Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Pasti, pasti, pastičky...

Sadaam
Zaslal: po duben 26, 2004 18:31 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
My máme styl "jak myslí hráč, tak myslí postava". Takže i když hráč hraničáře s int. 18+3 si nemůže tu správnou odpověď "za Siomena" vycucat z prstu, má smůlu. Kdysi luštil šifru agenta KNS a díky svému "řešení" málem nezabránil (a ještě pomoh) katastrofě... (Pak radši přijde na řadu přece jen ta kostka).

Jinak sem vymyslel dvě pěkný arvedanský pastě, časem sem je hodim. Je to fakt legrace.... Cool

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Jaros.ml
Zaslal: út srpen 03, 2004 22:17 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Asthenius napsal:
Ted mě tak napadá, co třeba Arvedanská pokadnice poblíž nějáké řeky. Ta pokladnice by se třeba nějákým systémem zaplavovala.Teda její chodby aby se zabránilo jejímu vyloupení.
Je to jen rychlý nápad !!!! Twisted Evil


Co třeba nějakou kiselinou
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Marek Stahl
Zaslal: pá září 17, 2004 10:12 Citovat
Anonymní
Pokladnici ci nejakou uplne jinou mistnost bych chranil treba za pomoci plynu.Nejaka mala prechodova mistnost, ktera se po vstupu zamkne na obou stranach.Pak postavy jen kleji za zvuku sss...
Jaros.ml
Zaslal: pá září 17, 2004 13:12 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Marek Stahl napsal:
Pokladnici ci nejakou uplne jinou mistnost bych chranil treba za pomoci plynu.Nejaka mala prechodova mistnost, ktera se po vstupu zamkne na obou stranach.Pak postavy jen kleji za zvuku sss...


to je taky dost gut! Razz
Ale láva a kiselina Laughing možná mraziví zduch obrovské ohně Twisted Evil takle bych chránil nějakou pokladnici
ale já tak hrozně rásd používám mechanizmi na odstranění pasti
třeba hlavolam nebo číselnou řadu
a navíc ta moje družina nemá žádnou Twisted Evil logiku takže to funguje skvěle Wink Twisted Evil Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Marek Stahl
Zaslal: pá září 17, 2004 14:22 Citovat
Anonymní
Lava je podle me trochu moc.Kyselinu bych jeste zkous.Kde jsou ty prachem zavate casy propadel a padajicich balvanu.No,vsechno se da oprasit ze? Very Happy
Jaros.ml
Zaslal: pá září 17, 2004 21:05 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Marek Stahl napsal:
Lava je podle me trochu moc.Kyselinu bych jeste zkous.Kde jsou ty prachem zavate casy propadel a padajicich balvanu.No,vsechno se da oprasit ze? Very Happy


a proč něco oprašovat když to zaprášené není
propadliště se mi ale nelíbí a když už tak s dlouhým tobogánem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Sadaam
Zaslal: út září 21, 2004 6:39 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Já mam oblíbené magické pasti typu iluze a podobný šílenosti. Sem např. vymyslel arvedanskou past "malá holčička"...
Je to prostě "iluze" malý roztomilý holčičky, která po vstupu postav do místnosti kterou hlídá se zeptá "Co tu chcete? Co tu hledáte?" nebo tak nějak. Pak na každou odpověď se zeptá "proč?" a po deseti těchto odpovědích se zakaboní, vrhne na postavy vražedný pohled a nakonec bouchne ve spleť blesků nebo něco takového (za hodně životů...). Vypnout ji dokáže jen odpověď "proto", pak prostě zmizí (a pak se doplní magenerg. atd... cca za den až dva, či pár hodin, to je fuk).
Na útoky odpovídá vystřelením blesku, po druhém útoku na ní vybuchne.
Stejnym způsobem reaguje na odpověď "Pro slepičí kvoč!".
Zlikvidovat ji lze možná pouze kouzlem typu rozptyl kouzla a nebo zprávnou odpovědí.
Jo a kdyby s ní postavy ztratili trpělivost a chtěli by odejít (a přerušit tím milý "rozhovor"), rozplaká se a vrhne po nich modrý blesk...


ještě mam jednu zajímavou past, ale to někdy příště...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Jaros.ml
Zaslal: po září 27, 2004 21:35 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Sadaam napsal:
Já mam oblíbené magické pasti typu iluze a podobný šílenosti. Sem např. vymyslel arvedanskou past "malá holčička"...
Je to prostě "iluze" malý roztomilý holčičky, která po vstupu postav do místnosti kterou hlídá se zeptá "Co tu chcete? Co tu hledáte?" nebo tak nějak. Pak na každou odpověď se zeptá "proč?" a po deseti těchto odpovědích se zakaboní, vrhne na postavy vražedný pohled a nakonec bouchne ve spleť blesků nebo něco takového (za hodně životů...). Vypnout ji dokáže jen odpověď "proto", pak prostě zmizí (a pak se doplní magenerg. atd... cca za den až dva, či pár hodin, to je fuk).
Na útoky odpovídá vystřelením blesku, po druhém útoku na ní vybuchne.
Stejnym způsobem reaguje na odpověď "Pro slepičí kvoč!".
Zlikvidovat ji lze možná pouze kouzlem typu rozptyl kouzla a nebo zprávnou odpovědí.
Jo a kdyby s ní postavy ztratili trpělivost a chtěli by odejít (a přerušit tím milý "rozhovor"), rozplaká se a vrhne po nich modrý blesk...


ještě mam jednu zajímavou past, ale to někdy příště...


dobrý a ta druá
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Sven Ivanhwen
Zaslal: út září 28, 2004 12:40 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Nejlepsi past je mistnost v niz se sejdou "na pokec" meduza s harpyji Smile

Postava nasloucha a obloudi ji harpyje a kdyz vejde do mistnosti, zkameni ji meduza ... (pokud chcete mmuzete dat obeho vicero)
(a nerikejte, ze nevite jak to zaridit, aby se navzajem nesezraly Smile))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaros.ml
Zaslal: út září 28, 2004 13:26 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Lepší....Nejlepší
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Marek Stahl
Zaslal: út září 28, 2004 13:58 Citovat
Anonymní
meduza s harpyji

Zajimalo by me jestli ta tam spolu vydrzi, nebo se mezi sebou krouhnou pri prvni prilezitosti.
Berdyan
Zaslal: pá říjen 07, 2005 8:05 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
Velice výborná spoušť je nášlapná a to na váhu aspoň 30 kg. Takže když někdo zkouší podlahu holí, tak má smůlu.Taky velice efektivní je past, která vytvoří pro každou postavu iluzi (třeba nepřátel, a pak je sranda když se postavy rubou mezi sebou). Každopádně když každá postava vidí něco jinýho a bloudí, dá se užít dost srandy (když se potom kledaj po celý jeskyni.

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blind Guardian
Zaslal: pá říjen 07, 2005 17:58 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
A ještě jim zašantročit zbraně.
Já dávám přednost magickým pastem. Mají mnohem menší poruchovost a dá se s nimi užít víc srandy. Hlavně různá prokletí... Very Happy

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: ne říjen 09, 2005 17:45 Citovat
Anonymní
Pasti sou dobry, kdyz tam nejses. Kdyz bych je ale mel davat do baraku, kde ziju...Nejenze na ne urcite slapnum ale je lepsi tam postavi treba 2 sekace s 2 rytirema zkazy...
Blind Guardian
Zaslal: po říjen 10, 2005 20:13 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Zurkské vázy Smile

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.