Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Vzestup temných bohů  ~  Kněží temných bohů

Asgaroth
Zaslal: ne prosinec 21, 2003 2:39 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Tohle už se rozebíralo na minulém auditoriu.
Boje už jso u zajímavé tak dost. Hrdina je člověk, který se jím stane "za odměnu" za konání věcí ve jménu svého boha neotřesně, neochvějně a bez jediného zaváhání. Temní bohové nejspíše hrdiny mít nebudou, "pracují" jinak. Jediným ekvivalentem, který je nejblíž hrdinovi z té druhé strany, je skřet. Ale není to přesně to samé a není správné z těchto dvou věcí činit ekvivalent.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
meator
Zaslal: ne prosinec 21, 2003 18:31 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
Jo to je pravda, že skřet je něco jako opak hrdiny, nebo mě to alespoň tak přijde. Jinak temní bohové nepotřebujou hrdiny, jim stačí pár fanatických uctívačů, kteří jsou za ně schopni položit život.

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Ivrin
Zaslal: ne prosinec 21, 2003 23:38 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
No to je pravda, ale skřet ve jménu žádného boha nebojuje... Je to jen člověk(elf, trpaslík atd.), který dosáhl svou krutostí a touhy po bolesti ostatních až změny tvárnosti... Ale nevidím v tom žádnou příslušnost k bohu(možná že k Ndangawě nebo k Šinovi)... No máte pravdu, hrdinům už tak stačí, že se bitkujou se skřetama. Kdyby je ještě začali otravovat "Temní hrdinové"... Cool

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Túriel
Zaslal: po prosinec 22, 2003 10:09 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Mohla by to být docela psina. Very Happy
Ovšem až do chvíle, než bych se s někým takovým setkala, řečeno slovy PJ.

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Asgaroth
Zaslal: út prosinec 23, 2003 19:08 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Temný bůh nepotřebuje nějaké elitní lidi, tedy většinou (kromě například Temné kápě, ta je ale podle mě od toho udělaná, aby zvládala tynejvětší problémy). Vždycky si dokáže najít několik důvěřivých nebo zblbnutelných idiotů, kteří to pro něj udělají. Případně si je přiváže k sobě, jako třeba YR drogami.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Túriel
Zaslal: po leden 19, 2004 15:03 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Naprostý souhlas.
Mimochodem, nevíte, který bůh má pod patronátem naprosto neodpovědné lidi? Dala jsem totiž čestné slovo svému PJ, že si to zjistím a jestli přežije toto dobroddružství, moje postava v něj (rozunměj toho boha) začne věřit.(doufám, že se nejedná o temnou kápi...)

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirion er Daerlen
Zaslal: út únor 03, 2004 15:42 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Neodpovědnejch?To asi Ynar Rút ne?Jinak mě nikdo nenapadá...

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Asgaroth
Zaslal: st únor 04, 2004 18:53 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Svým způsobem asi Ynnar a Sarapis. Zapřemýšlej, která neřest je způsobená nezodpovědností. Já bych asi volil hráčství nebo alkohol (ale záleží na důvodu, proč by se na to tvoje postava dávala)... Podívej se na to ale za směru, do čeho by se nezodpovědná postava pustila. S největší pravděpodobností by to asi nebyl Šin a Temná kápě (o té se snad celkově ani neví)... Takhle si vem všechny bohy a jistě si nějakého najdeš.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Túriel
Zaslal: čt únor 05, 2004 14:15 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
to jsem zkusila. Hm... moji nezodpovědnost způsobuje, že mě baví štvát mocné Asterionu, konkrétně Khara a jeho partičku. A to takovým způsobem, že se zbytek družiny chytá za hlavu, případně rozhlašuje po celých dálavách, že s takovým sebevrahem nemá nic společného.
Sedmnáctka si v takovýchto pitomostech ale zrovna nelibuje... (omlouvám se za ten silný výraz. bohužel sedí na většinu věcí, které moje postavy dělají ve volném čase. hráčství ani alkohol k nim nepatří Crying or Very sad )

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meator
Zaslal: čt únor 05, 2004 20:57 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
Túriel:Já už na to přišel. Ty seš fanaticky posedlá Kharem. By mě zajímalo co proti takovému bezva chlápkovy máš??

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Túriel
Zaslal: pá únor 06, 2004 17:03 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
To by se těžko vysvětlovalo. Moji známí by ti řekli, že se mu v určitých ohledech podobám, protože jsem tvrdohlavá, nesnáším, když někdo omezuje moje rozhodování, dělám věci ze zásady po svém, a pokud nějakou překážku omylem zaregistruju, ani mne nenapadne se jí vyhnout, ale spíš všechny síly věnuji jejímu zbourání. A baví mě dělat věci jen proto, abych viděla, co se stane, přičemž neberu ohled na ostatní.
moje poznámka na tyto věci: no comment

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narzian Šedý
Zaslal: po únor 09, 2004 15:04 Citovat
Založen: 22.10.2003 Příspěvky: 26
Jo, máš smysl pro sebereflexi...
Kdyby tě Khar požádal o spolupráci, bylo by zajímavé to pozorovat (pokud možno z dálky) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
(jsou tyto možnosti:
1. Túriel je momentálně naštvaná na celý svět a Kharův návrh se jí zamlouvá
2. Túriel má zrovna rozdělané tři čtyři časově náročné projekty a Khara pošle někam do prázdnoty a to ne zrovna vybíravým způsobem
3. Túriel řekne Kharovi, že se jí plán zamlouvá, ale něco za něco a z učebnice matiky vytáhne příklad, který učitelka označila za příliš obtížný i pro maturanty s tím, aby ho Khar do čtvrt hodiny vypočítal bez kalkulačky
4. Khar dostane přednášku o základech etiky a radši zdrhne
P.S.: na druhou stranu, proč by Khar zdrhal, když má tu čest s osobou, která nudivšše se dokázala dát za hodinu princip KNS jen po paměti z toho, co jí uvízlo v mozku ze Zlaté pavučiny... nakonec z toho bylo deset stránek velkého sešitu a myslím, že vytvořit špionážní síť by se podle toho dalo. Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Túriel
Zaslal: út únor 10, 2004 13:59 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
když už jsme u toho... neznáš Kharovu adresu? Jestli budeš mít tyto poznámky a nebudeš na jeho straně, asi usoudím, že je to opravdu milý človíček s rozumnými názory... Twisted Evil Rolling Eyes Wink

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: st únor 11, 2004 20:51 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
A není snad?

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saul
Zaslal: st únor 11, 2004 22:55 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
Nebylo by lepší hrát Gorova kněze jako rytíře Gorova laika?

Ohledně těch nezodpovědných lidí... Mohou to být i kněží Dunril, Tarfeina a Mirtal.

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.