Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Vzestup temných bohů  ~  Kněží temných bohů

Asgaroth
Zaslal: čt květen 20, 2004 13:09 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Laikem se člověk nestane proto, aby měl pár zázraků navíc, ono zázraky jsou přeci jen božská moc a jako s takovou by se s ní mělo zacházet, není to žádný krém na boty, kterým si svoje křusky přeleštíš, kdykoli se na nich objeví něco jako šmouha. To by se bohu asi taky nelíbilo. Laikem se může stát člověk, který v boha opravdu pevně věří a dá se říci, že pro něj pracuje (jestli víte, jak to myslím).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kibe
Zaslal: po duben 24, 2006 7:40 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
jj, to jsem já Twisted Evil

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Cabal
Zaslal: čt duben 27, 2006 9:54 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Mně se nelíbí že většina mejch kámošů si představý kněze jako toho z naší reality - tj. fráterník, kterej nemá ani páru co je to meč a celý dny se utápí v modlidbách a je po případě ještě pedofil(nechci se tímhle dotknout žádnýho křesťana).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sadaam
Zaslal: čt duben 27, 2006 10:27 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
ne ne asterionskej kněz je prostě oddanej služebník. spíš bych je srovnával s rytířema mnišskejch řádů (nejlíp s Johanitama), teda to se týká hlavně Gorovců, Aurionovců... Estelinky budou takový ty kanovnice, co všem pomáhaj... Alcariliný mniši sou pro mě typický františkáni (nebo původní benediktýni)... no zkrátka s dnešníma fráterníkama to nemá zbla společnýho to je fakt...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
arten
Zaslal: čt duben 27, 2006 16:49 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Chcel by som len pripomenúť, že aj johaniti skladali sľuby (boli 3) a veľmajstri nepoužívali označenie veľmajster ale Fra. - fráter...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Toj Akkhari
Zaslal: čt duben 27, 2006 19:45 Citovat
Založen: 20.3.2006 Příspěvky: 118 Bydliště: Albireo - kdesi ve Východní čtvrti
vsichni jsou to svobodny zednari a arcikaciri

_________________
Bůh nestvořil člověka, ale člověk stvořil Boha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: út květen 02, 2006 9:27 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Johaniti byli FRAjeři... Laughing
Sem viděl to jejich opevnění na Rhodosu... v tý době, co tam řád působil (někdy od konce 13. stol. myslim), to muselo bejt pěkný místo na bydlení... jo jo

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
arten
Zaslal: út květen 02, 2006 14:30 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Choď sa pozrieť na Maltu to budeš zízať, btw škoda, že ich stadiaľ Napoleon vyhnal.... Každopádne na Rhode to bolo tiež dobré...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: ne říjen 22, 2006 16:44 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Kněží Temných bohů... jistě jste se již s nějakým setkali nebo jste možná za nějakého hráli. Podle mě je to hodně dobrá relaxační postava, pokud jste doposud hráli za klaďase.
Pokud máte nějaké zážitky s kněžími Temných bohů, sem s nimi!
Například já jeden velmi "zajímavý" mám... ale je trošku nevkusný... morbidní, brutální, sadistickomasochistický... ale taky co by jste od kněží Temných bohů čekali. Wink Pokud budete přesto chtít, tak ho sem vložím... ale bojím se, abych nepohoršoval veřejnost. Embarassed

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Gwaihir
Zaslal: ne říjen 22, 2006 18:37 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Unnamed: Vlož, nejsme na diskuním fóru ohníčku Wink

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
unnamed
Zaslal: ne říjen 22, 2006 19:03 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Censored by unnamed. Laughing

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Rauksul
Zaslal: so květen 10, 2008 16:54 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
já jsem nějakou dobu putoval s knězem Inaky... no nějakou dobu, asi rok... během tý doby zblbnul a už si ani nepamatoval, jak se do "řádu" dostal.... ještě že se dal usměrňovat... i když to dalo práce a problémů... ale bylo i veselo:D prej "Postavíme tý mý bogyni boží muka! Jakže se to vlastně bojuje?"... A já hrál jednu dobu za Šinova kněze... jé, to bylo něco, fanatický projevy, předčítání z Knihy, a něvěžili by jste co se mi stávolo za zvláštnosti, normálně se mi ztrácely věci, furt na mě něco padalo... asi smůla, či co... pak se mě pokusili zabít...

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Anansi
Zaslal: ne únor 08, 2009 0:06 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
To já mám zkušenosti s N'dangawou, ale to bylo jenom párkrát, že jsme byly s kámošem, který dělal Pj samy v klubovně a nebo jsme se srazily na čaji a zkončili u hraní Laughing . Hráli jsme v době, kdy tadle mrcha zabila Gora. Moje postava totiž byla původně Gorovec, ale pak přešla na tu "temnější stranu." Twisted Evil . Bylo to Fakt zajímavý, když našel svůj způsob života v podsvětí, přesněji při nelegální soubojích na život a na smrt v Arénách pod Albireem a Rilondem, kde reprezentoval mnohokrát sílu N'dangawy. Nejzajímavější bylo, když jsme s Pj z části stok vytvořili něco jako labyrint a vypustili do něj nějaký myšlenkový bytosti a jiný potvory a pak vyslali několik dobrodruhů (3VP a 5CP-všichni proti všem), aby se dostali do středu, a tak vyhráli. Přiznám se, že já sem skončil cca v první třetině. Nezemřel sem, ale uvěznili mě v kobce.

Mno a pak je tu můj oblíbenej Dreskan. bylo to jenom jedno tažení, kdy jsme si chtěli odpočinout od svých stávajících charakterů, protože jsme přestali rozlišovat, mezi naší osobností a osobností postav. Dostali jsme od Pj za úkol vybrat si kněze, cca na 10. úrovni a neříkat nikomu, kterého jsme zvolili. Pak nám každému zvlášť sdělil pravý cíl, kterého chceme dosáhnout. Pak se odehrálo normální zadání úkolu, který nás měl přimět, abychom cestovali spolu, přestože se neznáme (myslím VP ne hráče). Mě jako dreskanovci bylo sděleno, že ostatní dva jsou kněžími sedmnáctky, a že já mám za úkol, je zkonvertovat k dreskanovi. Nejdůležitější, tak pro mě ze začátku bylo poznat, kdo je kdo. Lamiusovec se díky rituálům prozradil hned, ale Tarfeinovec se přece jenom nějakou dobu tvářil tajemně. Nebudu napínat. Úkol jsem úplně nesplnil. Vsouboji sem musel oddělat Lamiusovce, a co se Tarfeinovce týče, tak toho se mi povedlo přetáhbout jenom k Ynar-Rút.

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anansi
Zaslal: ne březen 01, 2009 10:38 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
Ahoj kluci. Měl bych otázku. Jak je to s chrámem Ynar-rút v Albireu, Včera jsem si listoval ve VtB a ČT a narazil jsem na neshodu, ve vtb se píše, že chrám Ynar-rút je v některém z dvorů nějakého domu ve zlaté čtvrti, ale v ČT sem ho našel pod číslem 43 na mapce Albirea v přístavní čtvrti u hradeb, mám tomu rozumět tak, že jsou tam dva anebo jen jeden o kterém není jasné, kde je situovaný? Question
Já už jsem s klukama odehrál, jedno dobrodružství, kde se tebhle chrám objevuje. Bylo to, doslova spíchnutý na koleně, protože mi nepřišla polovina družiny, a navíc přišel jeden novej člověk, který měl zájem hrát. Chtěl jsem mu ukázat jak vypadá role playing.
VP v dobrodružství byli, hevren,šaman Rodriguez 10. úroveň, vlastní panterku.
Danéřan, čaroděj Edwin 8.úroveň, vlastní chezevina.
A novej človíšek byl trpaslík, zloděj, Ghruw 5. úroveň, vlastnil jednu z hraček, který se chystám hodit sem na fórum. měl tanečnici.
Btw dobrodružství se odehrálo, ještě za svobodných měst.

Šlo o to, že šamana kontaktoval jeden z vesničanů, kteří hospodaří v okolí Albirea. Řekl, že se jim strácejí děti všeho věku, od chvíle, kdy se u nich objevil nějakj hrbatej a vošklivej vandrák. Původně ho litovali, ale když si začal dovolovat na místní děvčata, tak ho vyhnali. Šaman se nejdřív vydal do vesnice,obhlédnout situaci a zjistil, že opravdu všechny stopy vedou do Albirea.Mimojiné taky našel flakónek z Lendoru dovážené drogy, která se dá sehnat jen v Albireu a pár podobných věcí. Vše poznal díky bohaté minulosti Cool . Takže se začal v Albireu porozhlížet a ostatním dvěma zadal pár úkolů, jako např. aby zjistili, kde se dá dobře hrát, kde se sežene nějaká drga atd.Šlo o to, že je nechtěl zatím nijak uvést do nebezpečí, snažil se vyšetřovat na vlastní pěst. Brzi mu totiž došlo, že ten šereda byl kněz Ynar- rút a že hledal pěkné otroky pro svůj chrám, ale dostat se do něj je oříšek. Vzhledem k ostatním členům družiny se začal chovat divně, přicházel až před úsvitem sjetej a cinkal penězi(štěstí mu přálo) a ptal se na divný věci. Přesněji šlo o to, že začal navštěvovat pochybné putiky a snažil se budit dojem, že všechna zdejší povyražení jsou málo. Přineslo to ovoce a přibližně po týdnu ho kontaktovala divná postava s pozvánkou do chrámu. Tu samou noc, už to zbytek družiky nevydržel a dozvěděl se od šamana jak to je. Trvaly na tom, okamžitě to ohlásit a nebo na chrám rovnou další noc udeřit. Můj původní plán byl, že pokud na chrám udeří se zlou se potážou,rozhodně by je potkalo nějaké to znetvoření atp. Možná by se jim podařil i ústup, ale až by se s pomocí vrátili, nenašli by po chrámu ani památky, a nebo pokud by rovnou šli pro pomoc, tak by je stopro někdo zradil a dopadlo by to stejně. Zde mě překvapil zloděj. chtěl, aby šaman prozkoumal terén a choval se tak jak se čeká, pěkně prohlídnul pár zákoutí, okusil nějakou tu drogu, něco si zahrál a třebas i nějakou tu sukni přefik. Vše to takto proběhlo(až na jedinou vadu, kdy šaman získal od Ynar-rút dárek v podobě zubů kočkovité šelmi, ale jemu to nevadí, naopak se mu to líbí Twisted Evil ) a já je za odměnu nechal dohrát do happy endu. Díky šamanovým informacím se výborně připravili, osvobodily otroky a ještě se napakovali pokladů, ale většina kněží utekla, takže se postavy maj na co těšit. Twisted Evil
bylo to spíchnutý doslova na koleně, tak bych chtěl vědět co si o tom myslíte? Question

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oggysu
Zaslal: ne březen 01, 2009 12:10 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Anansi napsal:
Ahoj kluci. Měl bych otázku. Jak je to s chrámem Ynar-rút v Albireu, Včera jsem si listoval ve VtB a ČT a narazil jsem na neshodu, ve vtb se píše, že chrám Ynar-rút je v některém z dvorů nějakého domu ve zlaté čtvrti, ale v ČT sem ho našel pod číslem 43 na mapce Albirea v přístavní čtvrti u hradeb, mám tomu rozumět tak, že jsou tam dva anebo jen jeden o kterém není jasné, kde je situovaný? Question
Já už jsem s klukama odehrál, jedno dobrodružství, kde se tebhle chrám objevuje. Bylo to, doslova spíchnutý na koleně, protože mi nepřišla polovina družiny, a navíc přišel jeden novej člověk, který měl zájem hrát. Chtěl jsem mu ukázat jak vypadá role playing.
VP v dobrodružství byli, hevren,šaman Rodriguez 10. úroveň, vlastní panterku.
Danéřan, čaroděj Edwin 8.úroveň, vlastní chezevina.
A novej človíšek byl trpaslík, zloděj, Ghruw 5. úroveň, vlastnil jednu z hraček, který se chystám hodit sem na fórum. měl tanečnici.
Btw dobrodružství se odehrálo, ještě za svobodných měst.

Šlo o to, že šamana kontaktoval jeden z vesničanů, kteří hospodaří v okolí Albirea. Řekl, že se jim strácejí děti všeho věku, od chvíle, kdy se u nich objevil nějakj hrbatej a vošklivej vandrák. Původně ho litovali, ale když si začal dovolovat na místní děvčata, tak ho vyhnali. Šaman se nejdřív vydal do vesnice,obhlédnout situaci a zjistil, že opravdu všechny stopy vedou do Albirea.Mimojiné taky našel flakónek z Lendoru dovážené drogy, která se dá sehnat jen v Albireu a pár podobných věcí. Vše poznal díky bohaté minulosti Cool . Takže se začal v Albireu porozhlížet a ostatním dvěma zadal pár úkolů, jako např. aby zjistili, kde se dá dobře hrát, kde se sežene nějaká drga atd.Šlo o to, že je nechtěl zatím nijak uvést do nebezpečí, snažil se vyšetřovat na vlastní pěst. Brzi mu totiž došlo, že ten šereda byl kněz Ynar- rút a že hledal pěkné otroky pro svůj chrám, ale dostat se do něj je oříšek. Vzhledem k ostatním členům družiny se začal chovat divně, přicházel až před úsvitem sjetej a cinkal penězi(štěstí mu přálo) a ptal se na divný věci. Přesněji šlo o to, že začal navštěvovat pochybné putiky a snažil se budit dojem, že všechna zdejší povyražení jsou málo. Přineslo to ovoce a přibližně po týdnu ho kontaktovala divná postava s pozvánkou do chrámu. Tu samou noc, už to zbytek družiky nevydržel a dozvěděl se od šamana jak to je. Trvaly na tom, okamžitě to ohlásit a nebo na chrám rovnou další noc udeřit. Můj původní plán byl, že pokud na chrám udeří se zlou se potážou,rozhodně by je potkalo nějaké to znetvoření atp. Možná by se jim podařil i ústup, ale až by se s pomocí vrátili, nenašli by po chrámu ani památky, a nebo pokud by rovnou šli pro pomoc, tak by je stopro někdo zradil a dopadlo by to stejně. Zde mě překvapil zloděj. chtěl, aby šaman prozkoumal terén a choval se tak jak se čeká, pěkně prohlídnul pár zákoutí, okusil nějakou tu drogu, něco si zahrál a třebas i nějakou tu sukni přefik. Vše to takto proběhlo(až na jedinou vadu, kdy šaman získal od Ynar-rút dárek v podobě zubů kočkovité šelmi, ale jemu to nevadí, naopak se mu to líbí Twisted Evil ) a já je za odměnu nechal dohrát do happy endu. Díky šamanovým informacím se výborně připravili, osvobodily otroky a ještě se napakovali pokladů, ale většina kněží utekla, takže se postavy maj na co těšit. Twisted Evil
bylo to spíchnutý doslova na koleně, tak bych chtěl vědět co si o tom myslíte? Question

Podle mě se z důvodu potencionálního nebo skutečného odhalení přesunul. Přecijen je mezi VtB a ČT pár let rozdíl Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.