Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Hlavní modul  ~  Kde bydlí vaši hrdinové??? aneb třetí chýše z leva...

Kde bydlí vaši hrdinové?

Hostince, krčmy, nevěstince...   [ 31 ]  
31%
  31%
Chrámy, kláštery   [ 5 ]  
5%
  5%
U známejch, v pronájmu   [ 5 ]  
5%
  5%
Ve vlastnim   [ 28 ]  
28%
  28%
Jejich domovem je cesta...   [ 28 ]  
28%
  28%

Celkem hlasů : 97
Yb
Zaslal: čt listopad 06, 2003 12:46 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Ivrin napsal:
Tak dnes jsem si konečně pořídil samostatný dům v Albireu-Malé čtvrti. Je to pěknej kamenej domeček, za kterej jsem vysolil svých naspořených 1000 zlatých... že já to radši nedal za celkový zlodějský vybavení Wink !


Domov je domov...

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Túriel
Zaslal: čt listopad 06, 2003 13:58 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Ivrinovi: opravdové kouzlo domova vyjde najevo v okamžiku, kdy si tvoji adresu zjistí KNS... (ze zkušenosti Sigrid:cry:)

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: čt listopad 06, 2003 22:09 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
No mě by stačilo, kdyby mě vypátrali ZNS. Asi si změním identitu(Ikdyž asi s mým "zlatým úsměvem to bude problém Mad ).

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Túriel
Zaslal: pá listopad 07, 2003 17:18 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Hm... Sigrid se to nepodařilo, a to vypadala celkem nenápadně. Ale to bylo tím, že se nesnažila a odmítala dělat ze sebe typickou dívku toužící po ochraně a pomoci.

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pastel
Zaslal: po listopad 10, 2003 15:31 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Btw, chodievate sa ubytovať pri opakovanej návšteve miest vždy do tých istých hostincov alebo penziónov ? Ešte sa vám to nevypomstilo ? Wink
Alebo máte v každom meste svoj vlastný hostinec ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirion er Daerlen
Zaslal: út listopad 18, 2003 13:12 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Chrámy,kostely,kláštery(ženský) Twisted Evil ...to je moje...má to dost výhod:strava,nocleh zdarma,suprová ochrana majetku(viď Ivrine) a bezpečí...je sice krásný mít svůj domek,ale tam není ani jedno z toho...přemejšlel sem sice o nastěhování se k někomu,ale jelikož Ivrin nekrade nikomu jinýmu než členům družiny,tak sem si to rozmyslel Mad Mad Mad

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivrin
Zaslal: út listopad 18, 2003 16:00 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Myslel jsem, že sem vám říkal, že si změnim v tomhle ohledu názor... Přestanu krást od členů družiny(ale pokud půjde o Kalich Sedmi duší tak bych neopovrhnul takovým malinkým procvičením prstíčků Wink ), a budu si vydělávat jinými způsoby. Nepotřebuju vaši následnou nepřízeň v tomhle období, kdy bych potřeboval vaši spolupráci ohledně zařízení mé nové identity... (Pro lidi z jiných družin: Kvůli velkému nárůstu pokusů o mé odstranění z přírodní úrovně agenty ZNS jsem naplánoval moji falešnou smrt, abych se vyhnul dalším konfrontacím s ZNS a následně si postavil základy mých dvou dalších identit( ty jo já měnim identity snad víc než dublér Laughing )). Ale nezapoměň na charakter mé postavy: Pokud se mu nějaký rádoby přítel přestane líbit, bez výčitek ho odpraví... Cool. A dalo by se říct, že u mně je !!!LUXUS!!! nocleh zdarma, strava taky, částečná ochrana vzhledem k tomu v jaké čtvrti jsem a moje nová identita. A ochranu majetku si opatřim... Twisted Evil


Naposledy upravil Ivrin dne út listopad 18, 2003 18:58, celkově upraveno 2 krát.

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Túriel
Zaslal: út listopad 18, 2003 17:27 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Tak si to užij...
vzpomněla jsem si na staré časy, kdy v této rubrice ale na starém auditku docházelo k řešení situace jedné mé postavy, po níž šel kněz temné kápě... Brr! V Dechu draka je o nich teď článek a já jsem ráda, že ho PJ neznal a dělal to podle sebe. I tak to byla hra kočky s myší (spíš vlků s kočkou...).
Mimochodem, promiň ten záchvat sentomentality. Budu Ti držet palce, i když dělení přátel na užitečné a neužitečné mi moc sympatické není...

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: čt listopad 20, 2003 21:52 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
To máš pravdu.Ten kněz je opravdu drsnej.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Túriel
Zaslal: čt listopad 27, 2003 14:08 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Toho bych už o autogram nepožádala. Very Happy Very Happy Very Happy !!!!

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so listopad 29, 2003 14:55 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Já zatím bydlím, kde se dá. A to jak legálně tak i i.......... Twisted Evil Ale uvažuji o takovém malém domku buď v Abireu, nebo někde ve Skřítčích vrších. To víte, domov je domov. Laughing

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-Ši
Zaslal: po prosinec 01, 2003 12:01 Citovat
Založen: 1.12.2003 Příspěvky: 1
Musíš přidat taky skřítčí čajovny.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po prosinec 01, 2003 15:27 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo, v tom máš úplnou pravdu, bez toho by byl Asterion neúplný. Hlavně teda pro skřítky. Wink

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cesty Hraničářů
Zaslal: ne prosinec 07, 2003 22:39 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 75 Bydliště: PCE
Když se v Albireu nekde zabydlis dej mi vedet. Az se dostanu zpet (Pokud se dostanu zpet z Rilondu). Tak bychom se mohli zkamaradit. Tie Sakary jméno mé a jsem malým čarodějem.

_________________
Začaly se projevovat další podivné boční efekty.Z bouře se vyřinul vodotrysk malých olověných kostiček,které se rozkutáleli po praskající dlažbě.Zjevovali se čtyřstrané trojúhelníky,kruhy se dvěma konci a další obludnosti-nebojte se jenom se ucim kouzlit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Ragnar
Zaslal: po prosinec 08, 2003 13:15 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 28 Bydliště: Pce (Zatim na cestach)
Já sem v pohodě... Bydlím U Tří skřetů kde si taky vydělávám na "chleba" (přesněji řečeno "tekutý chléb národa našeho" Very Happy )
Jinak s mojí postavou a schopnostmi (útok 14 "holou" rukou (mimochodem snažím se prosadit přízvisko Tvrdá Pěst nebo Mlátička z Albirea)) není problém sehnat si práci kdekoliv jinde...
Jednu dobu jsem měl tu čest že jsem mohl dělat vyhazovačku v jednom bordelu v Rilondu... Wink
Pak sme řešili ty vrozený vlastnosti a potom co mi charisma kleslo na jedna mě vyhodili Crying or Very sad

_________________
Sme přece lidé, můžeme se v klidu a míru domluvit...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.