Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  ASTERIONSKÉ STŘÍPKY

Silweril
Zaslal: út únor 15, 2005 19:16 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Asterion sámo sobě je jako obrovská mozaika. Každý modul, každý článek i každá zpráva do ní pridají další střípky. Přičemž mozaika se neustále mění a rozrůstá díky budoucnosti celého světa. Mnoho střípků už do ní bylo doplněno, mnoho (doufám) ještě bude. Ale budou i takové díly, které si každý bude muset dotvořit sám, takové, které už nikde rozvedeny nebudou, a každý si je doplní podle své vlastní fantazie. Každému se tedy nakonec vytvoří úlně jiná mozaika Asterionu.

Rád bych, kdybyste tu předkládali svoje nápady o (dosud) nepopsaných věcech ( od různých drobností, jako minulost temných bohů nebo popis různých nových oblastí, až po ty velké, jako popis Podmořské říše ), úvahy nad minulostí, současnou situací a budoucností Asterionu nebo komentáře k novým článkům, kronice apod.

Embarassed Rolling Eyes Všichni s bohatou fantasií vítáni! Embarassed Cool

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: út únor 15, 2005 20:02 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Takže teda o tom Gaeranu.Družina našla ledového elfa,kterému se náhle zjevila cesta,že s jeho pomocí může zamezit strašlivému zlu,které představuje Gaeran.Po namáhavé cestě na Šakatan se dostali až ke Gaeranu,kde elf pomocí zvláštního amuletu na jedné straně prorazil malý tunel přes magickou ochranu Enkereho.Předtím ještě oslabili boha tím,že zamezili pro tento den krvavé oběti.
Když se dostali dovnitř,všudy byl chlad a mrtvo.Dostali se až k jediné budově,do které bylo možno kvůli ledu vstoupit.Byli to laboratoře.Tak se setkali s podivnou technologií arvedanů a utkali se s mutovanými čečenkery.Po prohledání našli zbytky jádra a zdroje systému a po ničivém výbuchu zprovodili laboratoře z povrchu Asterionského.Odtamtud odnesli 3 vzorky zmutované tkáně,které po nich chtěl jeden z agentů KNS,který postavy sledoval.byl to tuhý boj,ale nakonec ho přesila družiny udolala za cenu těžkých zranění.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silweril
Zaslal: st únor 16, 2005 18:02 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
to Kenny: Moc pěkný! Hezky to do sebe zapadá, určitě to využiju. Schválně, jak se s tím vypořádají moji hráči Laughing Twisted Evil

to Lamius: Kausa Rilondské lázně:
Logické a tudíž možné jsou obě varianty. pokud by to byla jen intrika ze strany kněží Ynnar Rút (k tomu bych se přikláněl zase já), tak se něco chystá. Možná si celé lázně posvětili a chtějí si tam vytvořit svoji svatyni. Jenže ti zkorumpovaní hlupáci z radnice (nebo Urozeného sněmu) už neposlouchají ani Univerzitu Confused Evil or Very Mad Exclamation Rilond brzy padne (mimo Konventu) a jeho obnova už bude jinou záležitostí. Ve zmatku po Královské bitvě se Ynnařini kněží v Rilondu určitě zase objeví.
Evil or Very Mad Embarassed Čenisi, kde je ta zatracená kronika. To slibování trvá už měsíc Exclamation Embarassed

Ten zbytek a ještě úvahu o 3 temných bozích dopíšu jindy. Musím padat.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: st únor 16, 2005 19:36 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
to Silweril: Díky.Uvidíš,že tě určitě překvapí Very Happy

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: čt únor 17, 2005 16:55 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Gaeran: Silweril má pravdu, znělo to dobře. Smile
Rilondské lázně: když by to byly intriky kněží Ynar Rút, tak bych v tom nehledal (nejspíš) tvorbu svatyně pod lázněmi, ale mnohem prozaičtější, ale taky užitečnější důvod- PROSLULOST. A taky zavázání si nějakých lidí. Jedna svatyně máloco vyřeší, ale "hele, víš že kněží Ynnar Rút vyčistili Rilondské lázně? Ani Dunrilini kněží to nezvládli." "(není ta Ynnar Rút nakonec silnější a lepší bohyně než Dunril?)" Co se týče Univerzity, tam je problém, že se sama dostává/dostane pod vliv Šinových kněží. A pochybuju, že by Šin sabotoval úsilí jiných bohů Temné desítky. Po pádu a znovuobnovování Rilondu se tam objeví určitě i spousta jiných frajerů než jenom kněží Ynnar Rút. Laughing

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silweril
Zaslal: čt únor 17, 2005 17:45 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Asi máš pravdu. Ať už to byli kněží Ynnar nebo ta orkská zahradnice (jmenovala se Zuned) a její pokusy, je to teď nevýznamné. Při současné situaci v Rilondu má určitě málokdo chuť navštívit lázně Smile

Rilond už je jistě i teď prolezlý sektami Temné desítky a snad i nějakými jinými. Stačí si vzpomenout na Ďolík, tam se ztratí všechno. Někteří temní bohové už mají určitě počet uctívačů srovnatelný s významnými bohy Sedmnáctky. Hlavně Sarapis, Šin, Dreskan a Ynnar Rút. Někde se už dokonce dostali na takovou oficiání úrověň (a když zatím ne v dálavách, tak takový Minkor je toho důkazem). Po ukončení období vzestupu Temných bohů tak vznikl status quo a lidem se vžilo uctívání nových bohů nesmazatelně do paměti. V budoucnu vzroste hlavně Dreskanův a Šinův vliv. (po porážce Lamiuse ve Vřesovém údolí a smrti Alwarina - ten je Šinovi jistě trnem v oku) Ti dva mi přijdou jaksi přijatelní pro civilizaci, protože zastávají funkce, které jsou v životě docela běžné.(každý se soudí tvrdě a touha po vědění taky u mnohých dominuje ). Khar vytvořením Desítky udělal mistrovský tah.

Mimo desítky jsou tu ale ještě další temní bohové. Právě teď si znovu pročítám modul Písky Proroctví a napadlo mě trochu se zaměřit na minulost třech temných bohů, kteří tam byli zmíněni - Húrag, Tartar a Enkere. ( a samozřejmě Ytrak, ale toho vzhledem k jeho budoucí úloze přenechám autorům. to je moc zajímavá postava)

Nejsnáze lze odvodit minulost Húraga. Z textu vyplývá, že to byl skřetí kapitán (nebo možná mág), který seúčastnil tažení na Silviand. To ale nedopado dobře díky arvedanské pasti se sfingami a Húrag byl při tom nějak strašlivě zabit. Proto má dodnes ze Siviandu hrůzu a nesnaží se vést svou expanzi tímto směrem. Húrag si dokázal z trosek Ytrakovy říše urvat největší kus. Podle všeho to není příliš mocný ani inteligentní bůh, a tak by neměl v budoucnu představovat hrozbu pro okolní svět. Mimo občasného vyrabování karavan. Maximálně, pokud by se mu povedlo sjednotit gobliní kmeny (o čemž pochybuji), by mohl zaútočit na Quinakoty. Nevím, kolik quinakotů v údolích žije, ale se svými schopnostmi by se mohli udržet. Po příchodu Ytraka a Starých trpaslíků se to ale může změnit.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silweril
Zaslal: čt únor 17, 2005 18:03 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Pak je tu Tartar. U něj je díky nedostatku zpráv možné více variant. Vzhledem k tomu, že temným bohem se nestane jen tak někdo, tak si myslím, že to byl nějaký mág či kněz z Pobřežního knížectví. Možný je ovšem i šaman nějakého kmene ze stepí. Tartarova moc taky nebude nějak závratná. Neovládá tolik kměnů jako Húrag a jeho vliv je tedy omezený. Asi hodně soupeří s Húragem a Maeborem o vládu nad kmeny goblinů. Tartar měl šanci na svůj vzestup, když se Khar rozhodoval o členech Desítky. Nakonec byl vybrán Maebor a tím vzrostla jeho síla. Myslím, že v budoucnu bude Tartar poražen a jeho říše rozdělena nebo se udrží a dál bude přežívat.

Poslední je Enkere. Mohl to původně být někdo z Gaeranu, ale napadla mě i trochu poetičtější varianta. Co takhle uprchlý korull z ŘSB? To by trochu vysvětlovalo ty krvavé oběti, strach, který k němu poutá Čakenkery, a taky jeho moc. (uvěznit v ledovci město nesvede jen tak někdo). jeho budoucnost je vrtkavá. Enkere má slabé místo ve svých uctívačích a ve strachu, ve kterém je udržuje. Pokud by někdo (nekromanti) začal Čakenkery zotročovat a hubit, temný bůh ba dlouho nevydržel. To se mu asi stane, protože Čche ming nestrpí žádnou konkurenční moc. Po enkereově pádu se ale otevře přístup do Gaeranu, což by mohlo mít cenu jak pro nekromanty, tak i jiné zainteresované skupiny (Khar).

Po tomhle vyčerpávajícím Shocked shrnutí si dávám pauzu. Co si o tom myslíte vy Question Wink

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: čt únor 17, 2005 19:30 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
No k tomu Šinovi.U nás má v Rilondu už postavený vlastní chrám.Myslím,že jsem to dokonce četl ve Vzestupu temných bohů.Takže se tam zařadil jako jeden ze ,,světlých" bohů.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: čt únor 17, 2005 21:48 Citovat
Anonymní
Kdyz tady byla zminka o korullech, celkem by me zajimalo, co si o nich a jejich civilizaci myslite?? A jestli se najde ten nejaky chytry kroll.
Silweril
Zaslal: pá únor 18, 2005 8:11 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
to Kenny: Šinova podpora mezi magiky velmi vzrostla. U mě ale ještě žádný oficiální chrám v dosud popsaném světě nezískal. i když řady jeho uctívačů jsou početné. Ten chrám ve VTB byl z Bačtel Beltarimu (pěkné jméno Idea ) z Kharových držav.
Šin a Alwarin si určitě půjdou (nebo už jdou) po krku. Šin bude chtít získat vliv také na Albirejské univerzitě, ale Alwarin ho na rozdíl od ostatních zná a ví co dokáže. Alwarin stejně nakonec zemře (už taky bylo načase) a Šin vyhraje. Pokud proti němu nějak nezasáhne Marantiel.

to Nazarei: Něco málo bylo v ČT. Korullové nevymřeli úplně a několik (desítek) jich žije v ŘSB, kde tvoří vládnoucí vrstvu. dokonce mě překvapilo (i když se to víceméně dalo čekat), že oněmi slavnými Slepými bohy jsou Torall a Kylla, kteří žijí v podzemí pod Qergastem. Takže Sedmnáctka je nakonec nezabila. ŘSB bude ještě popsána. Zajímalo by mě, jestli se ještě nějak angažuje do dění. Po zničení UK bude jeho poloha dost mimo hlavní dějiště. možná se bude taky potýkat s vpádem Starých trpaslíků.
O tom "chytrém" krollovi osobně dost pochybuju. Já krolly beru jen okrajově jako barbary a nájezdníky na Lendoru a otroky nebo kuriozity na Taře. Já bych tu možnost do budoucna vyloučil. i když...... Arrow

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: so únor 19, 2005 19:22 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
To vím.Ale myslím,že je to v budoucnosti Šina nebo v církevních budovách.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brada Tomáš
Zaslal: čt březen 03, 2005 17:05 Citovat
Anonymní
TAROS: Město, dnes obydlené zejména vojenskou posádkou, má strategický vojenský význam.Zde probíhají nejlitěší boje mezi lidmi a skřety.Taros vlastně kryje severozápadní Taru od cesty ze Země nářků.Jak je popsáno v Hlavním modulu,má kruhový půdorys a je obehnáno mohutnou hradbou.Z ní vycházejí čtyři brány směrem ke všem světovým stranám.Ty jsou chráněny vždy jednou obrovskou sochou.Ta bránila skřetům vyplenit vnitřní část města.V okolí vnitřího města se povalují ruiny vnějšího Tarosu.Trosky budov a chrámů.Vzhledem ke schopnosti města bránit svou vnitřní část je uvnitř v celku dobrém stavu.Díky soutoku dvou řek Taros využívá sílu tohoto živlu a je protkán nesmírným množstvím kanálů,průtoků,přehrad,viaduktů a koryt.Ty využívají důmyslně sílu řeky k obraně města.Některé části budov a zdí se promyšleným způsobem pohybují a tak mění podobu města.Cizinec,který vstoupil do města, a není patřičně vyškolen může být záhy utopen v jednom z kanálů o němž si myslel, že je podchod či tunel.Případně, velkým proudem vody vyvrhnut za hranice města.Taros byl tudíž jen a pouze vojenským městem.Vojáci zde byli školeni speciálním výcvikem,který jim umožňoval využívat nástrah města.Učili se taktice a strategii.Taros arvedanské doby byl uznávaným městem pro odborný výcvik armády.Nutno podotknout,že v důsledku výcviku zde padlo mnoho mužů.Prošli pouze ti nejzdatnější a hlavně nejchytřejší.V dnešní době se Taros podrobně zkoumá a objevují se mechanismy, které jej ovládají.Zejména Orlí poutníci zde mají nejvíc práce.Zájem je ale i ze strany jiných společenství.V současné době je odhalena asi třetina Tarosu.Spoustu chodeb a místností ale zkomají vědci, kteří do koplexu vešli už před několika měsíci a dosud se nevrátili.
Co je zatím známo:Taros může zaujmout několik bojových poloh pomocí přesunu budov a ulicí.Jeho taktika spočívá ve specializaci na určitý druh boje (vzdušný,pozemní,pěšáci,jízda,magický boj,aj.).Vědci se domnívají,že Taros spočívá v klidovém stavu.Kdy jeho hlavní prioritou je nevpustit vetřelce za své hradby.(Ty jsou pro zajímavost účelně zvýšeny a měso se směrem ke středu snižuje takže budí dojem jákési mísy)Při aktivní činnosti se může různým způsobem formovat až do výšky 40ti sáhů.Význam této výšky si badatelé zatím neumí nijak vysvětlit.Existuje ale několik teorií spojene s komunikací na dálku,vzdušném útoku a boji, a samozřejmě strategické poloze.Vědci také detekovaly několik magických bariér,které mají různé druhy propustnosti (kámen, kov, živou hmotu, zvuk, světlo, vodu, vzduch, atd.).Jsou také přesvědčeni o magických runách napomáhajících pohybu stěn a kamenných bloků.Je totiž nemožné aby vše fungovalo bez pomoci magie.

Největší problémy s tvorbou města mám ohledně mapy a jeho funkcí.Pokud se město mění závislosti na jeho aktuální funkci, bude jen velmi těžké jej mapami popsat.Jeho základem by měl být kruh hradeb.Ve vnitřním městě by pak bylo několik kruhových podstav.Ty se budou samozřejmě kruhově otáčet aby měly pokryty co největší prostor v okolí.Půdorys vnitřního města by ale nikdy neměl přesáhnout hranici hradeb.Okolí města bude pokryto rozvaleninami a troskami vnějšího Tarosu.Zde byla část města obydlená obyčejnými občany,plná domků,obchůdků,chrámu,atd. Dnes z ní ale mnoho nezbylo.Vnější čtvrť byla sice původně také obehnána městskou hradbou ale ta neodolala masivním útokům skřetů a dnes z ní zbýva jen pár kamenů obrostlých travinami a keřy Zlatého lesa.Uprostřed je nedotčená vnitřní část,část kterou skřeti nikdy nedobyli.Přesto dnes zeje prázdnotou.Co zapříčinilo smrt arvedanů?Je v hlubinách Tarosu snad ještě někdo živý a čeká na pomoc z venku?I to je možné.Horští skřítci u Tarosu slyší stěny a kameny šeptat dlouhý a bolestivý příběh.Salové Tarosu ale nekomunikují, nemohou vyprávět příběh na nějž není Asterion připravený.Nenadešel čas.Přijde ale okamžik kdy Salové vypovědí minulost Tarosu.Legendu o Kapitánu Aremovi,jenž své bojovníky učil kázni a soužití s bojovým systémem Tarosu.Taros byl pro něj vše a to samé učil své vojáky.Každý voják je statečný,moudrý,silný a ... vždy plní rozkaz.Vojáci, spolu s kapitánem Aremem měly rozkaz strážit vnitřní Taros za každou cenu.A rozkaz je rozkaz.

V duchu ještě polemizuji o způsobu boje arvedanů.Jak udělat co nejdokonalejší bojovníky.Určitě by způsob boje měl být co možná nejvšestranější a specializovaný.U každého bojovníka by měly být rozvíjeny jeho dispozice k určitému způsobu boje.Tak mě i napadají místnosti, které by se ve vnitřním Tarosu měly nacházet.Kromě arén a cvičišť by tam měly být jakési diagnostické přístroje jež zkoumají člověka. Jeho reakce, rychlos, hbitost, inteligenci, zrak, čich, sluch, sílu, atd.Podle toho by se ten či onen arvedan věnoval určité specializaci na boj.Druhy specializace ještě musím vymyslet.Zajímavě by také mohlo být spojení magie a boje, respektive použití magie u bojovníků.Chtělo by to ale něco nového.Dračí přezky a Dáje, to už tu bylo.Řekl bych že využití magie v boji není příliš rozvinuté.Což takhle boj obohatit o nový druh bojových "kouzelných" chvatů,které nejsou závislé na magenergii ale na výcviku.Na schopnosti zacházet se zbraní a ovládnutí svého těla a prostoru.Jednalo by se v podstatě o chvaty a finty, které se provedou na záklatě fyzických dispozicí ale postavám by se jevily jako kouzla.Byla by to skvělá ukázka jak postavám ukázat jak daleko až mohou dojít bojové schopnosti.Ve městě by měly být i budovy, ve kterých by se zvičily jezdecká a letecká zvířata.Tam bych chtěl asterion obohatit o nové druhy nestvůr, které arvedani používaly v bitvách.Od velkých monster,koní,psů,leteckých varanů a ještě nevím čeho.Samozřejmě, že by se zde tyto zvířata nenacházela(možná zdivočelá), ale postavy by se mohly dozvědět o výskytu a schopnostech.Případně, jak na ně.Kdyby jste někdo měl nějakou v zásobě, bylo by to fajn.Taros bude míst i své tajemsví a záhadu.Vojenská posádka bude přítomna ve všech zdech a kamenech.Každý oddíl měl na starost vymezenou čtvrť města, která se stala jejich vazebným předmětem s přírodní úrovní.Jejich duše je spjata s tímto unikátním dílem.Spojovacím rituálem byla jejich oddanost službě a schopnost "přetvářet" přírodní úroveň.Jejich schopnosti se tak rozšírily.Myslím si že by to ani nemuselo být v rozporu s Řádem světa.Jejich duše poslušně došly k lamiusovu soudu a byly reinkarnovány (netradičně) do zdí Tarosu.Možná si říkáte, že Taros je neživý a tudiž je to nesmysl.Podle mne se ale totéž dá říct i o lidském těle.Je to důmyslně fungující mechanismus.Pravda je že něco tak propracovaného, jako je lidské(arvedanské,trpasličí atd.) tělo zatím může stvořit jen stvořitel.Poravnání s tím je Taros vskutku nedokonalý.Myslím ale, že při třoše dobré vůle by to mohlo jít.
Lamius
Zaslal: pá březen 04, 2005 12:24 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Brada Tomáš: huh. Very Happy

Jinak: Tartar a Húrag- podle mě po nástupu Ytrak a jeho trpaslíků oba dva potká rychlý konec. Stejně jako bývalou Meaborovu říši, Meabora ovšem zachrání fakt, že už bude mít spousty jiných vyznavačů.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silweril
Zaslal: út březen 08, 2005 20:51 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Tomáš: Klobouk dolů Cool Shocked Pěkná esej. Netihnu jí dočíst vyjádřím se později. Každopádně o Tarosu bych už nutně potřeboval pár věcí vědět!

Lamius: Nemusí nutně padnout. Goblini se S. trpaslíkům asi ztěží ubrání, ale hlavní nápor invaze ponesou Khelegovy hory a skřítčí vrchy. Do Nekonečných hor vystoupí jen malá část. Myslím, že krušno bude v Quinakotům a v Údolí drahokamů. Meabor tím bude oslaben, přece jen uctívačů má dost málo. Húrag i Tartar ale nejspíš zmizí ze scény nebo budou přežívat uctíváni zbytky goblinů v ústraní. bohužel podobně dopadne asi i Enkere.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silweril
Zaslal: čt březen 24, 2005 8:23 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Už dlouho se tu nikdo neobjevil, tak bych chtěl začít novou diskusi na téma, které je docela zajímavé a pokud vím, ještě tu nikde nebylo rozebíráno.

Budoucnost skřítků

Určitě jste už zaznamenali, že se kolem skřítků stahují mračna. V Horském císařství se schyluje k invazi z Podzemní říše. Naštěstí díky Be Jangově proroctví o ní Wu Šeng alespoň částečně něco tuší, takže mobilizuje obranu a buduje si výhodné pozice. Podle zpráv si sehnal mocné artefakty pro boj v podzemí, postavil silnou obranu a v nižších patrech má rozmístěny hlídky. I tak ale proti němu stojí dost silný nepřítel (i když je na něj připraven rozhodně lépe než trpaslíci ze Seliaku a Bergondu).
Další nepřítel se objevil ve Zlatém lese. Doufám, že jste četli DD 5/04, protože z informací v něm budu hlavně vycházet. Ve Zlatém lese byl už dlouho klid (mimo povstání v Thien). Teď se po dlouhé době vrátil do Přírodní úrovně Zin Zar. ZZ má velkou moc a co je nejhorší, v současné době nemá ve Zlatém lese žádného potenciálního nepřítele. A také už tam na něj všichni zapomněli. Takže mu nic nebrání tomu, aby se právě pod jeho vládou sjednotili provincie Zlatého lesa. Což by mohlo dopadnout špatně, protože ZZ byl a snad i zůstává spojencem Khara. Jediným protivníkem, který mě napadá, by mu mohl být právě Wu Šeng. Všechno by pak mohlo vyvrcholit epickým soubojem obou mocných.

P.S. Divím se, že se ZZ ještě nestal drakem.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.