Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Za závojem stínů  ~  Za Zavojem stinu - reakce na hotovy modul

modul ZZS bych ohodnotil znamkou (jako ve skole prosim)

1   [ 14 ]  
33%
  33%
2   [ 14 ]  
33%
  33%
3   [ 6 ]  
14%
  14%
4   [ 2 ]  
4%
  4%
5   [ 0 ]  
0%
  0%
nikdy si ho nekoupim ani neprectu (doufam ze tady uvidim 0 hlasu :-)   [ 0 ]  
0%
  0%
zdrzuju se hlasovani nebot jsem autor :-)   [ 6 ]  
14%
  14%

Celkem hlasů : 42
Cenis
Zaslal: st leden 31, 2007 16:00 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Uzavrel jsem predchozi vyptavacni a spekulacni tema a zalozil toto nove kde si muzete vylevat sva srdce v nadsenych odach nebo v krutych slovech prokleti, podle toho jak se Vam novy modul libi. Koupit si ho muzete ted o vikendu 2.2 na pragoconu a verim ze brzy potom i kdekoliv jinde...
zajimaji nas samosebou Vase nazory na novy vzhled modulu i Vase hodnoceni jeho obsahu

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zwejk
Zaslal: st únor 07, 2007 22:18 Citovat
Založen: 22.9.2003 Příspěvky: 26 Bydliště: Praha
Modul jsem si koupil hned jak jsem mohl, tedy v pondělí odpoledne a ted už ho mám přečtený.
Začnu nejprve výtkami. Mrzí mě, že soiučástí modulu nebyl bestiář, věřím že by se našlo dost originálních námětů a krásných obrázků, aby něco takového vzniklo. Dále mě velmi překvapila tloušťka modulu, čekal jsem víc. Tohle prosím neberte vůbec zle. Modul je to faj, ohromná spousta nápadů, ale přesto mi to v porovnání s ostatními moduly přišlo takové narychlo spíchnuté, jakoby se došlo jen do půlky cesty a dál se nešlo. Zvláště v pasáži o stínovém světu mám trošku zmatek. Bylo by možné sem nebo např. někdy do dechu draka vyrobit dobrodružství ze stínového světa, abych si dokázal udělat lepší představu o tom jak popsat a dát určitou formu té spoustě nápadů a představ, které jsem v tom mmodulu našel? Alespoň tedy formu jak si ji představujete vy autoři?

Když to teď po sobě čtu, tak bych to nejraději smazal, protože to vyznívá strašně divně, ale nenapadá mě, jak to napsat lépe.
Ale to vůbec nevadí. Modul mám doma, jsem šťastnej a to je to hlavní. Sbírka je opět kompletní a já se jen podivuji jak krásně se to čte, doslova hltá.

Poslední dotaz zní, jestli stále ještě hledáte nějaké spolupracovníky, rád bych v případě zájmu pomohl a stal se součástí toho velkého a krásného světa.

Díky za možnost napsat svůj názor, s pozdravem Zwejk

_________________
Konečně tomu rozumím, máme stejné cíle, nezabíjej mě. Chápu.... Další prosby utnul svist meče....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eyron161
Zaslal: čt únor 08, 2007 12:37 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
Já díky chaotům z web shopu Altaru modul pořád nemám, ale snad ho na Vánoce dostanu. Otázkou jen zůstává, který rok Smile Nemůžu se dočkat... A kdy bude další? Už se rozhodlo, jaký to bude? Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
oggysu
Zaslal: čt únor 08, 2007 12:53 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
no vypadá to na "rukověť dobrodruha". myslím že není třeba vysvětlovat, protože se tu o něm už mluvilo celkem dost.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: čt únor 08, 2007 14:24 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Zwejk napsal:
Modul jsem si koupil hned jak jsem mohl, tedy v pondělí odpoledne a ted už ho mám přečtený.
Začnu nejprve výtkami. Mrzí mě, že soiučástí modulu nebyl bestiář, věřím že by se našlo dost originálních námětů a krásných obrázků, aby něco takového vzniklo. Dále mě velmi překvapila tloušťka modulu, čekal jsem víc. Tohle prosím neberte vůbec zle. Modul je to faj, ohromná spousta nápadů, ale přesto mi to v porovnání s ostatními moduly přišlo takové narychlo spíchnuté, jakoby se došlo jen do půlky cesty a dál se nešlo. Zvláště v pasáži o stínovém světu mám trošku zmatek. Bylo by možné sem nebo např. někdy do dechu draka vyrobit dobrodružství ze stínového světa, abych si dokázal udělat lepší představu o tom jak popsat a dát určitou formu té spoustě nápadů a představ, které jsem v tom mmodulu našel? Alespoň tedy formu jak si ji představujete vy autoři?

Když to teď po sobě čtu, tak bych to nejraději smazal, protože to vyznívá strašně divně, ale nenapadá mě, jak to napsat lépe.
Ale to vůbec nevadí. Modul mám doma, jsem šťastnej a to je to hlavní. Sbírka je opět kompletní a já se jen podivuji jak krásně se to čte, doslova hltá.

Poslední dotaz zní, jestli stále ještě hledáte nějaké spolupracovníky, rád bych v případě zájmu pomohl a stal se součástí toho velkého a krásného světa.

Díky za možnost napsat svůj názor, s pozdravem Zwejk


hm, hm. Stinovy svet je tezky k uchopeni i k popsani, ja si myslim ze se to castecne povedlo, mohlo to ovsem byt podrobnejsi. trosku v tom vidim podobny problem jako u podmorske rise, kterou delal stejny autor (Jersey) a oba texty na me pusobi podobne, jako nacrty k necemu vetsimu. Lec na vic nebylo v modulu misto, ani autor uz nemel vuli neco dopisovat.

pokud jde o bestiat snad to trochu vynahradi popisy zvairatek, lec na bestiar rovnez neni misto.

Tloustka, ano modul je tenci, ale to jsme avizovali dlouho dopredu, ze proste budou zmeny, ktere si Altar vyzadal. modul ma 84 stran, pravda z toho 20zabira dobrodruzstvi, ale i tak to neni malo. tim, ze tam neni rozkladaci obalka, bestiar a ze je tenci mohl altar dat nizsi cenu (byt me prekvapilo, ze jen o 70 kc) cekal jsem ze cena bude tesne pod 200 a ne 225, ale to neovlivnime). To aby se mohla snizit cena je duvod proc tam nejsou veci co byvaly drive, byl to pozadavek altaru, neb doufaji ze s nizsi cenou se bude modul rychleji prodavat.

Dobrčodruzstvi ve stinovem svete se pokusime udelat. puvodne se melo dobrodruzstvi Dub odehravat v pevnosti jen castecne a pak se presunout do SS, autorovi to ale pod rukama narostlo a na SS uz nezbylo misto.

spolupracovniky uvitame, pokud mas zajem stale plati toto: zpracuj CP, nebo nejaky tematicky ci geograficky clanek o necem co na asterionu jeste neni pospsano, at to ma zhruba 25 000 znaku ve wordu vcetne mezer a posli to na cenis@asterionrpg.cz a gilgalad@volny.cz a pokud to bude dobre, mas sanci

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silwerik
Zaslal: čt únor 08, 2007 21:48 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Dneska mi modul přišel Very Happy Shocked a stihl jsem ho pročíst jen zběžně. Taky mě vyděsila jeho úzkost, ale je naplněn až po okraj zajímavostmi a odkazy, ve které jsem ani nedoufal (Rogi, Enšude, Světovít..). Jen některé části na mě působí trochu zhuštěně a na více prostoru by mohly být rozvedeny - jak už tu padlo - SS, obyvatelé Axary. Co mi chybělo byla jednak avizovaná pasáž o zemědělství a využívání přírody civilizací a potom Bestiář MB. Vím, že by se tam už nevešel, ale byl přehledný a ilustrace bytostí dost pomáhaly. Na pomocníky druidů se nedostalo - jen jména a stručný vzhled.

Naopak pasáže o Subotamech, lovcích přízraků a parádní dobrodružství můžu jenom vychválit. Razz Modul bych nakonec hodnotil na 2.

To zmenšení možná povede k rychlejšímu prodeji, ale na úkor obsahu. Je pravda, že téma nebylo tak rozsáhlé jako jiná. Ale při tvorbě takových Krajin za obzorem nebo Podzemní říše by mohl tak malý rozsah citelněji vadit..

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: čt únor 08, 2007 22:04 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
vadit by mohl a dokonce by vadil. to snad u těchhle témat nenastne, ale otázkou je, zda na ně někdy vůbec dojde...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: čt únor 08, 2007 23:10 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Silwerik napsal:
Dneska mi modul přišel :D :shock: a stihl jsem ho pročíst jen zběžně. Taky mě vyděsila jeho úzkost, ale je naplněn až po okraj zajímavostmi a odkazy, ve které jsem ani nedoufal (Rogi, Enšude, Světovít..). Jen některé části na mě působí trochu zhuštěně a na více prostoru by mohly být rozvedeny - jak už tu padlo - SS, obyvatelé Axary. Co mi chybělo byla jednak avizovaná pasáž o zemědělství a využívání přírody civilizací a potom Bestiář MB. Vím, že by se tam už nevešel, ale byl přehledný a ilustrace bytostí dost pomáhaly. Na pomocníky druidů se nedostalo - jen jména a stručný vzhled.

Naopak pasáže o Subotamech, lovcích přízraků a parádní dobrodružství můžu jenom vychválit. :P Modul bych nakonec hodnotil na 2.

To zmenšení možná povede k rychlejšímu prodeji, ale na úkor obsahu. Je pravda, že téma nebylo tak rozsáhlé jako jiná. Ale při tvorbě takových Krajin za obzorem nebo Podzemní říše by mohl tak malý rozsah citelněji vadit..


zemedelstvi se nepovedlo dostatecne zpracovat, pomocnici druidu jsou tusim v OLDu
krajiny za obzorem by asi musely byt tlustsi, mozna na ukor dobrodruza, nevim, zatim nejsou na poradu dne

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Bouchi
Zaslal: pá únor 09, 2007 7:13 Citovat
Založen: 13.11.2004 Příspěvky: 48
Cenis napsal:
Tloustka, ano modul je tenci, ale to jsme avizovali dlouho dopredu, ze proste budou zmeny, ktere si Altar vyzadal. modul ma 84 stran, pravda z toho 20zabira dobrodruzstvi, ale i tak to neni malo. tim, ze tam neni rozkladaci obalka, bestiar a ze je tenci mohl altar dat nizsi cenu (byt me prekvapilo, ze jen o 70 kc) cekal jsem ze cena bude tesne pod 200 a ne 225, ale to neovlivnime). To aby se mohla snizit cena je duvod proc tam nejsou veci co byvaly drive, byl to pozadavek altaru, neb doufaji ze s nizsi cenou se bude modul rychleji prodavat.

Musel se snizit rozsah, aby sla dolu vyrobni (a tedy i prodejni) cena, ponevadz moduly se prodavaji prilis dlouho a tim padem v nich prilis dlouho lezi mrtve penize.
BTW, ta cena je de facto nizsi o 100, protoze modul standardniho rozsahu by v dnesni dobe nestal 295, ale uz 335 - naklady jdou nahoru (rostou ceny energie), inflace taky nezahali. Kdyby ZZS stal 195 nebo 199, tak by po vyprodani celeho nakladu (tedy doufejme driv nez po sesti-sedmi letech, ale min nez dva roky to urcite nebudou) zbylo pro Altar z trzeb sotva na zaplaceni ciste jen altari prace tomu venovane. Coz fakt neni dobry vysledek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: pá únor 09, 2007 13:13 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Bouchi napsal:
Cenis napsal:
Tloustka, ano modul je tenci, ale to jsme avizovali dlouho dopredu, ze proste budou zmeny, ktere si Altar vyzadal. modul ma 84 stran, pravda z toho 20zabira dobrodruzstvi, ale i tak to neni malo. tim, ze tam neni rozkladaci obalka, bestiar a ze je tenci mohl altar dat nizsi cenu (byt me prekvapilo, ze jen o 70 kc) cekal jsem ze cena bude tesne pod 200 a ne 225, ale to neovlivnime). To aby se mohla snizit cena je duvod proc tam nejsou veci co byvaly drive, byl to pozadavek altaru, neb doufaji ze s nizsi cenou se bude modul rychleji prodavat.

Musel se snizit rozsah, aby sla dolu vyrobni (a tedy i prodejni) cena, ponevadz moduly se prodavaji prilis dlouho a tim padem v nich prilis dlouho lezi mrtve penize.
BTW, ta cena je de facto nizsi o 100, protoze modul standardniho rozsahu by v dnesni dobe nestal 295, ale uz 335 - naklady jdou nahoru (rostou ceny energie), inflace taky nezahali. Kdyby ZZS stal 195 nebo 199, tak by po vyprodani celeho nakladu (tedy doufejme driv nez po sesti-sedmi letech, ale min nez dva roky to urcite nebudou) zbylo pro Altar z trzeb sotva na zaplaceni ciste jen altari prace tomu venovane. Coz fakt neni dobry vysledek.


diky za upresneni ;-)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jaros.ml
Zaslal: pá únor 09, 2007 23:11 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
jak už u jednou zaznělo čekal jsem víc, opravdu. Obsahem je to sice velice vydařený modul ale kvantita je mizerná, mimochodem jak je to z drujdy jsme si mohli přečíst na stránkách a to už mnohem dřív. Né sice v takovém množství ale to už si každý domyslel podle sebe. ´Klíč BA mi opravdu chybí doufal jsme že bude alespoň obsažen, jako dobrodružství, ale co mě vyloženě vytáčí jsou mapky na přebalu, pro hru téměř nepoužitelné, koupil jsem v předprodeji, abych řekl pravdu nevím, zda-li se cena zvedla, nejspíš ne, ale 160,- je k obsahu opravdu přiměřených.

ale děkuji za všechny moduly, dosud vydané a budoucí, tedy děkuji i za tento
P.S. ale potěšilo mě CD, které jsem dostal (pravda je to již dlouho od času temna), Ale myslím, že iso na internetu by bylo lepší než poloprázdné CD.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Cenis
Zaslal: so únor 10, 2007 0:40 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Jaros.ml napsal:
jak už u jednou zaznělo čekal jsem víc, opravdu. Obsahem je to sice velice vydařený modul ale kvantita je mizerná, mimochodem jak je to z drujdy jsme si mohli přečíst na stránkách a to už mnohem dřív. Né sice v takovém množství ale to už si každý domyslel podle sebe. ´Klíč BA mi opravdu chybí doufal jsme že bude alespoň obsažen, jako dobrodružství, ale co mě vyloženě vytáčí jsou mapky na přebalu, pro hru téměř nepoužitelné, koupil jsem v předprodeji, abych řekl pravdu nevím, zda-li se cena zvedla, nejspíš ne, ale 160,- je k obsahu opravdu přiměřených.

ale děkuji za všechny moduly, dosud vydané a budoucí, tedy děkuji i za tento
P.S. ale potěšilo mě CD, které jsem dostal (pravda je to již dlouho od času temna), Ale myslím, že iso na internetu by bylo lepší než poloprázdné CD.


CD je opet pouze provizorni, palene, ale verime ze i to lisovane se vsim co bylo slibeno bude :)

zajimalo by me proc se ti mapky zdaji nepouzitelne pro hru?

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Bouchi
Zaslal: so únor 10, 2007 9:29 Citovat
Založen: 13.11.2004 Příspěvky: 48
Cenis napsal:
CD je opet pouze provizorni, palene, ale verime ze i to lisovane se vsim co bylo slibeno bude :)

zajimalo by me proc se ti mapky zdaji nepouzitelne pro hru?


Presneji receno na krtu bylo CD pouze s aplikacemi DrD a DrD+, kvuli technickym problemum s tvorbou "neaplikacnich" PDF. Moduly, ktere se tento tyden rozesilaly, uz AFAIK obsahovaly CDcka se vsim, co na nich melo byt (akorat vypalena misto lisovanych) a momentalne uz jsou CDcka v lisovne a pristi tyden budou hotova. Co vsechno na nich najdete si muzete prohlednout tady (tj. samotne PDF dokumenty a mapy tam nenajdete, ale dozvite se, ktere to budou).

Taky by me zajimalo co je na tech mapkach spatneho.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: po únor 12, 2007 15:36 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Zatím jsem nepřečetl mnoho stránek, takže nebudu (zatím) soudit obsah modulu, ale zaraduji se prostě jen nad tím, že jej už mám!!!! Je to nádhera, mít konečně zase nový modul po mnoha letech v pařátech, i když třeba není takový, jaký bychom si jej přáli (resp. jak se nám o něm zdálo ve snech Wink ). Zkrátka další součástka do strojku... Kruh se uzavírá...
Cd jsem již projel celé a musím říct, že mě moc a moc potěšilo. Je opravdu bezvadné, ať už zpracováním či obsahem. Skvěle!
Také díky za inovovanou mapu Lendoru. Prohlížet si ji bylo pro mě jako první setkání s atlasem... Laughing prostě euforie.

Mno jinak nebudu se vyjadřovat k objednávce přes web, byl v tom opravdu trochu zmatek (a ještě pořád je, ale nerad bych to rozmazával). Jenže chápu to, že není snadné zcela bez problémů vyhovět všech chtivým a nedočkavým zákazníkům a konzumentům jako já a spol... Důležité je to, že mám už modul doma a basta... Twisted Evil

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
blaza
Zaslal: po únor 26, 2007 19:56 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
no KOupil jsem si uz modul taky . Sice jsem ho zatim necetl ,ale prilozene CD me mile prekvapilo. ted budu mit vzdy vse dost poruce abych mohl neco vymyslet a nelistovat pritom v modulech.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.