Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  Kdo chce hrát víc: hráči nebo PJ?

LordLonger
Zaslal: út únor 05, 2008 20:41 Citovat
Založen: 25.12.2007 Příspěvky: 38 Bydliště: Horka
Přesně stejný problém nastal u nás a dali jsme si rok pauzu,jenže tak nějak to všem scházelo a nedávno jsme to dali opět dohromady,jenže nejspíš už tomu nebudeme schopni věnovat tolik času jako dřív,kdy jsme v podstatě celý den nedělali nic jiného.Věnuji se hraní od 6. třídy,zprvu jako hráč,posléze PJ,poté zase jako hráč a teď se vracím k PJování a někdy sleduji,že se na hru těším víc jak hráči samotní.Museli jsme hraní omezit jenou za týden.Prostě už toho času tak nějak není.Ale na drd si vždy rád čas udělám Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
blaza
Zaslal: čt únor 07, 2008 6:45 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
LordLonger : uplne to same mam ja taky. Rad bych hral i se tesim a pripravim neo tak aby to bavilo vsechny. Grupa se vsak rozkutalela po skolach a jinych mest. Ja sma uz nejaky cas chodim do prace a tak mam moznost se uvolnit ,abych mel na vsechno cas jednou za 14 dni. I tak si vsak ne vsichni dokazi udelat cas. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berdyan
Zaslal: čt únor 14, 2008 14:45 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
arianne: zcela souhlasím

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xeldrien
Zaslal: út květen 11, 2010 9:26 Citovat
Založen: 9.5.2010 Příspěvky: 27 Bydliště: Ybar, Jilmová ulice
Občas se nám hra na týden nebo dva zasekne, ale jinak to jde poměrně dobře... alespoň dokud je vypravěč někdo, kdo dokáže hráče zvládnout... A to jsem bohužel jenom zatím já...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hrubous
Zaslal: st listopad 24, 2010 17:31 Citovat
Založen: 12.10.2009 Příspěvky: 40 Bydliště: Luže/Větývka
Xeldrien napsal:
Občas se nám hra na týden nebo dva zasekne, ale jinak to jde poměrně dobře... alespoň dokud je vypravěč někdo, kdo dokáže hráče zvládnout... A to jsem bohužel jenom zatím já...


Přesně tak to mám i já Smile

_________________
Host potěší tím, že přijde nebo tím, že odejde - Dinael rybář (Majitel Větývského Zájezdního Hostince)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.