Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  DrD+ pro PJ

Kolika body z 5 byste ohodnotily DrD+??

0 bodu(uplne to zkazily)   [ 0 ]  
0%
  0%
1bod(velmi hodne to zkazily)   [ 1 ]  
2%
  2%
2body(zkazily to)   [ 1 ]  
2%
  2%
3body(povedlo se jim to)   [ 12 ]  
27%
  27%
4body(velmi dobre se jim to povedlo)   [ 26 ]  
59%
  59%
5bodu(nema zadnou chybu)   [ 4 ]  
9%
  9%

Celkem hlasů : 44
Blind Guardian
Zaslal: út duben 12, 2005 21:38 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Takže všechno Smile .

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: st duben 13, 2005 6:00 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
No v aplikaci Hlavního modulu bylo psaný,že nevidění jsou zvláštní formou MB.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: st duben 13, 2005 15:07 Citovat
Anonymní
A v tom prvnim nebo druhym?? Ja Cas temna nemam...
Kenny
Zaslal: st duben 13, 2005 15:59 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
V obou

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: st duben 13, 2005 18:02 Citovat
Anonymní
Mohl bych se zeptat na stranku??
Kenny
Zaslal: čt duben 14, 2005 15:45 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Myslím,že je to někde v aplikaci,ale podívám se přesně na stránku.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: čt duben 14, 2005 20:18 Citovat
Anonymní
Diky.
Blind Guardian
Zaslal: so duben 16, 2005 23:06 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Já osobně mám pocit, že se nevidění na Asterion nehodí. Nevim proč, ale nepasujou mi tam...

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: ne duben 17, 2005 14:17 Citovat
Anonymní
Ja te chapu. Sam je moc nepouzivam, ale v nekterejch dungnech je tam hodim.
Blind Guardian
Zaslal: ne duben 17, 2005 18:11 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Proti takovýmu namyšlenýmu mágovi, nebo psionikovi sou ideální, to je bez debat.

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: ne duben 17, 2005 19:20 Citovat
Anonymní
Very Happy Very Happy Very Happy
Blind Guardian
Zaslal: po duben 18, 2005 19:09 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery
Zaslal: st září 14, 2005 10:34 Citovat
Anonymní
Mam trochu delsi vec. Jelikoz uz vysli provizorni aplikace par veci se vyresilo. Jen par veci si chci ujasnit. Velice pekne se aplikace snazi dostat DrD+ na Asterion. Nebo teda DrD+ upravit na Asterion.

Jde opet o terminologii. Nejsem si jisty ale jak presne je to s Vnejsim a Stinovym svetem. Nejde mi o to jak to tam vypada, jde mi to to jak to napasovat na DrD+. Ja totiz nejak ztracim vyznam predevsim Vnejsiho sveta.
Priklad Drd: Nekdo umrel. Duse se presunula do Stinovyho a tam ceka na Soud. Az ho projde tak je ve Vnejsim a ceka az se reinkarnuje. Pak se zase vrati do Prirodni urovne. Neberu ted zadny vyjimky(temni duchove atd.)


Priklad DrD+: (ted jak to chapu ted, budu to muset hodne rozepsat) Nekdo umrel. Vazba mezi Animou zivota a odrazem organu vedomi je prerusena. Ted je ale otazka kde vlastne jsou vazby a odrazy. Protoze pokud existuje dusevni svet podle DrD+, tak tu mame uz dalsi Svet vedle Stinoveho a Vnejsiho. Ale da se rict ze by to nicemu nevadilo. Duse slozena z vedomi ve sferach a animy prejde do stinoveho sveta. Ceka na Soud. Kdyz projde je prerusena vazba mezi vedomin a animou.
1. Tak a ted kde zustane vlastne vedomi?
2. Jestli prejde do Vnejsiho sveta nebo zustane ve Sferach? Podle aplikace ve Sferach ale copak Vnejsi svet? Tady v tom mam hokej spis NHL.

Jde spis o to jestli na to taky nejdu spatne. Forma aplikaci to tak naznacuje. Ze si reknu jak vypada Asterion a pak si popisu jak to vypada v pravidlech DrD+. DrD+ dava vlastni filozofii sveta a Asterion taky, tim padem tu prave litaji ty svety, sfery a vsechno se to prekryva. Kdyz si vezmu ze mam 3 svety v asterionu. Pak mam 2 z DrD+ a snazim se popsat vsechno co se stane v tech 3 svetech tema 2 tak to je uzasny zmatek. Taky podle toho vypada muj priklad.

Myslenkove Bytosti: Musim se priznat ze jsem s uspechem zapomel co je artificiální anima. Jen chci znat jestli jsem to pochopil dobre.
Priklad: Nejaka MB zive ve Stinovem svete. Spokojene si zije, nikomu nevadi. Ted uz nastava mensi problem. Ja si predstavoval Stinovy svet podobny jako ted nas stojici proste jen mimo. Ziji v nem ruzny bytosti a povetsinou moc netouzi prijit do prirodni urovne. Nektere to ale laka a kdyz je moznost tak sup. A ted netusim co jsou Demoni a co MB. 3. Jaky je v tom rozdil?

Jestli to dobre chapu tak MB jsou vlastne demoni a Demoni jsou MB. Tzv. jako theurg kdyz chci treba povolat nejakeho demona tak misto abych lezl do Sfer lezu do Stinoveho a tam hledam? Nakonec treba najdou takovou MB/Demona, ktery treba mi bude Spravovat formule.
Myslel jsem si ze ve Stinovem svete vse zalezi na pozorovateli. Takze treba MB/Demoni mohou pro nej mit svoje vlastni tela. Podle Aplikace ve stinovem svete je to "telo" tvoreno pouze artificiální animou, ktera je v dusevnim svete a vedomim, ktere je ve Sferach.
4. Je to tak dobre?

Zase jen pro ujasneni. MB prijde do prirodni urovne. Dostane fyzicke telo (tezko rict z ceho ho dostane) bude mit tedy Organ vedomi. Podle aplikace se vytvori mezni artificiální animou vazba na odraz Organu vedomi. A MB je vlastne normalni zivy tvor. Pokud prerusim vazbu mezi organem a animou, telo zemre (povetsinou zmizi, kdyz nevim z ceho bylo je to i celkem mozne) ale Vedomi a anima zustane spojena. Tzv. tvor se dostane do stavu jak byl pred tim a dal si v klidu zije ve Stinovem svete. A muze se opet vratit do Prirodni pokud k tomu ma podminky. Uplne zabit MB jde jen tak ze prerusim vazbu nezi vedomi a artificiální animou. Vedomi by pak melo cekat na reinkarnaci ve sferach. Zhlediska Asterionu by melo sedet ve Vnejsim svete.
5. Je to opet v poradku?

Tohle je popsano v aplikaci, ale musel jsem si to 5x precist a jeste napsat abych to dokazal takhle napsat. Opet ale zalezi jestli MB jsou Demoni repektive jeslti Demoni jsou MB. Protoze pokud ne, tak uz fakt nevim. Snad mi na tyhle moje dotazy nekdo odpovi Smile[/i][/b]
Nazarei
Zaslal: st září 14, 2005 19:25 Citovat
Anonymní
1. Vedomi je stale ve sferach (ve vnejsim svete), jeho odraz je v dusevnim svete a od tohoto odrazu vede vazba k organu vedomi. Tzv. po pripadne smrti je vazba mezi oragenm vedomi prerusena. Po Lamiusove soudu zanika anima (odraz v dusenim svete) a vedomi je (stale) ve vnejsim svete. Az se duse reinkarnuje, vytvori se odraz k anime a od te k organu vedomi v prirodni urovni. Prosre vedomi zustava na stejnem "miste".
2. Moje prestava Astrionu je takovahle:
Existuje prirodni uroven (DrD+:fyzicky svte), soubezne s ni existuji stinovy a vnesi svet (DrD+:sfery) a dusevni svet "protinajici" vsechny svety.
3. Je v tom velky rozdil. Ja si predstavuju demony spis jako zivou magickou energii, ktera prebyva ve stinovym svete (u nekterych ve vnejsim). Kdyz chce theurg ocarovat zbran, "prejde" do stinoveho/vnejsiho sveta, vezme jisty druh magicke energie (ktera samozrejme neni rada) a vlozi ji do zbrane.
U MB v prirodni urovni vytvori prihodne podminky (emoce, lidi, atd.), pak vstoupi do stinoveho sveta, pokusi se najit prislusnou MB, vytvorit v jejim okoli branu (do jeho blizkosti) a "popostrcit" ji do brany. Z hlediaska pravidel je to to same jako vyvolavani demonu (magicke energie), ale z pohledu theurga (postavy) je to docela odlisne.
4. viz. 3
5. Ja jsem to takhle pochopil.
I kdyz predtim, nez jsem si precetl tyto aplikace na DrD+, tak sem z mnoha clanku a pojednani o MB usoudil, ze jen nemrtvy a svetlonosi muzou byt v Asterionu ponekolikate.
Takze aplikace by podle tohoto vypadala takto: Pro nemrtve a svetlonose by byla takova, jako je ted, ale ostatni MB by po smrti vedomi:
a) zanikali jako je tomu v normalnich pravidlech DrD+
b) odchazeli do vnejsiho svta, anima by zanikla a MB by cekala na reinkarnaci. Vlastne uplne stejne jako je to u normalni duse v asterionu.

Vyse uvedene je jen muj nazor, a pro lepsi informace bych toto dal spis autorum nebo do FAQ.
Fery
Zaslal: čt září 15, 2005 6:42 Citovat
Anonymní
No to se muzeme dohadovat jak to je. Kazdy ma svoji predstavu. Zeptam se ve FAQ a uvidim. Predevsim co se tyce tech MB a Demonu a pak tech svetu. I me prijde ze jeden svet tu je navic (ikdyz jak rika 007 jeden svet nestaci Smile Prirodni = Fyzicky. Stinovy je vedle. Vnejsi = nebo se da rict Sfery a Dusevni je pres vsechny.

Jinak jsem taky celt ze se vratil jen nejaky Svetlonos a Nemrtvy(tusim nejake Smrtka). Ale myslim ze ty silnejsi MB tady uz taky jednou byli a myslim ze by se klidne mohli vracet.

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.