Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Za závojem stínů  ~  Za závojem stínů

elrian
Zaslal: út červen 20, 2006 13:27 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
oggysu napsal:
nemyslím si, že tam budou dvě popsané myšlenkové bytosti... Evil or Very Mad ...myslel jsem typ bytostí podobných těm dvěma...jestli sis´ nevšiml, tak je tam napsáno "něco jako"...

Promiň, nějak jsem si toho nevšiml. Podle mne tam ale stejně až tak mocné bytosti jako tyto nebudou. Bylo by to podle mne zbytečné aby postavy putující po Stínovém světe potkávaly jen takovéto mocné. Tipl bych to na nějaký zlatý střed mezi těmi nejmocnějšími a těmi typickými.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
oggysu
Zaslal: út červen 20, 2006 16:34 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
no já myslim, že popsanejch jich bylo hafo, a potkat můžou kteroukoli z nich, ne?

teď mně napadá, že další opravdu mocnou (a asi unikátní, ale co já vim?) je daaron, ne?

a čim větší, tím lepší...mně například zajímalo, kdo jim tam tak šéfuje... Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: út červen 20, 2006 17:49 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
oggysu napsal:
no já myslim, že popsanejch jich bylo hafo, a potkat můžou kteroukoli z nich, ne?

teď mně napadá, že další opravdu mocnou (a asi unikátní, ale co já vim?) je daaron, ne?

a čim větší, tím lepší...mně například zajímalo, kdo jim tam tak šéfuje... Cool

Určitě můžeš potkat kteroukoliv, odkud se asi jinak berou?
Šéfuje? A to myslíš jak? Já měl pocit, že každá nebo alespon většina myšlenkových bytostí jede sama za sebe a není pod něčí nadvládou, to by se stínový svět až moc podobal přírodní úrovni. A když už, tak možná pod nepřímou "nadvládou" bohů...

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
oggysu
Zaslal: út červen 20, 2006 18:06 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
já myslel jako ty bytosti s největším vlivem...takový ty "nejdůležitější", ale asi ne v tom pravim slovasmyslu...spíš jako mocné bytosti mající nějaký větší vliv na stínový svět.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: út červen 20, 2006 18:11 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
oggysu napsal:
já myslel jako ty bytosti s největším vlivem...takový ty "nejdůležitější", ale asi ne v tom pravim slovasmyslu...spíš jako mocné bytosti mající nějaký větší vliv na stínový svět.

Na stínový svět mají vliv jen bytosti, které odtamtud nepochází - teda podle mě. MB tam jen žijí na svm území, které odpovídá jejich emoci nebo nějak tak. Největší vliv tam mají asi tak temní bohové, sedmnáctka a jejich služebnící sarifágové. Potom ještě průkopníci, kterým se podařilo dostat se do stínového světa magickým rituálem nebo nějak jinak. Ale neber vše co píšu za správné...přeci jen je to jen můj názor a jediní co to ví přesně jsou autoři.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
oggysu
Zaslal: út červen 20, 2006 18:13 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
to jo, ale přece jen tam musí být nějaké bytosti mocnější a vlivnější než takoví trigoni, trolové, enti, huamy, docela jisti i než aerové, lersové atd. ne?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: út červen 20, 2006 18:22 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
oggysu napsal:
to jo, ale přece jen tam musí být nějaké bytosti mocnější a vlivnější než takoví trigoni, trolové, enti, huamy, docela jisti i než aerové, lersové atd. ne?

Mocnější určitě...ale nemyslím si, že vyvíjejí nějaké aktivity jako v přirodní úrovni...tj. ovládnutí světa Smile

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
oggysu
Zaslal: út červen 20, 2006 18:25 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
ovládnutí světa to ne...ale myslíš, že tam jen tak sedí na zadku?v případě nějakých huam, vyvern, trolů atd. by to asi nevadilo, ale takovou smrtku by to podle mně nebavilo, ne? (já teda bejt smrtkou tak by mně to vadilo...) Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: út červen 20, 2006 18:27 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
oggysu napsal:
ovládnutí světa to ne...ale myslíš, že tam jen tak sedí na zadku?v případě nějakých huam, vyvern, trolů atd. by to asi nevadilo, ale takovou smrtku by to podle mně nebavilo, ne? (já teda bejt smrtkou tak by mně to vadilo...) Laughing

Já být smrtkou...tak čekám na otevření brány a potom letím do světa sklízet co lidi (elfové,trpaslíci) zaseli...

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
oggysu
Zaslal: út červen 20, 2006 18:40 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
no jasně, tak ale na zadku bych fakt neseděl a nečekal, kdy se otevře brána...

podle mě sou mb něco jako tvorové přírodní úrovně, a když se otevře brána, berou to jako příjemné spestření jajich života...co ale dělají mezitím? (mimochodem zajímalo by mně, jestli by se mohla nějak otevřít brána z přírodní úrovně do stínového světa, kterou by prošel na druhou stranu nějaký člověk (trpaslí atd.) - ale proč by se ta brán otvírala? jakým přičiněním, že?) Idea (emoce mb to asi nebudou...protože oni jsou stělesněné emoce...teda aspoň pro přírodní úroveň...)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: út červen 20, 2006 18:53 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
oggysu napsal:
no jasně, tak ale na zadku bych fakt neseděl a nečekal, kdy se otevře brána...

podle mě sou mb něco jako tvorové přírodní úrovně, a když se otevře brána, berou to jako příjemné spestření jajich života...co ale dělají mezitím? (mimochodem zajímalo by mně, jestli by se mohla nějak otevřít brána z přírodní úrovně do stínového světa, kterou by prošel na druhou stranu nějaký člověk (trpaslí atd.) - ale proč by se ta brán otvírala? jakým přičiněním, že?) Idea (emoce mb to asi nebudou...protože oni jsou stělesněné emoce...teda aspoň pro přírodní úroveň...)

O otevření takovéto brány se pokoušeli při obraně Zurku. Povedlo se, ale projít nestihli...daaron byl rychlejší. Crying or Very sad

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
oggysu
Zaslal: út červen 20, 2006 18:56 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
to jo, ale to je uměle...myslel sem nějakej jev, jako jsou nahromaděné emoce u přírodní úrovně, který by vyvolával takové samovolné otevření brány...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: út červen 20, 2006 20:36 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
oggysu napsal:
to jo, ale to je uměle...myslel sem nějakej jev, jako jsou nahromaděné emoce u přírodní úrovně, který by vyvolával takové samovolné otevření brány...

Jev to být může...ale vyvolán magií nebo nějakým magickým místem...a taky emocí...však brány do stínovhé světa vedou oběma směry.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
oggysu
Zaslal: út červen 20, 2006 21:03 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
jenže to se jedná o emoce z přírodní úrovně...existuje ale jev, který by byl původem ze stínového světa a otevíral bránu do přírodní úrovně???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Zaslal: čt červen 22, 2006 21:53 Citovat
Já bych se ještě vrátil k tomu lovci přízraků. Četl jsem tu rozhovor mezi Sharkem a unnamed (doufám, že jsem to nezkomolil). V tom článku, který se objevil v Dechu draka se psalo i o tom, že se LP silně unavuje používáním svých zvláštních schopností. Pouze ti opravdoví profíci to už jakž takž zvládají. Tak mě napadlo, proč tam nezavést i silné příbytky bodů únavy při aktivaci myšlenkových bytostí nebo jejich jednotlivých schopností. Pak by to mohl být všechno v pohodě a určitě by to bylo i vyrovnanější a nezvrhlo by se to v bojujícího kouzelníka.

Mějte se krásně, S pozdravem Zwejk

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.