Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  otázky a odpovědi pro začínající na Asterionu

Herryck PJ
Zaslal: po září 25, 2006 15:21 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
aha už to chrápu diks Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Herryck PJ
Zaslal: so květen 26, 2007 9:56 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
chtěl bych se zeptat jak bych měl řešit když si postavy vezmou drogu nebo maj u sebe kouzelný předmět. Měl bych jim hned říct že se jim třeba síla obr. odol. zvětšily nebo zmenšily a nebo bych měl hrát dál a jen říct že se cítěj silnější a ke každýmu útoku nebo něčemu na sílu bych si měl tajně přidávat ty čísla ??? diks Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: so květen 26, 2007 11:21 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Herryck PJ napsal:
chtěl bych se zeptat jak bych měl řešit když si postavy vezmou drogu nebo maj u sebe kouzelný předmět. Měl bych jim hned říct že se jim třeba síla obr. odol. zvětšily nebo zmenšily a nebo bych měl hrát dál a jen říct že se cítěj silnější a ke každýmu útoku nebo něčemu na sílu bych si měl tajně přidávat ty čísla ??? diks Smile

Ze začátku bych to jen naznačoval co a jak (a sám bych si počítal ty bonusy nebo postihy) a pokud by to používali i nadále, tak bych jim je řekl.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Herryck PJ
Zaslal: so květen 26, 2007 12:20 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
tak dik a kdyby byli závislý na drogách tak aby si odvykly tak by museli dávky snižovat ne ?? Tak co kdyby najednou prostě přestaly bez snižování ?? jak by se to projevovalo ?? ptž kdybych jim řekl že jim je hrozně špatně apod tak by to třeba neřešili ptž by se nevžili do svých postav tak bych jim měl třeba ubírat životy ?? nebo statistiky ??(obr., odol. int. char.)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: so květen 26, 2007 14:09 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Herryck PJ napsal:
tak dik a kdyby byli závislý na drogách tak aby si odvykly tak by museli dávky snižovat ne ?? Tak co kdyby najednou prostě přestaly bez snižování ?? jak by se to projevovalo ?? ptž kdybych jim řekl že jim je hrozně špatně apod tak by to třeba neřešili ptž by se nevžili do svých postav tak bych jim měl třeba ubírat životy ?? nebo statistiky ??(obr., odol. int. char.)

Ubírej jim statistiky... hlavně ty, který to dřív přidávalo. Snižovat... no spíš jít na léčení, protože když někdo bere třeba herák, tak mu meněí dávky nepomůžou, spíš vetší a častěji.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Herryck PJ
Zaslal: ne květen 27, 2007 15:46 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
a ty statistiky si mám taky psát asi tajně co ? Smile jako u přidávání a pozdějc jim to asi říct
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: ne květen 27, 2007 16:09 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Herryck PJ napsal:
a ty statistiky si mám taky psát asi tajně co ? Smile jako u přidávání a pozdějc jim to asi říct

Radši jo... Wink

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Herryck PJ
Zaslal: po květen 28, 2007 16:06 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
Myslíte že by mohl Kroll pocházet z pouště ???? mě příjde Kroll spíš jako neandrtálec (podle obrázků v ČT) takže bych tipoval že je někde z hor apod... já sem jen zaslechl jednoho mího hráče jak řekl že je z pouště nebo co... ale on neví že se musí nejdřív zeptat mě tak se ptám jestli by to bylo možné Smile ale myslim že asi ne Very HappyVery Happy ptž by ty v poušti s jejich inteligencí nepřežili Very HappyVery Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: po květen 28, 2007 18:33 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Herryck PJ napsal:
Myslíte že by mohl Kroll pocházet z pouště ???? mě příjde Kroll spíš jako neandrtálec (podle obrázků v ČT) takže bych tipoval že je někde z hor apod... já sem jen zaslechl jednoho mího hráče jak řekl že je z pouště nebo co... ale on neví že se musí nejdřív zeptat mě tak se ptám jestli by to bylo možné Smile ale myslim že asi ne Very HappyVery Happy ptž by ty v poušti s jejich inteligencí nepřežili Very HappyVery Happy

No není problém aby byl kroll z pouště... pokud tam šla karavana otroků a matka ho tam porodila a ujali se ho hodné MB nebo rovnnou pouštní elfové.
Obyčejně pochází krollové ze severu Lendoru. Hory, kopce, sníh, led. Záleží na tobě jestli mu to povolíš, ale napřed at ti ten hráč popíše jak se tam dostal na tu poušť. Smile

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Sladomil Kratiknot
Zaslal: út květen 29, 2007 6:21 Citovat
Založen: 20.4.2007 Příspěvky: 15
... anebo pocházejí z Říše slepých bohů. Jižně od Kharových držav a západně od Umrlčího království. (Tady pak může mít krol i jiný povolání než válečník, je to pozůstatek jejich bývalé říše). Jako uprchlého otroka zachráněného světlonošem ho pak můžeš přivést do Braghiny a odtamtud kam chceš. Říše není ještě popsaná, ale já si jí představuju jako suchou step a polopoušť ...

_________________
Važte si piva, křesťané
až dojde, zlý čas nastane
sir William Ashbless
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: út květen 29, 2007 10:14 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Sladomil Kratiknot napsal:
... anebo pocházejí z Říše slepých bohů. Jižně od Kharových držav a západně od Umrlčího království. (Tady pak může mít krol i jiný povolání než válečník, je to pozůstatek jejich bývalé říše). Jako uprchlého otroka zachráněného světlonošem ho pak můžeš přivést do Braghiny a odtamtud kam chceš. Říše není ještě popsaná, ale já si jí představuju jako suchou step a polopoušť ...


Říše Slepých bohů se dočká zpracování v antalogii, která ponese jméno Město přízraků a mohla by vyjít příští rok.
Krolové zde nežijí, alespoň ne ti klasičtíSmile Na Asterionu najdete kroly jen na pustém ledovém severu Lendoru, příp. byla myslím skupina jejich příbuzných popsána kdesi v Džungli padlých stromů.
Říše slepých bohů je natolik rozsáhlá a rozmanitá oblast, odlišná a izolovaná od zbytku Asterionu, že by si zasloužila vlastní zpracování. Třeba se ho jednou dočkáme:)

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herryck PJ
Zaslal: út květen 29, 2007 14:52 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
tak diks... jen by mě ještě zajímalo když ste říkali ať si vybere, tak oni hrajou asi po 2. na Asterionu a nic neznaj a dal sem jim z HM přečíst to co je napsaný pro hráče takže asi 2 stránky a tj vše takže oni neznaj svět vůbec, tak jak bych jim měl dát vybrat ?? vždyť Taru vlastně neznaj ptž jí jdou dobývat ne ? Smile
Já jsem to udělal tak že je většina z Lendoru a jdou dobývat Taru.
A když maj znát to co je napsaný v HM tak jak si můžou vybrat nějaký místo na Taře ??
Já to s nima hraju jako že jsou začínající dobrodruzi z Lendoru a jdou dobývat Taru ale nechci se opakovat Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Herryck PJ
Zaslal: út květen 29, 2007 15:02 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
nebo takhle sem to s nima rozehrál já vim že se můžou objevit na Taře ale podle těch info co vědí z HM (dvou stránek) to bude pro hráče těžší.
A zajímalo by mě jak by se měli jako družinka sejít kdyby byl každej z jinýho koutku světa Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: út květen 29, 2007 15:18 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Herryck PJ napsal:
nebo takhle sem to s nima rozehrál já vim že se můžou objevit na Taře ale podle těch info co vědí z HM (dvou stránek) to bude pro hráče těžší.
A zajímalo by mě jak by se měli jako družinka sejít kdyby byl každej z jinýho koutku světa Smile

No pokud budou mít poslečnou cestu na Taru, tak v jakémkoliv přístavu.
Podle mě stačí vážně jen trošku nad tím zapřemýšlet a je to. Pokud si jeden udělá šlechtického synka z Lendoru, tak bude třeba vyslán svým otcem, aby se taky už konečně postavil na vlastní nohy (nebo třeba kvůli nějakému obchodu co má dojednat). Potom se třeba rozhodne na Taře zůstat. Další bude zvídavý pouštní elf, který opustí komunitu, aby poznal svět (nebo hledal další části Proroctví). Dá se vážně použít úplně cokoliv. Pokud teda o Asterionu nic moc neví... tak at ti řeknou co očekávají od postavy. jaký chcou mít, jestli chcou být šlechtici, rytíři, syny sedláků... A ty se potom zamysli jak to zapojit do Asterionu. Lepší radu ti už asi nemůžu dát. Chce se nade vším aspon trošku zamyslet a pak to jde od ruky....

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Herryck PJ
Zaslal: st květen 30, 2007 15:37 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
tak díky a ještě bych se chtěl zeptat...1.) četl jsem si bohy (sedmnáctku) a jak tam mají vlastní sídla kde bydlí nebo kde mají hrady, tak když už se tam postavy dostanou, tak to tam doopravdy je ??
2.) Jak má například GOR ten hrad a jak se tam pořádají rytířské turnaje na počest jeho ženy, tak by mě zajímalo kdo v těch turnajích je jestli to jsou obyčejní smrtelníci (pokud to tam teda je) nebo jestli to jsou bohové ze sedmnáctky nebo jiné bytosti z nadpřirozena Smile diky za odpověď Smile Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.