Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Písky proroctví  ~  Proroctví pouštních elfů, a jejich život

Je proroctví pravdivé ?

Ano   [ 54 ]  
91%
  91%
Ne   [ 5 ]  
8%
  8%

Celkem hlasů : 59
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt prosinec 11, 2003 17:26 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Co si myslíte o proroctví pouštních elfů, a o životě samotných vyhnanců, o Skalním městě ?

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pastel
Zaslal: pá prosinec 12, 2003 9:35 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Ako som už napísal, proroctvá som sa snažil zoradiť, ale veľmi sa mi to nepodarilo. Wink Ešte na starom auditku som sa pýtal autorov, či bude nejaké súhrnné vydanie tých kúskov proroctiev (vrátane stratených), ale vyjadrili sa, že sa také nič nechystá. Takže je to na PJ-och ... Smile
Ale Skalné mesto som ako postava xcel navštíviť. Aj sme stretli nejakých púštnych elfov, ktorí nám trochu pomohli, aby sme sa z toho mora piesku dostali do Derteonu. Ale vidieť mesto zostalo len nesplnenou túžbou ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saul
Zaslal: pá prosinec 12, 2003 23:15 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
Mohlo by být docela zajímavé, kdyby se celé proroctví dostalo zpět do rukou pouštních elfů a oni se o něj podělili s celým světem. Jak to tak v životě bývá celé by bylo špatně pochopeni a vzešlo by z toho i mnoho zlého. Například nějaká náboženská organizace jako jsou Temní mystikové.

Také by ho mohla církev Kněží světla prohlásit za kacířství a začít podnikat výpravy, které by měli za úkol zničit tento "vřed na tváři asterionu".

Nebo se elfům nemusí do rukou dostat ta nejdůležitější část proroctví...

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Asgaroth
Zaslal: po prosinec 15, 2003 17:44 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Jsem zvědav, jak by pochodovali přes poušť, ty nádherné bouře a pasti a na závěr pře planinu beznaděje, či jak se to jmenuje. A pokud by dorazili, jsem zvědav, jestli by ještě měli chuť bít elfy. Ti přežili i skřety, tak proč by je měli převálcovat aurionovci? A podporoval by je vůbec bůh v jejich konání?

A jak můžete říct, která část je nejdůležitější, či jen důležitější, než ostatní? Myslím si, že pokud je celá historie Asterionu shrnuta do 26 článků, nemůže tam být nic nedůležitého, či důležitějšího, než ostatní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Pastel
Zaslal: út prosinec 16, 2003 9:02 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Asgaroth napsal:
Jsem zvědav, jak by pochodovali přes poušť, ty nádherné bouře a pasti a na závěr pře planinu beznaděje, či jak se to jmenuje. A pokud by dorazili, jsem zvědav, jestli by ještě měli chuť bít elfy. Ti přežili i skřety, tak proč by je měli převálcovat aurionovci? A podporoval by je vůbec bůh v jejich konání?

Tiež si myslím. Mwan'duuranga (či ako sa Matka púšte volá) by sa iste snažila ochrániť tých, ktorých prijala za svoje deti ...
Saul napsal:
Také by ho mohla církev Kněží světla prohlásit za kacířství a začít podnikat výpravy, které by měli za úkol zničit tento "vřed na tváři asterionu".

Kňazi svetla by sa asi takýmto vyhlásením dostali do zapeklitej situácie. Už teraz na tom nie sú veľmi dobre (vzhľadom na roztržky s kňazmi Sedemnástky) a takýmto postojom by na seba vrhli svetlo militantnej a netoleratnej cirkvi ...
Asgaroth napsal:
A jak můžete říct, která část je nejdůležitější, či jen důležitější, než ostatní? Myslím si, že pokud je celá historie Asterionu shrnuta do 26 článků, nemůže tam být nic nedůležitého, či důležitějšího, než ostatní.

Ten najdôležitejší kus by určite bol ten posledný. Lebo ten by dal celé puzzle dokopy a vytvoril by kompletný obraz.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 16, 2003 15:36 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Kde si mylíte, že by mohli ležet další části proroctví ??? Jak vůbec proroctví vzniklo? Jak se rozbilo a stratilo ? Confused

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Asgaroth
Zaslal: út prosinec 16, 2003 15:41 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Ano, jmenuje se tak, nebo velmi podobně.
Aurionovci by si na pouštní elfy netroufli. Teď ne. Mají dost starostí s temnými bohy a rozkolem ve vlastní církvi. Jsou rádi, že jakž rakž zvládají situaci ve velkých městech (i když ani tu už nemají pod kontrolou). Vemte si například inkvizici. To je už krok zoufalství, protože z tohohle lesa létá moc třísek. Spíš téměř jen třísky. O pouštní elfy ve městech se "stará" lid, například Roháči a jim podobní (přijdou mi jako taková asterionská verze skinů, ale nechci se tím nikoho dotknout ani urazit, ten modul jsem měl v ruce před 3 lety a Roháče náš PJ ze světa vyškrtl). No a když si sedí za těmi tunami písku a nikoho neobtěžují, proč ne? Elfové tohle proroctví (pokud to vůbec uznají za vhodné vzhledem k tomu, jestli je na to civilizace připravena) budou rozšiřovat naprosto nenásilnou cestou, takže kdo je moudrý, vezme si z toho, co je pro něj dobré, a církev si to buď přetvoří dle obrazu svého, pokroutí a využije, nebo to oficiálně prohlásí za kacířství. Do pouště (viz výše) nepotáhnou a Roháči budou mít o důvod víc lynčovat elfy na ulicích. Ale nejvyšší rada a archichejové si budou uvědomovat pravdivost, nepředpokládám na takto vysoké pozici nějaké arogantní nafoukance.

A k tomu vrhnutí špatného světla na sebe: Veřejné popravy a inkvizice na ně také moc dobré světlo nevrhá...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Saul
Zaslal: st leden 07, 2004 23:07 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
Plaveňané už jeden pogrom chystají a staří trpaslíci v podstatě taky, taková věc se rychle rozšíří... Jsem si jistej, že trpaslíky brzo moc tvorův oblibě zrovna mít nebude.

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt leden 08, 2004 9:54 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Všechny je vybít, než bude pozdě.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil všechny do jednoho Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil nebo bude zle Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Torp
Zaslal: st duben 21, 2004 18:17 Citovat
Založen: 21.4.2004 Příspěvky: 1
Myslím si, že pouštní Elfové jsou nejlepší rasou, která se kdy objevila na Asterionu. Je škoda,že zůstali doposud nepochopeni. Na Asterionu se najde spousta rasistů. Já vím o čem mluvím, protože hraji za pouštního Elfa a nechápu proč lidé jim vyčítají to co neudělali. Nejhorší na tom je,že si to nenechají vysvětlit. Písky proroctví je jeden z nejlepších modulů a opravdu mě překvapil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M´te
Zaslal: so červen 19, 2004 20:45 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
Proč vyškrtl ? Vždyť roháči jsou přeci největším důkazem lidské ubohosti... lepší ospravedlnění pro myšlenku kompletního vyhubení lidstva už nepotřebuji... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wu Sheng
Zaslal: po srpen 02, 2004 23:12 Citovat
Založen: 21.6.2004 Příspěvky: 2 Bydliště: Stráž pod Ralskem (Sev. Čechy)
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Kde si mylíte, že by mohli ležet další části proroctví ??? Jak vůbec proroctví vzniklo? Jak se rozbilo a stratilo ? Confused

Vše je vepsáno v duších mba-magawa-ngo a také v "Píscích proroctví". Po skončení bitev se skřety se objevil největší mudrc elfího národa S'wo, který vypověděl Proroctví zástupcům 33 přeživších elfích rodin. 25 těchto rodin se rozhodlo následovat stezkuProroctví a začali s budováním Nuenga Nam'bata, Skalního města. Po úspěšném přivolání Mwan'duurangy přišly 2 ze zbloudilých k branám Skalního města prosit o přijetí mezi své bratry. Další část byla nalezena díky Matce pouště hluboko v dunách spolu s ostatky posleního potomka jedné z odpadlých rodin. poslední nalezený kousek byl vyměněn od Horských elfů za arvedanské artefakty. Ti jej vyslechli od umírajících odpadlíků pobitých Zylovými skřety.
Zbylé 4 části dosud nebyly nalezeny. kde se nacházejí, je napsáno v "Píscích proroctví". Snad se jednou dostanou až do rukou pouštních elfů.

_________________
Ling vai Li!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Stahl
Zaslal: pá listopad 05, 2004 15:26 Citovat
Anonymní
Bohuzel tenhle modul nemam.Mohl bys mi je zaslet na MStahl@seznam.cz velmi ti dekuji.
Switch
Zaslal: so listopad 06, 2004 14:24 Citovat
Anonymní
Co je to proroctví?
Nazarei
Zaslal: út listopad 30, 2004 16:16 Citovat
Anonymní
To je vestba, ale to bys mel vedet. Dalsi cast proroctvi je v Cervenym lese. Mozna dokonce dve. Nakou maj mozna Zylovi skreti...

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.