Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Vzestup temných bohů  ~  Kněží temných bohů

Anansi
Zaslal: ne březen 01, 2009 15:59 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
To:Oggysu
Dík, taky mě to napadlo, ale radši jsem se zeptal, a jen tak mimochodem jak se ti líbí ten "stručný" popis dobrodružství? Není tam něco moc přitaženýho za vlasy?

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sadaam
Zaslal: ne březen 01, 2009 17:20 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
paráda, zrovna jsem plánoval nějaký menší dobrodružství s podobnou tématikou a v Albireu... nechám se inspirovat Wink jenom to trochu znáročnim (cca pro úrovně o 6 víc...)

jinak s téma 2 chrámy - ten ve Zlatý čtvrti může být pro "náročnější" klientelu ("smetánku") a ta v Přístavní nebude tak náročná na peníze a tak... určitě bude zajímavá interakce mezi nima, mohl by se využít potenciál v podobě rivality mezi nima, přetahování otroku, klientů i zboží... do toho KNS, který se to snaží dát do pořádku Twisted Evil víc nepovim, kvůli spojlerům pro mé hráče

no každopádně na "na koleně spíchnuté" dobrodružství to je dobré, určitě bych družinku pčíště potrápil s dalšími "sektáři" (až to budou nejméně čekat) - pomsta, budou chtít zpět ten magický předmět, co má šaman atd. Smile

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Anansi
Zaslal: čt srpen 13, 2009 22:47 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
hele kluci jen jsem se chtěl zeptat na kněží temných bohů mimo temnou desítku. Neplánujete je nějak popsat jako povolání pro vp. Myslím hlavně ty nejznámější jako bohatec a hlavně nuaklatul, nebo si mám v případě bohatce vybrat zázraky podobné sarapisovi, ale jak mám postupovat u nuaklatula?

za jakýkoli návrh budu vděčný Smile

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Temná kápě
Zaslal: po srpen 17, 2009 0:37 Citovat
Založen: 19.2.2008 Příspěvky: 42 Bydliště: Palác stínů
Anansi napsal:
hele kluci jen jsem se chtěl zeptat na kněží temných bohů mimo temnou desítku. Neplánujete je nějak popsat jako povolání pro vp. Myslím hlavně ty nejznámější jako bohatec a hlavně nuaklatul, nebo si mám v případě bohatce vybrat zázraky podobné sarapisovi, ale jak mám postupovat u nuaklatula?

za jakýkoli návrh budu vděčný Smile

Pravidla pro Bohatcova kněze si vytvoříš celkem snadno; nastínim ti jak to vidim já:

Vlastnost: Inteligence 12-17 (ve smyslu vychcanosti, neplést s moudrostí),
příp. Odolnost 12-17 (bejvaj dobře živený a mamon z nich dělá zarputilý parchanty)

Typ: A (nevhodný pro dobrodružství)

Náměty ke hře: Bohatcovy kněží si představuju trochu jako přizdisráčštější mafiánský bosse, kteří vedou kvazilegální obchody a neštítí se nekalých praktik jako je lichva, šizení zákazníků, odrovnávání konkurence, ovlivňování úředníků, daňový úniky, pašování, padělání, hazardní hry, obchod s bílým masem, kompromitujícíma informacema, drogama apod. Neohlížej se na to, jakej maj jejich kšefty společenskej dopad, zajímá je jen vlastní profit. Samozřejmě neumí vytvářet takový sítě jako sicco, takže zdaleka nejedou ve všem a jen v omezeným rozsahu.

Zbraně, zbroje: povolil bych lehký a střední jednoruční, lehkou kuši, šupinovku,
možná i štít; vše by samozřejmě mělo vypadat dost okázale (ideálně ze zlata)

Rituály: ve stylu přepočítávání peněz, inventarizace pokladů apod.
Vzpomeň na strýčka Skrblíka jak se rochal v trezoru Laughing

Zvláštní schopnosti: odhad nominální hodnoty věcí a jakosti drahých kovů
+ zvýšenej postřeh na lesk zlata a cinkot peněz Very Happy

Zázraky: relativně slabý; orientovaný na pozlátko, klam, iluze, sugesci a získávání informací

Nezapomeň, že Sarapis je především bohem falešný fortuny (/ne/šťastných náhod/nehod/), vrtkavosti a chaosu, takže on i jeho kněží jsou mnohem nebezpečnější
Twisted Evil

S Nuaklatulem ti snad poradí někdo erudovanej.

_________________
Ctnosti jsou lži a vězení pro ducha - musíš se jim vysmát!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anansi
Zaslal: po srpen 17, 2009 16:24 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
díky, rozhodně to o víkendu vyzkouším, ale spíš jako vp. mám nápad na dobrodružství, kde ho využiju, když se dobře zahraje bude zajímavej.

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 6 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.