Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Falešná apokalypsa  ~  kouzelníkovi pomocníci

ktarý z pomocníků vám přijde pro dobrodruhy nejvyužitelnější?

džin   [ 3 ]  
8%
  8%
krysa   [ 4 ]  
11%
  11%
sova   [ 1 ]  
2%
  2%
xarn   [ 1 ]  
2%
  2%
ivlit   [ 9 ]  
26%
  26%
duhový motýl   [ 3 ]  
8%
  8%
pavouk   [ 3 ]  
8%
  8%
netopýři   [ 2 ]  
5%
  5%
efreet   [ 4 ]  
11%
  11%
vanga   [ 4 ]  
11%
  11%

Celkem hlasů : 34
Toj Akkhari
Zaslal: čt březen 23, 2006 20:58 Citovat
Založen: 20.3.2006 Příspěvky: 118 Bydliště: Albireo - kdesi ve Východní čtvrti
jelikož tu zatím není anketa podobného zaměření, rozhodl jsem se jednu stvořit. tož pište a hlasujte dle libosti

zastáncům přátel, kteří se do seznamu nevešli se omlouvám

můj nejoblíbenější je džin Very Happy

_________________
Bůh nestvořil člověka, ale člověk stvořil Boha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elrian
Zaslal: pá březen 24, 2006 14:32 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Jelikož se specializuji na ohnivou živlovou magii, tak je můj výběr efreeta jasný.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
unnamed
Zaslal: pá březen 24, 2006 15:03 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Nedávno jsem si o nich četl...každý má soje výhody...zase záleží jaká postava-jaký typ magika má pomocníčka mít. Moje nejoblíbenější jsou ale stále kočka,havran a had. Ti ostatní se mi moc nelíbí...už to prostě není ono.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
unnamed
Zaslal: pá březen 24, 2006 15:08 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Mno ještě ujde sova...mám prostě radši věci...co nevzbuzují moc pozornost...jestli ale chcete namítnout,že když jsou obalení kolem ruky,krku nebo jsou na těle...tak si sice protiřečím...ale prostě mám rád "obyčejné" pomocníčky.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Kibe
Zaslal: pá březen 24, 2006 19:30 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
no, já to beru z pohledu mého barbařího bojovník-čaroděje Twisted Evil a tak mi vychází ivlit, ale zase za jednu kouzelnici(začátečnici) si vyberu sovu.... Surprised
no myslim, že většina nových přátel je zdařilá a záleží na postavě.....myslim, že je dobře, že tu je větší nabídka přátel než normálně-přece jen si neumim dost dobře představit pralesní šamany s kočkou.....atd.
jinak džin a efreet jsou taky supr....

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Toj Akkhari
Zaslal: so březen 25, 2006 20:38 Citovat
Založen: 20.3.2006 Příspěvky: 118 Bydliště: Albireo - kdesi ve Východní čtvrti
je pravda, ze zalezi na profilu postavy, jakeho pritele nejvic vyuzije, ale preci jen tu jsou tací, kteří se vyloženě hodí pro dobružně laděné postavy, které pořád někde cestují...na to je nej džin, nemuzu si pomoct, ale je to tak..v nouzi nejvetsi dokaze pomoct treba z rozmaru ukradena obycejna bedna..nebo neni nad to kazdou noc spat na pohodlne pohovce prikryt tygri kuzi Very Happy ...ale i ten efreet nebo ivlit nejsou spatni

_________________
Bůh nestvořil člověka, ale člověk stvořil Boha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: po březen 27, 2006 13:13 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
a nezapomeň na čajovou soupravu Laughing

jinak můj oblíbenej pomocník je pavouk, páč:
1) jedna moje stálá CP - bývalý nekromant a současný mág - si jej pořídila a s pavoučkem byla fakt legrace... ty pavučiny nejsou špatný, ale co potom jedovatý šipky! pravej bojovej pomocník!!!
2) trochu nostalgie: onen mág jej jednou použil "omylem" jako šutr, když s částí družiny kamenovali příslušníky jedné gobliní invaze (pozn. Den pomalých trpaslíků v Seliaku - neměli jiné zbraně po ruce než krumpáč, lopatu a kamení...)... goblin sice zkapal, avšak pavouček... nepatří mezi odolné potvůrky... stýská se nám... Crying or Very sad

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
arten
Zaslal: út březen 28, 2006 14:45 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Neviem, či sú v zozname úplne všetci pomocníci. Ja osobne preferujem pomocníka s pracovným názvom - hacker v asterionskych podmienkach tzv. vnikača. Neviem "aplikačný názov", ale ak si mág nechce pracne magicky zisťovať informácie nied nad to - hacknúť niekoho nervový systém. Ďalším obľúbencom je samozrejme vanga...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
elrian
Zaslal: čt březen 30, 2006 16:47 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Je to jednoduché, každý má rád něco jiného. Ale nemusí být na škodu třeba zkusit nějakého čaroděje, který má rád hru na píšťalu a má za pomocníky krysy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Herryck PJ
Zaslal: čt srpen 17, 2006 17:31 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
jenom by mě zajímalo jestli si hráči můžou číst jako jedinej bestiář z Falešnej apokalypsy ptž tam sou pomocníci pro kouzelníka ( jinak já jim neukazuju žádnej bestiář na to si dávám pozor aby nepřišly o zábavu... to v závorce píšu jen proto že někteří PJové jim bestiáře ukazujou)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: pá srpen 18, 2006 11:26 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Herryck PJ napsal:
jenom by mě zajímalo jestli si hráči můžou číst jako jedinej bestiář z Falešnej apokalypsy ptž tam sou pomocníci pro kouzelníka ( jinak já jim neukazuju žádnej bestiář na to si dávám pozor aby nepřišly o zábavu... to v závorce píšu jen proto že někteří PJové jim bestiáře ukazujou)

Tak v tom případě jim to jen tak nedávej. Pokud chcou něco vědět o pomocníčcích, tak at si bud postavy koupí Klíč bytostí astrálních a nebo at si zajdou do knihovny někde na Univerzitě magie a nebo jim něco sděl ústy profesora popř. LP (lovce přízraků). Další možnosti jsou samozřejmě že jim něco sdělí světlonoši (anathan)...jen si vybrat. Wink

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
elrian
Zaslal: pá srpen 18, 2006 11:27 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Zkus je toho Průvodce nenechat číst, ale zprostředkuj jim to nějak kratš a tak aby se hned nedozvěděli co má každý za výhody a nevýhody. Pokud by o nich chtěli vědět více, tak jim třeba řekni, že musí navštívít přednášku o těchto svořeních a ta momentálně probíhá někde jinde. Mají možnost cestovat kvůli její návštěvě nebo si vybrat dle zdravého úsudku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Herryck PJ
Zaslal: pá srpen 18, 2006 11:44 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
O.K. tak já to udělám nějak podobně jak říkáte... a jak je ta aplikace ta bílá ,, knížka" k modulům jako první a sou tam třeba povolání artefaty atd. snad víte co, tak to si hráči číst můžou nebo ne ??? asi jo ne ?? když tam je třeba tvorba postavy Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: pá srpen 18, 2006 11:49 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Herryck PJ napsal:
O.K. tak já to udělám nějak podobně jak říkáte... a jak je ta aplikace ta bílá ,, knížka" k modulům jako první a sou tam třeba povolání artefaty atd. snad víte co, tak to si hráči číst můžou nebo ne ??? asi jo ne ?? když tam je třeba tvorba postavy Rolling Eyes

To jsou aplikace do systému. Takhle budou mít přehled co a jak. Otázka, jestli to nebude na škodu. Já osobně jsem jim to nenechal přečíst, protože ta bílá "knížka" jsou aplikace textů v hlavní knížce (to je většinou ta nejtlustší Laughing ) a pokud jim nenecháš přečíst celou hlavní knihu (což doufám nikdo z PJ nedělá), tak se tím mohou dozvědět, co na ně může číhat v dalším dobrodružství. Budou znát přesné vlastnosti MB a potom budou vědět jestli mají šanci nebo ne (na to by měli přijít až postupem času a herními zkušenostmi). Takže moje odpověď zní ne (ale je to věc názoru, když PJ bude chtít...tak může cokoliv). Wink

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Herryck PJ
Zaslal: pá srpen 18, 2006 11:55 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
takže na tu bílou knížku říkáš ano a na tu tlustou ne žj ?? Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.