Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  ASTERIONSKÉ STŘÍPKY

Nazarei
Zaslal: čt březen 24, 2005 10:23 Citovat
Anonymní
Sam osobne si myslim, ze ZZ Zlaty les dobije. Wu Šuneg se mu moc postavit asi nebude moct, kdyz se ted musi propravovat na invazi. Asi se trpaslikum ubrani, ale to uz mu nezbudou sily na ZZ. Ten jen co si trochu upevni postaveni, vysle posly ke Kharu. No, s horskym cisarstvim se to vypada blede....Teoreticky by mohli pomoct elfove z Cerveneho lesa, ale ty maj zas spoustu svrjch problemu.
Kenny
Zaslal: čt březen 24, 2005 18:38 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Zin Zhar se vrátil ve velkém stylu a byla chyba,že skřítci na svého odvěkého nepřítele zapoměli.Určitě první s kým se spojí bude Tejča.Ta mu půjde přímo na ruku.Ostatní se nebudou moci jeho moci ( Very Happy ) postavit,a tak budou sraženi k zemi.Jeho skvěle cvičení agenti mu také dopomohou k dovršení vítězství.Ale zřejmě celý Zlatý les neovládne.
Myslím,že Zin Zhar má také svoje způsoby,jak se vyhnout působení tvárnosti.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silweril
Zaslal: čt březen 24, 2005 18:47 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Ve Zlatém lese se mu otevřeně postaví asi málokdo (kdo bude tušit, kdo proti němu vlastně stojí ). Tejča je spojencem Khara, ta se se ZZ určitě spojí. Saj s ním půjde buď dobrovolně nebo nedobrovolně, pokud mu ZZ pohrozí, že veřejně odhalí jeho upíří identitu. Zan Linky a Ori Fang by se ZZ mohli postavit, a tak je jednoduše odstraní jeho agenti Černých křídel. A pokud by nějakým způsobem ovládl Miu Tače, pak by mu v ovládnutí Zlatého lesa nestál v cestě už nikdo. Jestřábí lovci a Zlatohvozdský kolibřík se mmu podrobí, pokud by vystoupil jako slavný sjednotitel skřítků a mírotvůrce. Poblém by mohli představovat snad jen Jiřičky a Vnuci jezevců. ZZ bude určitě chtít šířit učení magie a může využít tyto organizace nebo je ovládnout a právě z jejich adeptů vytvořit své nové žáky.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: čt březen 24, 2005 18:54 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Myslím,že jediná Mia Tače mu odolá.Přece jen má velkou podporu ve své provincii.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: čt březen 24, 2005 19:02 Citovat
Anonymní
Kdyz odola, tak zemre...
Silweril
Zaslal: čt březen 24, 2005 19:04 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Podpora ji nezachrání. Pokud by se vedle ní objevil pohledný, inteligentní a po všech stránkách dokonalý skřítek s vybraným vystupováním, může se stát ( promiň mi moji pohádkovost. Zní to asi trochu nerealisticky), že se Mia zamiluje a neprohlédne ZZ masku. Jak vyplývá z textů, byl to výborný manipulátor a mistr převleků. A lid Jižních provincií rád přivítá svého nového vládce...

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gegu
Zaslal: čt březen 24, 2005 22:21 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Hmm a co Šedý skřítkové? Já si myslim, že ti se jen tak nezlomí....

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Nazarei
Zaslal: pá březen 25, 2005 9:01 Citovat
Anonymní
A kolik jich je?? Pochybuju ze dost ma to, aby zabranily ZZ. Ne, sedi skrtitkove nepomohou(teda jako vyrazne). ZZ byl velmi dobry recnik. Je to mozne, ze se pokusi Miu ovladnou takhle.
gegu
Zaslal: pá březen 25, 2005 11:05 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Já neřikám, že by ho např porazili, ale můžou být jeden z ostrůvků kam se ZZ nedostane....ptže si myslim, že celej Zlatej les neovládne....

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Silweril
Zaslal: pá březen 25, 2005 11:23 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Oni budou ti hlavní protivníci Zin Zara, protože hlavně oni budou znát jeho pravou totožnost. Jenže boj proti nim by se ZZ nemusel vyplatit, protože šedí skřítci jsou v provinciích hodně oblíbení. Podobně jako šedí skřítci se proti němu mohou postavit Šedí mniši z Thien.

Proti ZZ by mohl pomoci snad jen nově vtělený Iljan Pojče (u nás se nechal hrdinně ZZ zabít, aby ostatní zachránil Crying or Very sad ). Nebo by se mohl konečně vrátit ze Stínového světa Rogi, který při porážce ZZ také figuroval.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: pá březen 25, 2005 13:18 Citovat
Anonymní
Nebo to dopadne tak, ze prote bude mit Zlatej les smulu...
gegu
Zaslal: pá březen 25, 2005 17:47 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Tomu bych nevěřil, nebo spíš tomu nechci věřit ptže Zlatej les mám moc rád...

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Lamius
Zaslal: pá březen 25, 2005 18:49 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Silweril: já bych si stejně na další existenci Meaborovy gobliní říše nevsázel. Laughing
Skřítci: přiznám se, že na další události ve Zlatém lese nemám názor.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: ne březen 27, 2005 13:00 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Já si myslím,že rozhodující bude také vtělený Iljan Ponče.U nás odešel k šedým mnichům a učí se nyní jejich moudrosti a oni ho cvičí,aby se jednou mohl postavit Zin Zharovi.Taky získal zbraň,která by ho mohla zabít.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Li Fun Čien
Zaslal: čt březen 31, 2005 20:51 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 12 Bydliště: Březová nad Svitavou
Já mám za to,že Zlatý les nepadne.Co když se na scéně objeví někdo,kdo by mohl teoreticky se ZZ soupeřit.Osud je nevyzpytatelný!!!
U nás teť žije nenápadným životem jeden malý skřítek,který byl v minulosti "poznamenán".Dříve,než se Mia Tače dostala na trůn,zamilovala se do tohoto skřítka,jménem Fun Ti,ale přičiněním ZZ agentů o rozvrácení císařství byl vyhnán a pronásledován.Avšak o rok a půl se vrátil,aby očistil své jméno.Spiknutí bylo prozrazno a většina ZZ agentů zabita.Té veliké noci bylo nevědomky počato dítě.Trochu jiné dítě.Změna vyvolaná před lety v otci se probudila a vstoupila do tohoto dítěte.Fun Ti byl donucen opustit ZL a po návratu domů z něj zbyla jen zkažená polidštěná troska.Dítě dostalo jméno E'Li.Ti,po hádce s císařovnou,nadobro opustil ZL.
Ale on se ještě vrátí na velké finále boje se Zin Zarem!!!!!!!!! Twisted Evil
Ale nepředbíhejme událostem.Třeba se to ještě vyvrbí ůplně jinak.

_________________
Všechno už tady někdy bylo, všechno se už někdy událo. A všechno už bylo někdy popsáno.

Vysogota z Corvia
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.