Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  Nove RPG.sk

crowen
Zaslal: st červen 08, 2005 10:52 Citovat
Založen: 4.4.2005 Příspěvky: 26 Bydliště: ba/bb [svk]
Konto Orange organizuje akciu "dajte priestor vasim napadom". Ide o financnu podporu roznych projektov vypracovanych mladymi ludmi. Tieto projekty by mali byt zamerane na volnocasove aktivity inych ludi. RPG.sk do tejto kategorie spada, preto by som rad vypracoval projekt a ziskal podporu od KO.

Bol by som rad, keby mi niekto s projektom pomohol, svojimi navrhmi, pripomienkami, komentarmi, ale hlavne pripravou samotneho dokumentu, ktory sa odosle na posudenie do KO. Pod pomocou rozumiem preformulovanie niektoych viet, kontrolu, spripomienkovanie, doplnenie. Uvitam akukolvek pomoc a ponuku spoluprace, kedze jednou z podmienok KO je, aby na projekte pracovala skupina ludi.

Peniaze ziskane z KO by som chcel pouzit na zaplatenie profesionalneho nakodovania RPG.sk, hostingu, reklamu a ceny do planovanych sutazi, ktore by ozivili RPG scenu. Dufam ze nove RPG.sk oboznami co najviac ludi s existenciou RPG a ziska pre tento druh zabavy co najviac ludi.

Planovane moznosti noveho RPG.sk:
-databaza hracov rpg
-novy engine na blog, razcestie, projekty, clanky
-kalendar akcii, kde sa daju hrat RPG
-archiv na download clankov, dobrodruzstiev, doplnkov k RPG, ktore su volne dostupne
-sutaze (najlepsi clanok, zapis v blogu, dobrodruzstvo, npc, mapa, ....)
-poskytnutie priestoru pre fanstranky jednotlivych RPG formou subdomen na RPG.sk

Ak mate nejake dalsie napady, co by nove RPG.sk malo obsahovat, piste ich prosim vyhradne do diskusie na forum.RPG.sk aby sa diskusia netriestila. Dakujem.

_________________
www.rpg.sk [portál o hrách na hrdinov]
RPG Fórum
prvý československý RPG blog
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.