně na příspěvky k Asterionu. Jen to poleze více do peněz, ale což...

Jinak poslední číslo se opravdu povedlo a myslím, že povídka "Budoucnost" byla jedna z nejlepších, co v Dechu Draka kdy vyšla.
Takhle dlouho jsem se nepobavil.
(Nejlepší hláška: "Delcante je senilní baba...!") Laughing

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
unnamed
Zaslal: út leden 23, 2007 16:28 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Určitě bych si DD 6/06 rád přečetl, ale prostě tady v Olomouci se to už nějak nevede no (a pokud někdo ví o místě v Olmiku kde to sehnat, tak klidně pište). Jinak Pevnost jsem si koupil a můžu říct, že jsem celkem spokojenej. Wink

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
blaza
Zaslal: st leden 24, 2007 13:47 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
No me to slouceni moc nenatchlo. Byl bych radci aby to vychzelo aspon jako ty posledni vytisky. nebylo by vsak na skodu kdyby mohli vychazet taky kazdy mesi jako Pevnost.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerik
Zaslal: st leden 24, 2007 18:22 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Ta Budoucnost byla opravdu skvělá - doufám, že její autor napíše něco i do Sborníku. Jinak DD jsem si poslední dobou kupoval už jen kvůli Asterionu. Jeho kvalita se postupně snižovala - ty sáhodlouhý texty o roleplayingu se místama už opakovali. Zajímavé texty tam měla Lucie L. a povídky se občas taky dařili. Poslední číslo bylo myslím důstojným ukončením samostatných čísel.
Pevnost si kupuju tak jako tak, takže mi sloučení nevadí. jen mám strach, aby tam DD postupně nezanikl, jako se to stalo dříve Legendě. Snad si to autoři dobře ohlídají...

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eyron161
Zaslal: pá leden 26, 2007 20:31 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
Mně přijde Pevnost jako shit, ale pokud tam bude každej měsíc Asterion, tak to budu kupovat všema deseti Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Gwaihir
Zaslal: so leden 27, 2007 13:15 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Eyron161 napsal:
Mně přijde Pevnost jako shit, ale pokud tam bude každej měsíc Asterion, tak to budu kupovat všema deseti Smile


No každý měsíc tam nebude. V polovině čísel budou dobrodružství a ta budou asterionská, myslím, třikrát ročně.

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
blaza
Zaslal: ne leden 28, 2007 10:25 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
Gwaihir :No každý měsíc tam nebude. V polovině čísel budou dobrodružství a ta budou asterionská, myslím, třikrát ročně.


No pokud to mu je tak, meli to nechat jak byli ty posledni vydani. Jsem zvedav na vebove stranky DD.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eyron161
Zaslal: ne leden 28, 2007 11:30 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
Myslis ty webovy stranky, ktery jsou uz asi 3 mesice "na spadnuti" Rolling Eyes Nedela to nahodou Altar? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Gwaihir
Zaslal: ne leden 28, 2007 16:09 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
blaza napsal:
Gwaihir :No každý měsíc tam nebude. V polovině čísel budou dobrodružství a ta budou asterionská, myslím, třikrát ročně.


No pokud to mu je tak, meli to nechat jak byli ty posledni vydani. Jsem zvedav na vebove stranky DD.


Zas to vychází dvakrát častějc Very Happy Obsah je úplně stejný jako dřív, akorát je to jinak rozložený.

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
blaza
Zaslal: po leden 29, 2007 10:53 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
Ano , ty myslim. Jsem na ne docela zvedav. A snad si nebudu muset kupovat pevnost. Ne ,ze bych proti ni neco mel, ale nejak me neoslovila.

Ano ,sice vychazi kazdy mesic, ale taky tam toho moc nemusi byt. Kor kdyz o Asterionu tam bude nejak vec jen po trech mesic. Pokud to je pravda? To bych radci silnejsi DD, stim ze tam bude i neco z laicke tvorby a hlavne neco z Asterionu. Toby vesmes mohl taky vychazet mesicnik. Vzdyt pokud by se to dalo tak nejak brat tam se take stale neco deje:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: po leden 29, 2007 15:35 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Příspěvky z Asterionu budou v devíti Pevnostech z dvanácti - možná i ve více, podle rozsahu.
V dubnové Pevnosti by měly být dvě asterionská dobrodružství (další budou v srpnové a prosincové, v ostatních lichých číslech budou neasterionská dobrodružství - červen a říjen).
V lichých číslech by mělo být vždy min. po jedné povídce a článku z Asterionu.
V nejbližší - březnové Pevnosti - to bude povídka od Petra Jánského a článek od Čenise o Zylovo tažení na Rilond (podle kroniky na těchto stránkách).

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwaihir
Zaslal: po leden 29, 2007 18:48 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Blaza: Však jsem psal, že třikrát ročně budou dobrodružství, ne obecně příspěvky z asterionu...

citace:
No každý měsíc tam nebude. V polovině čísel budou dobrodružství a ta budou asterionská, myslím, třikrát ročně.

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
blaza
Zaslal: st leden 31, 2007 13:38 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
Jo to jsem zjistil. Koupil jsem si svou prvni Pevnost. No "tri" strynka DD nic moc. Vim ,ze toje fantazi casopis ,ale s vidinou jednou za cas vice stranek mi to za to nestoji. DD byl k tematu a kupoval jsem opravdu to co jsem chtel. Ale je pravdou ,ze tam je zas vse co se deje ve svete fantazi. Muzu priznat ze nekdy si zas Pevnost asi koupim ,ale trvalim odberatelem asi nebudu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: st leden 31, 2007 15:23 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
muj osobni nazor (kterym nechci nikoho urazit) je ze pevnost je slaby casopis, ja si tam prectu akorat obcas povidky, a recenze nebo knizni a filmove novinky (obcas sem to koupil kvuli knizce, ted kvuli asterionu). ostatni clanky pro me maji nulovy prinos, asi jsou zamerene na mladsi vekovou skupinu nez kam patrim ja. vychazet pevnost pre 10-12 lety asi bych byl jeji nadseny ctenar...

Dech draka, tak v tom uz nectu vubec nic, akorat se kouknu jak zmrsili asterionske clanky a povidky (a ze se jim obcas neco zmrsit povede). Driv, pred lety, kdyz tam vychazely ruzne clanky o mytologiich a teoreticke clanky o pravidlech od Vladi chvatila to bylo supr, nynejsi clanky o tom jak hrad RPG mi prijdou strasne uzce profilovane a nezajimave...

toz tak :)

jo ale jinak jsem rad ze se DD sloucil s pevnosti, jelikoz dd mel naklad par tisic a pevnost ma par desitek tisic, tak si o asterion precte vic lidi, vic lidi si ho treba koupi, vic lidi treba prijde na tohle forum :)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
blaza
Zaslal: st leden 31, 2007 16:17 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
Cenis : mas pravdu. Tak hle jsem se na to nedival. A pro lepsi osvetu a seznameni s Asterionem to je urcite vynikajici tah. Mohlo by to mit i prinos kdyby vysli dotisky jiz vypradanych modulu. I kdyz me tesi ,ze jsem jeden z nekolika kdo mel stesti a aspon jeden z techto modulu mohu vlastnit. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.