Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Vzestup temných bohů  ~  Laik dvou bohů

Alaveer
Zaslal: po leden 24, 2005 16:40 Citovat
Založen: 17.1.2005 Příspěvky: 17 Bydliště: Brno občas Albireo
Myslíte si, že jemožné být laik dvou bohů(Rian - Šin)?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Nazarei
Zaslal: po leden 24, 2005 19:01 Citovat
Anonymní
Ne. Blbost...
domingo
Zaslal: út leden 25, 2005 10:19 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 70
Alaveer napsal:
Myslíte si, že jemožné být laik dvou bohů(Rian - Šin)?

Tazka otazka. Ale podla mna urcite kombinacie by mohli byt. Ale len laik spriaznenych bohov (teda 17 alebo 10).

Ale u vlastnych postav by som to nepovolil a pouzival by som to len ked to skutocne pribeh vyzaduje.

Existuje totiz cirkev ktora uznava celu 17tku ako celok - tam by taky knaz/laik (celej 17-tky) mohol byt. Akurat tato cirkev je velmi slaba. A dalej ludia maju tendenciu specializovat sa, preferovat to co im viac pomoze - teda len velmi malo ludi je schopnych skutocne vyznavat dvoch (pripadne vsetkych 17-tich) bohov rovnako.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: čt únor 03, 2005 10:30 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Já bych ale řekl, že u Kněží všech mocných to není tak, že bys´ byl (teoreticky) laik dvou bohů, ale laik "celé Sedmnáctky"- se všemi výhodami a nevýhodami.
Jinak ovšem je ta církev skutečně slabá a navíc je otázka, zda vůbec podporuje laická svěcení (asi spíš ne).
Ale mám jednoho hráče, který je příznivcem Kněží všech mocných. Ale ten se laikem určitě nestane (i kdyby to bylo možné), na to není příliš nábožensky zapálený.
Jinak si myslím, že není možné být laik dvou bohů. Kněz dvou bohů taky nemůže být a laik je- laický kněz.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: čt únor 03, 2005 20:20 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Taky si myslím,že být laikem více bohů je nesmysl.Přeci jen aby měl kněz takovou moc,(nebo laik),musí pevně vzývat jednoho boha.
A Kněží všech mocných snad ani nemůžou zázraky nijak extra používat.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: so únor 05, 2005 12:44 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Upřímně by mě schopnosti Kněží všech mocných strašně zajímaly. Neumím si je totiž představit. Na jednu stranu je to bezvýznamný řád, na druhou stranu ovšem uctívá Sedmnáctku, která je velmi uctívaná. Jak se k tomu ti bohové staví. Rolling Eyes Nejpsíš to bude tak, že Kněží všech mocných se zázraky problémy mít nebudou. Jejich výhoda bude větší univerzálnost zázraků a nevýhoda menší síla. Asi...

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Asgaroth
Zaslal: po únor 21, 2005 1:07 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Řád všech mocných? To ještě existuje? Já měl za to, že je to jeden kláštýrek v Albireu, co je polorozpadlý nebo už nfunkční? Pochybuji, že má víc jak deset dvacet kněží, pokud vůbec ještě funguje.
A budoucnost bohužel nemá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Lamius
Zaslal: pá březen 04, 2005 11:57 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
To je zase podceňuješ. Měli čtyři chrámy na Taře (z toho dva v Albieru) a nemyslím si, že by je příliš ztratili vlivem Kněží slunce- protože většina z těch lidé, kteří Sedmnáctku uctívali už předtím jako celek, je budou uctívat stejným způsobem dál.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrabe Stig
Zaslal: pá březen 04, 2005 14:20 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
Podle me to je blbost dvou bohu!!!!to stejny jako kdyz uctivas krestanskyho boha a treba Islamskyho!!!!!

_________________
JA jsem panem astralu a podzemi....tak si nejprve rozmyslete jak se ke me bude te chovat nez promluvite!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
domingo
Zaslal: pá březen 04, 2005 16:15 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 70
Hrabe Stig napsal:
Podle me to je blbost dvou bohu!!!!to stejny jako kdyz uctivas krestanskyho boha a treba Islamskyho!!!!!

Praveze krestansky a islamsky boh je podla teologie jedna a ta ista bytost Smile
Akurat to krestania pochopili inac ako moslimovia Smile
(Krestania sa pozeraju na moslimov ako na sektarov a moslimovia na krestanov ako na spiatocnikov ...).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: pá březen 04, 2005 17:13 Citovat
Anonymní
Proste to nejde. Muzes verit v treba milion bohu a uctivat je, ale sveceni muzes mit jen od jednoho. Proste abys mel dve ruzny sveceni, to je uplne na hlavu.

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.