Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Největší chyby PJů

Sadaam
Zaslal: st březen 15, 2006 18:14 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Já asi s PJováním seknu... je to nevděčný povolání!
Hráči, dalo by se říct, mně jenom zneužívam a co mě nejvic štve je to, že furt za mnou lezou... "já si koupim tohle a tamto, já mam novej nápad, zase sme převezli pídžeje" a tak podobně... fakt vopruz... hrajem sice jednou za měsic, i dýl, ale mimo herní čas porád něco... před maturitou je to blbý, když na vás porád někdo řve: "Asterion, Asterion!" (obrazně řečeno-víte, jak to myslim...) Sad Mad

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Jaros.ml
Zaslal: ne květen 07, 2006 17:03 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Sadaam napsal:
Já asi s PJováním seknu... je to nevděčný povolání!
Hráči, dalo by se říct, mně jenom zneužívam a co mě nejvic štve je to, že furt za mnou lezou... "já si koupim tohle a tamto, já mam novej nápad, zase sme převezli pídžeje" a tak podobně... fakt vopruz... hrajem sice jednou za měsic, i dýl, ale mimo herní čas porád něco... před maturitou je to blbý, když na vás porád někdo řve: "Asterion, Asterion!" (obrazně řečeno-víte, jak to myslim...) Sad Mad


a to sem si myslel že tyhle problémy mám jenom já!!
Normálně je setři řekni že jestli chcou tak si to maj dělat oni. Jednou sem takle nechal jednoho PJ-ovat a sám sem hrál za něj a už vím jak je krásný celou hru jenom otravovat. Sice nikdy neuznal že to leze na nervi ale když mu to připomenu drží hubu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Sadaam
Zaslal: st květen 10, 2006 8:04 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
No je to fakt maj samý samolibý keci a aby to sami šéfovali to né... Rolling Eyes

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
arten
Zaslal: st květen 10, 2006 8:28 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
PJs´ life is a sacrifice....

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: ne květen 14, 2006 21:26 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Moje největší chyba byla...že jsem se tím Pj vůbec stal. Laughing

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Wurax
Zaslal: po květen 15, 2006 12:40 Citovat
Založen: 3.5.2005 Příspěvky: 90
Ty jo, že všichni tak skuhráte Very Happy PJování je přece úplně super Laughing Pokud člověk přijme jakoukoli funkci, příjmá i zodpovědnost a musí počítat s nějakými výtkami a stížnostmi. Kdyby jich nebylo, nebyl bych tam kde jsem teď.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: po květen 15, 2006 17:06 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Wurax napsal:
Ty jo, že všichni tak skuhráte Very Happy PJování je přece úplně super Laughing Pokud člověk přijme jakoukoli funkci, příjmá i zodpovědnost a musí počítat s nějakými výtkami a stížnostmi. Kdyby jich nebylo, nebyl bych tam kde jsem teď.

No jo, ale je to strašně nevděčná práce. Se třeba snažíš, děláš se s tím dobrodužstvím pár hodin(dnů) a potom ti řeknou nic moc. Ale vyměnit si to s tebou nechcou. Crying or Very sad

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Wurax
Zaslal: út květen 16, 2006 10:45 Citovat
Založen: 3.5.2005 Příspěvky: 90
No důležitý třeba je aby PJ působil i na jednotlivce. Pokud v některém z hráču probudíš osobní zájem o nějaké subjektivní problémy své postavy, je to jen dobře. Potom můžeš postavu hráče dovés přes několik překážek k uskutečnění jejich osobního cíle. Myslím, že tohle hráči fakt milujou. Je to ale dost těžký to vyladit tak aby PJ rozuměl tomu co postavy chtějí a usměrnit to tak aby to všechno nevedlo do záhuby.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Cabal
Zaslal: pá květen 19, 2006 13:47 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Čistě podle mě je nehorší chybou stát se hráčem. Představte si do jaký hloubky známe minulost, současnost i budoucnost. S tím co teďka vim by mi dalo problém při nějakých momentech držet jazyk za zuby. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: pá květen 19, 2006 14:58 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
David Cabal napsal:
Čistě podle mě je nehorší chybou stát se hráčem. Představte si do jaký hloubky známe minulost, současnost i budoucnost. S tím co teďka vim by mi dalo problém při nějakých momentech držet jazyk za zuby. Very Happy

No, tak já bych se například rád stal hráčem. Protože mě nebaví fur něco vymýšlet...Asterion jsem totiž hrál jako hráč jen jednou...a to mě mrzí....ted nevím co hráče na Asterionu zajímá atd. Snad to za mě někdo převezme (Pjjování).

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
elrian
Zaslal: pá květen 19, 2006 19:11 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
David Cabal napsal:
Čistě podle mě je nehorší chybou stát se hráčem. Představte si do jaký hloubky známe minulost, současnost i budoucnost. S tím co teďka vim by mi dalo problém při nějakých momentech držet jazyk za zuby. Very Happy

Pokud by tvůj nový PJ měl nový svět, tak by to neměl být problém. (Můj případ.) A nebo máš další možnosti například, že tvůj PJ má historii a některé reálie ve větší míře pozměněny a nebo zkus třeba svého PJ změnit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
arten
Zaslal: pá květen 19, 2006 19:30 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
V určitých ohľadoch je naopka povolanie - hráč nevďačné. Môj Pj má napríklad obsiahly životopis Artena Silezia, s ktorým som sa trápil dosť dlho. A keď si predstavím, že v našom hernom systéme, hodí 2 krát kockou a je po mne a robota výjde nazmar...

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: pá květen 19, 2006 19:49 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
arten napsal:
V určitých ohľadoch je naopka povolanie - hráč nevďačné. Môj Pj má napríklad obsiahly životopis Artena Silezia, s ktorým som sa trápil dosť dlho. A keď si predstavím, že v našom hernom systéme, hodí 2 krát kockou a je po mne a robota výjde nazmar...

To je taky pravda. Naše družina hraje mix RP a DrD+. Takže je vždy možnost vyhnout se souboji (útěk,domluva). Tady už jen záleží na činnostech postavy (hráče). Pokud se dostane do problémů a neví jak to řešit, tak by mu Pj měl dát alespon nějaké vodítko co a jak.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
David Cabal
Zaslal: pá květen 19, 2006 20:52 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Já hraju normál DrD, ale nepoužívám přesvědčení z DrD. Namísto toho rozdávám hráčům charakterníky z DrD+. Postavy jsou potom daleko lépe popsané a celkem je to takový nějaký lepší.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Zaslal: so květen 20, 2006 7:17 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
hodně štěstí....budeto pak něco jinýho, než trochu širší počítačová hra Wink

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.