Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Falešná apokalypsa  ~  Novy modul

Sven Ivanhwen
Zaslal: st prosinec 03, 2003 14:43 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Falesna apokalypsa se celkem hezky cte - bajecne obzory magie, jak to vsechno funguje a co jde vymyslet. Bohuzel mi to ke spokojenosti nestaci. Ke hrani autory nabizene podrobnosti, ani jako PJ, VUBEC nepotrebuju. Magie nepotrebuje zadna vysvetleni, proste funguje. Magicky. Pri hrani si vymyslim souboj o magicka zridla, magicke ritualy a samanske moznosti sam. Presna kucharka jak to funguje neni (pro mne)podstatna. Pri hre jsou dulezitejsi jinaci veci (zapletka, zabava) a ty novy modul nenabizi. Ani jsem vic necekal. Moduly povolani jsou velkou slabinou, i kdyz se ji snazi zakryvat sladouckou omackou (nebo snad nekdo bezne merite v asterionskych jednotkach ?????).

Modul jsem si koupil vyhradne kvuli jeskyni. Ta bohuzel kvalit dobyvani Zeleznych dolu, ani souboje o klaster nedosahuje. Neni vsak zas tak bidna jako hledani skritciho artefaktu. Prumer. Klasicka pohadka o slepicce a kohoutkovi s nekolika dobrymi misty. Myslim, ze tvurci by v se v novych jeskynich nemeli snazit o co nejsirsi predstaveni vsech novych, mocnych osobnosti a zajimavych lokaci, pro ktere jsou vetsinou nezbytnou podminkou i moduly predchozi (nemate?, kupte si), ale zamerit se na propracovani jedne lokace do podrobnosti, jake obsahovaly vyse uvedene kvalitni jeskyne.

Dale mne mrzi maly prostor venovany trilete historii. Odkazy typu "LP850 - narodil se Labsangsuchong" a dost nastesti uz skoro vymizely, ale stejne.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tenaka-Chan
Zaslal: st prosinec 03, 2003 17:59 Citovat
Založen: 26.9.2003 Příspěvky: 122 Bydliště: Jihlava(momentálně Brno)
Tak teda příběh Dobívání železných dolů byl dost dobrej zahráli jsme si ho asi 5x a pokaždý jinak, ale s tím skřítčím srdcem s tebou nesouhlasím ba naopak musím říct, že to byl od našeho PJ jeden z nejlepších výkonů a celá naše grupa se u toho dost pobavila.
A teď k tomu příběhu z Falešný apokalipsy: právě jsme udělali první část (musím říct že to bylo dost blbý samý jdi sem jdi tam a pak ta hádanka s tím klukem a borůvkama (nebudu tady psát správný řešení abych někoho neochudil) tam na to logickou úvahou snad ani přijít nejde. No a v neposlední řadě ta Sfinga co my se u ní natrápili cca 2hodiny čistýho času vtipů než jsme přišli na nějakej, kterej PJ nezlal no a on jich chtěl víc!!!!!
Jinak musím říct, že první část je dost propadák uvidím jak na tom budou ty další.
Už se těším na sobotu!!!!!

_________________
ITS GOOD TO BY BAD!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: st prosinec 03, 2003 19:35 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jak se opovažujete mluvit o FA tak hnusně. Každej z nás má rád něco jinýho. Pro někoho to bylo naprostý osvětlení funkce magie a nejen kouzelníka do dost obohatilo. Teď můžeme z hrdostí říct, že víme, jak funguje magie atd.. . Vůbec s vámi nesouhlasím v tom, že je to propadák a že je to nuda. Vždyť toho, kdo má opravdu rád magii to musí zajímat. Podle toho, co jsi tady řekl, tak je tvoje družina naučená jen zabíjet a ničit. Prostě a dobře styl hry " Najdi a Zabij ", o tom prostě DrD není. A pokud si myslíš, že skřítčí srdce je hnusný tak asi jen proto, že neumíš improvizovat a to se v tomto dobrodružství musí. Podle mě je to zatím nejlepší dobrodružství, jaký vyšlo.
P.S: Pokud chceš urážet tvůrce a jejich díla, tak si založ téma " Asterion do Hrobu " a tam si kecej co chceš. Asi ani nedokážeš pochopit, jakou si s tím tvůrci dali práci a pak to sklamání, když jim tohle někdo napíše. Jo, když chceš něco říct, tak dobrá, ale mohl by ses trochu mírnit. Měl by ses stydět !!!!!!!!! Exclamation

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sven Ivanhwen
Zaslal: čt prosinec 04, 2003 10:04 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Jak se opovažujete mluvit o FA tak hnusně. Každej z nás má rád něco jinýho.


No vidis, sam jsi si odpovedel Very Happy
Navic si myslim, ze konstruktivni kritika muze autorum pomoci vic, nez pochvalne poplacavani po ramenou, jak jste to kluci desne dobry.

Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Pro někoho to bylo naprostý osvětlení funkce magie a nejen kouzelníka do dost obohatilo. Teď můžeme z hrdostí říct, že víme, jak funguje magie atd.. .


To vas dost lituju, uz vas totiz nikdy nic neprekvapi - vy uz totiz vsechno vite. Alespon pro mne je nechavat se prekvapovat jednim z duvodu proc se mi hrani libi.

Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Vůbec s vámi nesouhlasím v tom, že je to propadák a že je to nuda. Vždyť toho, kdo má opravdu rád magii to musí zajímat.


Mas pravdu, zajimalo mne to, precetl jsem si to se zajmem, ale abych se tim ridil, na to zapomen. Pro vlastni postavy je o vicemene nepouzitelny (nebudou prece sidlit u jednoho zridla) a pro CP si uz neco vymyslim.

Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Podle toho, co jsi tady řekl, tak je tvoje družina naučená jen zabíjet a ničit. Prostě a dobře styl hry " Najdi a Zabij ", o tom prostě DrD není.


DrD je takovy jaky si ho udelas!!!
Zajimalo by mne z ceho tak usuzujes ? Musim te vsak zklamat, tebou uvadeny styl hrani mi neni vlastni. Precti si posledni Dech Draka - takove jeskyne jsou presne podle meho gusta! S napadem, byt jednoduchym.

Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
A pokud si myslíš, že skřítčí srdce je hnusný tak asi jen proto, že neumíš improvizovat a to se v tomto dobrodružství musí. Podle mě je to zatím nejlepší dobrodružství, jaký vyšlo.


Je to slepicka jde pro vodu kohoutkovi - tvurci probehli celej Asterion a vsechny zajimavy CPcka, zadnej moc velkej NAPAD v tom neni (s vyjimkou vlastniho artefaktu, ale ten se dost dobre zahrat neda) - seriova vyroba.

Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
P.S: Pokud chceš urážet tvůrce a jejich díla, tak si založ téma " Asterion do Hrobu " a tam si kecej co chceš. Asi ani nedokážeš pochopit, jakou si s tím tvůrci dali práci a pak to sklamání, když jim tohle někdo napíše. Jo, když chceš něco říct, tak dobrá, ale mohl by ses trochu mírnit. Měl by ses stydět !!!!!!!!!


Asterion jako takovej se mi moc libi, proto ho kupuju a taky proto sem pisu. Kdyby se mi nelibil, nestal by mi za to, abych sem vubec chodil a cetl si nazory jinejch lidi, nedej boze, ze bych sam neco tvoril. Prace je v modulech videt, ale taky je dost videt, ze hlavni modul a Dalavy spolu s nekromantama vznikaly v hlavach dost dlouho a meli cas dozrat. Ostatni dily jsou slabsi - protoze termin vydavatelstvi je jasne danej a zkratka je potreba rozsah naplnit. Primlouval bych se za jeden kvalitnejsi modul rocne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt prosinec 04, 2003 14:18 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Máš pravdu, že máme každej jinej styl hry, a každej hrajeme tak, jak se nám to líbí ale styl Najdi a Zabij je dost ubohej.Co, se týče toho, že by ses přimlouval za jeden lepší modul ročně, tak s tebou nesouhlasím. Třeba OLD byla naprosto dokonalá. I jiný moduly byly dobrý.

To vas dost lituju, uz vas totiz nikdy nic neprekvapi - vy uz totiz vsechno vite. Alespon pro mne je nechavat se prekvapovat jednim z duvodu proc se mi hrani libi.

Jo, ale já hráčům přečtu jen to základní a ostatní se dozvídají v průběhu
hry.

Mas pravdu, zajimalo mne to, precetl jsem si to se zajmem, ale abych se tim ridil, na to zapomen. Pro vlastni postavy je o vicemene nepouzitelny (nebudou prece sidlit u jednoho zridla) a pro CP si uz neco vymyslim.

Jestli si myslíš, že magie není težká, tak na to zapomeň.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sven Ivanhwen
Zaslal: čt prosinec 04, 2003 14:44 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Máš pravdu, že máme každej jinej styl hry, a každej hrajeme tak, jak se nám to líbí ale styl Najdi a Zabij je dost ubohej.


Precti si jeste jednou prosim, co jsem napsal, je ho neobhajuju, jen jsem te uporoznil, ze je to mozny tak hrat.
Jak bys popsal svuj styl hrani ?

Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Co, se týče toho, že by ses přimlouval za jeden lepší modul ročně, tak s tebou nesouhlasím. Třeba OLD byla naprosto dokonalá. I jiný moduly byly dobrý.


A mohly bejt taky naprosto dokonaly.

Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Jo, ale já hráčům přečtu jen to základní a ostatní se dozvídají v průběhu hry.


Delaji si poznamky ? Kolik toho za mesic zapomenou ? (pokud hrajte dost casto, tak to mozna funguje, ale my jen jednou tydne).
Navic desne nerad prozrazuju hracum PRINCIPY fungovani cehokoliv, protoze to PJ dost svazuje ruce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt prosinec 04, 2003 14:51 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Můj styl hraní je o shánění informací a jejich následnému skládání dohromady, ale ne jen o bojování !! Evil or Very Mad
Dokonalý věci dokáže jen dokonalej člověk, ale takovej není.
My taky hrajeme jen jednou, ale třeba hráči okopíruju jednu stránku a s tý mu dám, to co ví.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ulanbatar
Zaslal: čt prosinec 04, 2003 23:07 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 8
Svene, díky za tvůj názor. Autoři by měli rozhodně vítat takovouto kultivovanou a když už ne konstruktivní, tak aspoň konkrétní kritiku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xaltotun
Zaslal: po prosinec 08, 2003 11:49 Citovat
Založen: 28.9.2003 Příspěvky: 33
Modul jako hráč hodnotit nemůžu (leda obal Smile ), ale to dobrodružství hrajem a ..... celkem často zaznívaj návrhy typu "poďte říct to blbý slovo a vypadnout". A není to tím, že je to nebojovej příběh (částečně nebojovej), ale prostě se nám nelíbí obsah. Jinak Skřítčího srdce se musím zastat, byl to jeden z nej příběhů co sem kdy hrál ! (a to je snad poprvý co něco chválím Smile většinou spíš kritizuju, je to větší legrace). Nevím jak ten popis bere náš DM, ale podle popisů se mi to zdá jako dobrej nápad pro částečný sjednocení. Každej si sice z toho vezme co chce nebo se jenom nechá inspirovat, ale aspoň to vytyčí hranice (ne že by nešli překročit, ale třeba to dá představu co budou umět PCéčka a DM se nebude tolik divit s příštích modulech).

_________________
Veni, vidi, morty......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sven Ivanhwen
Zaslal: po prosinec 08, 2003 13:40 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Xaltotun napsal:
Jinak Skřítčího srdce se musím zastat, byl to jeden z nej příběhů co sem kdy hrál ! (a to je snad poprvý co něco chválím Smile většinou spíš kritizuju, je to větší legrace)


No musim rict, ze jsem si to doupe precetl jednou a nelibilo se mi (od te doby uplynula pekna doba). Z vasich reakci vyplyva jedine, ze se nad nim musim jeste jednou zamyslet a mozna ho nakonec hracum predhodim (az se dostanou do tak vzdalenych koncin Smile. Nebo taky ne Smile

Ve sve kritice jsem to pouzil jako primer. Nebyla smerovana na dobrodruzstvi o skritcim srdci, ale k soucasnemu modulu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po prosinec 08, 2003 16:27 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Naprosto souhlasím s Xaltotunem, to dobrodružství je prostě nej, a jediný co je na něm špatný, je to, že to vyžaduje od PJ velkou domýšlivost, a to většina z nich nemá.
Co se týče FA, tak bych chtěl říci, že to podle mě byl dobrej modul, až na to dobrodružství ( nikde nebyly popsané charakteristiky třeba golemů a jiných nestvůr ), jinak ale je určeno spíše pro hráče zažraném do DrD, kteří se vždy chtějí dozvědět co nejvíc, nebo pro fanatické použivatele magie .
P.S: Já sice volím radši Kněze, ale kouzelníkem taky jednou budu. Wink

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tenaka-Chan
Zaslal: po prosinec 08, 2003 19:03 Citovat
Založen: 26.9.2003 Příspěvky: 122 Bydliště: Jihlava(momentálně Brno)
Jo jo skřítčí srdce to bylo něco pro našeho PJ, jeho stil pjeování je většinou o tom, že improvizuje, má nápad, ale nedotáhne to do konce ach jo.)
No jinak Skřítčí srdce jak už jsem napsal je dost dost dost dobrý!!!!!
Ale to se zase nedá říct o příběhu z FA ten modul je dobrej je tam pár dobrech nápadů (golémové, rytuální mág, živlovej mág atd. atd. (a jestli semka někdo napíše vdaje tak ho vlastnoručně uškrtím), ale ten příběh no úchylovina zatím tam nebyl ani jeden dobrej kvest!!!!!!!!

_________________
ITS GOOD TO BY BAD!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 09, 2003 9:45 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Mě by taky zajímalo, kdo ho napsal, protože by třeba bylo dobrý, aby ten někdo psal dobrodružství třebas samostatně i mimo moduly. Já bych si ho z radostí koupil.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shark
Zaslal: út prosinec 09, 2003 11:19 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
nikde nebyly popsané charakteristiky třeba golemů a jiných nestvůr


Golemové byli záměrně uvedeni velmi volně, aby si je PJ mohl upravit podle svých potřeb (což je koneckonců v popisu zmíněno). Popisy dalších nestvůr sice nejsou uvedeny se všemi parametry, ale nalezneš alespoň odkazy, kde se o nich můžeš dovědět víc. Stačí si vzít příslušný modul nebo pravidla DrD.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Shark
Zaslal: út prosinec 09, 2003 11:21 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Svene, řadu věcí, které ty kritizuješ jako nadbytečné, zase mnozí hráči považují za podstatné a rádi by se o nich něco dozvěděli. Inu, všem se nezavděčíš... A tentokrát jsi zjevně s autory nenašel společnou řeč.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.