Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Za závojem stínů  ~  Za závojem stínů

Kibe
Zaslal: po září 11, 2006 17:07 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Já jsem hráč a nechtěl bych být LP...nebyl by to už "člověk"...jenom stroj na zabíjení...a co se týká té imunity, tak to může být způsobeno rituálem nebo soubory rytuálů a přeměn, při kterých by se tělo LP stalo imunní buď proti BS nebo kompletně bílé magii, což by zamezovalo například léčení a LP by si to mohl rozmyslet...nebo by mohli být immuní pouze simbionti...koneckonců mi to je jedno, ale pokud by LP a jeho simbionti byli tak snadno oslabitelní(zabitelní), tak by jich podle mého názoru bylo o mnoho méně( různé inteligentní MB, lupiči, nebo kdokoliv, kdo by se LP chtěl zbavit, tak by měl jednoduchý návod, který by byl téměř všeobecně znám)

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: po září 11, 2006 17:29 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Kibe napsal:
Já jsem hráč a nechtěl bych být LP...nebyl by to už "člověk"...jenom stroj na zabíjení...a co se týká té imunity, tak to může být způsobeno rituálem nebo soubory rytuálů a přeměn, při kterých by se tělo LP stalo imunní buď proti BS nebo kompletně bílé magii, což by zamezovalo například léčení a LP by si to mohl rozmyslet...nebo by mohli být immuní pouze simbionti...koneckonců mi to je jedno, ale pokud by LP a jeho simbionti byli tak snadno oslabitelní(zabitelní), tak by jich podle mého názoru bylo o mnoho méně( různé inteligentní MB, lupiči, nebo kdokoliv, kdo by se LP chtěl zbavit, tak by měl jednoduchý návod, který by byl téměř všeobecně znám)

Všeobecně znám? No nevím kolik lidí tam vůbec magií rozumí. Možná tak jen různí studenti magie na univerzitách. Ti musí být z lepších rodin, aby měli vůbec na onu školu peníze. Lupiči většinou takovými prostřdky nedisponují. Dosáhnou toho, že se z tebe stane čaroděj (kouzelník,magik,mág...říkejte si tomu jak chcete) něco stojí, nemyslím jen peníze, ale roky a roky studia. Takže si to vem teď. Kolik lidí asi tak použilo proti LP bílou střelu? Kolik lidí ví něco opravdového o LP? Myslíš si, že chodí po ulici a řvou na celý svět že v sobě mají 3 symbionty a že to jsou myšlenkové bytosti? Kolik z LP se svěří svému okolí co se mu vlastně stalo? Jediné co lidé vědí je to, co mohli sami vypozorovat, tedy pár lidí vidělo bojujicího LP, tak může mluvit o jeho nadpřirozené rychlosti, reflexech. Kolik lidí zaůtočilo na LP a přežilo? Kolik z nich bylo magiků? Kolik z nich měli čas zkoušet, jaká kouzla na ně působí?
Ještě k tomu. LP se dá zabít i jinak...jakékoliv kouzlo ho může poškodit, stejně tak i meč, dýka, palcát.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Kibe
Zaslal: po září 11, 2006 18:54 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
nemluvím o tuctových kapsářích, ale o schopných skupinkách lupičů(například skřítci) a o veřejnosti dobrodruhů, né trhovců...

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: po září 11, 2006 19:00 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Kibe napsal:
nemluvím o tuctových kapsářích, ale o schopných skupinkách lupičů(například skřítci) a o veřejnosti dobrodruhů, né trhovců...

Tak to ani ještě moc nepřesvědčilo nebo jsem to spíš dostatenčě nepochopil. skupinky lupičů - skřítci, veřejnost dobrodruhů?
Ještě bych se vrátil k tomu původnímu na co jsem reagoval. Inteligentní MB...no jo...můžu se zeptat od kdy umí zlé myšlenkové bytosti bílou střelu? Laughing

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Kibe
Zaslal: út září 12, 2006 6:55 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
jasně že neumí, ale nejsem si jist, zda LP loví pro peníze pouze zlé MB....možná ,že ne(neznám tak dobře zásadyLP), ale to by potom měli jako ochránci dobra docela nevděčnou pozici, když by je bílá magie téměř zničila...

a ty lupičské organizace: KNS, Zlatý kruh, Holubí křídla,....a mnohé nepojmenované organizované skupinky pracující na vlastní triko nebo sloužící komukoliv z lidí, skřetů....

no a dobrodruzi...znala by to většina zkušenějších magiků, Orlí poutníci(ti by neměli nejspíš důvod, ale občas někdo odpadne a zvlášť po pádu Svob. měst) a těch magických škol je relativně dost a né všichni nastoupí dráhu dobrodruhů "hrdinů"

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: út září 12, 2006 13:26 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Ale kdo by stál o to, zabíjet lovce přízraků? Komu vadí že umře bazilišek? Vadí to skřetům nebo lidem? Jak by na tom vydělal Zlatý kruh nebo KNS(popř. ZNS)?
Většina zkušenějších magiků. No ale vem si to úžasné krédo kouzelníků "Čím více tajemství znáš, tím jsi mocnější." Tak nevím kolik lidí by se o tyto informace podělilo. Zkušenejší magikové...takže zalezlí někde v pracovně studijící staré grimoáry. Jediný kdo se může dostat k tomu jak zabít Lp bílou střelou jsou magici, kteří se vyskytovali v okolí LP , zaútočili na něj, při boji bůh ví proč použili bílou střelu a tento střet přežili. Prostě mi přijde nepravděpodobné, že někdo jiný kromě samotných LP ví o symbiontech a o tom, že jsou zranitelní bílou střelou.
Jak jsem již psal. Bílá a černá magie je jen výmyslem DrD 1.6.
určitě se najde vyjímka LP který obrátí svůj meč i proti dobrých myšlenkovým bytostem, ale takový si na tomto světě moc nepobude, protože bude kazit reputaci lovcům přízraků...tudíž po něm asi půjdou lovci lidí i lovci přízraků samotní.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Gwaihir
Zaslal: út září 12, 2006 19:34 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Já nechápu, proč by měl někdo vůbec útočit na LP bílou střelou, když ho může adekvátně sesmahnout ohnivou koulí, a ještě k tomu levnějc. Jedině, že by ti symbionti měli sami o sobě málo životů.
PS: Proč se nebouříte taky proti exorcismům z drd+?
PPS: Nevím, proč by LP měli být tak nezranitelní... Geralta taky zapíchli vidlema Very Happy

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Lamius
Zaslal: čt září 14, 2006 13:52 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
unnamed napsal:
Ale kdo by stál o to, zabíjet lovce přízraků? Komu vadí že umře bazilišek? Vadí to skřetům nebo lidem? Jak by na tom vydělal Zlatý kruh nebo KNS(popř. ZNS)?
Většina zkušenějších magiků. No ale vem si to úžasné krédo kouzelníků "Čím více tajemství znáš, tím jsi mocnější." Tak nevím kolik lidí by se o tyto informace podělilo. Zkušenejší magikové...takže zalezlí někde v pracovně studijící staré grimoáry. Jediný kdo se může dostat k tomu jak zabít Lp bílou střelou jsou magici, kteří se vyskytovali v okolí LP , zaútočili na něj, při boji bůh ví proč použili bílou střelu a tento střet přežili. Prostě mi přijde nepravděpodobné, že někdo jiný kromě samotných LP ví o symbiontech a o tom, že jsou zranitelní bílou střelou.
Jak jsem již psal. Bílá a černá magie je jen výmyslem DrD 1.6.
určitě se najde vyjímka LP který obrátí svůj meč i proti dobrých myšlenkovým bytostem, ale takový si na tomto světě moc nepobude, protože bude kazit reputaci lovcům přízraků...tudíž po něm asi půjdou lovci lidí i lovci přízraků samotní.

Kdo by chtěl zabít lovce přízraků? Úplně jednoduše každý, kdo někde potřebuje nějaký chaos. Což je samozřejmě včetně třeba KNS. Každá organizace si to tuhle nebo tamhle spočítá, co se jí zrovna vyplatí. Nemluvě o nějakých vyvolávačích myšlenkových bytostí či třeba nekromanti. A pro ty pochopitelně se vyplatí vědomí o zranitelnosti LP rozšířit. A je v moci těchto organizací si tohle zjistit- LP existují už sakra nějaký pátek a tohle by museli zjistit už arvedané. Osobně mi přijde, že symbionti jsou uvnitř lovce přízraků a tudíž by je neměla zranit bílá střela. Navíc mi přijde trochu divné, aby kouzlo bílé magie bylo (relativně) úspěšným prostředkem na likvidaci někoho, kdo tak či tak za dobro bojuje. P.S.: případná "všemocnost" LP by měla (a věřím, že bude) být řešena nějakým podstatně lepším a systémovým způsobem.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: čt září 14, 2006 14:09 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
To Lamius:
Kouzlo bílé magie. Na Asterionu bílá magie není. Je to výmysl aplikátorů DrD 1.6 (i jiných verzí), tak to sem netahejte. Děkuju. Twisted Evil

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
elrian
Zaslal: čt září 14, 2006 15:13 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Gwaihir napsal:
PPS: Nevím, proč by LP měli být tak nezranitelní... Geralta taky zapíchli vidlema Very Happy

No jo, ale taky zase obživl díky pomoci od Ihuarraquaxe. A to je rozdíl. Ale proč řešíte zbavení se Lovce přízraků to nechápu. Už tak je jich pomálu a ještě když většině slušných lidí pomáhají od všelijaké havěti... A přeci, není lepší připravit pár smrtelných pastiček, než riskovat střet s Lovcem, přičemž Bílou střelu nemusí Kouzelník ani stihnout vyslovit.

_________________
?Naskytnou se příležitosti,? poznamenal, jakoby na vysvětlenou, ?kdy prostě nelze odolat a nenapít se.?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Lamius
Zaslal: čt září 14, 2006 16:23 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
unnamed napsal:
To Lamius:
Kouzlo bílé magie. Na Asterionu bílá magie není. Je to výmysl aplikátorů DrD 1.6 (i jiných verzí), tak to sem netahejte. Děkuju. Twisted Evil

O.K. To máš vlastně pravdu. Stejně je to ale jenom detail, mě osobně prostě přijde nelogické moct uplatnit bílou střelu na symbionta nacházející se uvnitř někoho, kdo sám je jí nezranitelný.
Ale nakonec je mi to vcelku jedno- když se to rozhodne jinak... Rolling Eyes

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwaihir
Zaslal: čt září 14, 2006 20:06 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
elrian napsal:
Gwaihir napsal:
PPS: Nevím, proč by LP měli být tak nezranitelní... Geralta taky zapíchli vidlema Very Happy

No jo, ale taky zase obživl díky pomoci od Ihuarraquaxe.


Tak to je dost diskutabilní...

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kenny
Zaslal: pá září 15, 2006 17:07 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Taky si myslím,že je to hodně diskutabilníSurprised)

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berdyan
Zaslal: st říjen 04, 2006 8:02 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
Gwaihir napsal:


Už vidím, jak čaroděj nedouk na 3.úrovni sesílá kouzlo za 9magů, které ubere tolik, co modrý blesk... a odvaří tím namakaného lovce přízraků


Já jsem nemyslel že zabuije LP, ale bílou střelou by mohl ohrozit symbionty - přece jenom jsou dost malý a tudíž asi nebudou mít desiítky životů -viděl bych to tak 15-25. Na to by stačily (pokud si dobře pamatuju účinnost BS) 2 bílé střely, což je myslím 18 mg, dobře tak nedouk 4. až 5. úrovně.

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zwejk
Zaslal: st říjen 04, 2006 14:13 Citovat
Založen: 22.9.2003 Příspěvky: 26 Bydliště: Praha
Původně jsem tenhle problém týkající se bílé střely a lovců přízraků nadhodil já a nečekal jsem, že se strhne takovýáhle diskuze. Psát tu, že je to pouze pro CP, je zcestné, hráči si to určitě taky budou rádi zkusit a co se týká bílé střely, mluvil jsem spíš o nehodě, co když se náhodou dostane do onoho kouzla.

Podle mého názoru by bílá střela fungovat neměla. Lovec přízraků je přeci dál člověk a ne magická bytost, i když jich má pár v sobě. Jsou to miniaturní bytosti, v moderní době by to byl např. mikročip v hlavě atd. Tím pádem bych jim nedával moc životů atd. a tím pádem by jena pitomá koule byl konec přátelé.

Navíc nevím jestli si myslíte že tím že se lovec přízraků stane lovcem znamená že už nebude dobrodruhem? Podle mého názoru jím bude dál, pořád bude s družinou, jinak by ani hráč neměl šanci ho hrát ne?

_________________
Konečně tomu rozumím, máme stejné cíle, nezabíjej mě. Chápu.... Další prosby utnul svist meče....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 6 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.