Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  O minulosti, současnosti a budoucnosti drakolidí

Který z drakolidí je vám nejsympatičtější ?

Zurkhen Černý   [ 11 ]  
15%
  15%
Murtis Šedý   [ 2 ]  
2%
  2%
Orist Zelený   [ 4 ]  
5%
  5%
Zantur Modrý   [ 19 ]  
27%
  27%
Kirbeg Žlutý   [ 11 ]  
15%
  15%
Turgul Hnědý   [ 11 ]  
15%
  15%
Drik Oranžový   [ 0 ]  
0%
  0%
Zyl Červený   [ 11 ]  
15%
  15%
Lien Fialový   [ 1 ]  
1%
  1%

Celkem hlasů : 70
Sadaam
Zaslal: út srpen 05, 2008 20:33 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
po Konečné bitvě už to nebude taková legrace... Crying or Very sad co myslíte, kolik drakolidí se dožije "nového" světa?!

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tejlian
Zaslal: út srpen 05, 2008 21:42 Citovat
Založen: 31.7.2008 Příspěvky: 27 Bydliště: wutabengo-rodina dubu, pevnost Stromovka v LPS a vlastně celá tara
podle mě všichni, snad s vyjímkou Liena, který se budto zblázní a vydá se zabíjet, nebo se zabije sám.....spíš ta první varianta. A zabije ho při tom Riam nebo Mortus...nebo nějaká družinka....

_________________
Dokud to bolí, žiješ!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arten
Zaslal: st srpen 06, 2008 7:48 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Podľa mňa sa konečnej bitky nedožije Zyl, niekomu na povrchu prasknú nervy a zabije ho...

Drik - zostane v dube...

Lien - bitku prežije, ale potom čo Kharove dŕžavy rozpadnú bude pekne na rane, ako už bolo naznačené v jeho životopise asi bude nasledovať tretí súboj s Riamom, buď alebo, tipujem, že z toho súboja vzíde aspoň jedna mŕtvola, je predčasné určovať, kto to bude

Zantur - určite prežije, jeho bude Plavena, alebo iné kráľovstvo, pre Zantura je len otázkou času, kedy zmanipuluje nejakého asterionského vládcu.

Kirbeg - prežije, jemu to môže byť v podstate jedno...

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kenny
Zaslal: so srpen 09, 2008 11:32 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Tak u Drijka je jasné,že v tý době už bude vlastně napůl mrtvý a živořit v Dubu.No Lien to podle Be Jangova prorotví přežije a myslím si,že se z něj stane známý a obavaný osamělý bojovník putující po ASterionu a hledající ty,jenž porazili jeho pána.Zantur to přežije určitě a Plavena bude králosvtvím,s kterým se musí počítat za každé situace.Kirbeg přežije zřejmě taky,asi se do Konečné bitvy ani nezapojí.Maximálně pošle nějaké svoje jednotky a vynálezy.A Riam?Ten přežije také a pak bude dál usilovat o to,aby zničil zbytek přeživších drakolidí.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PjVorisek
Zaslal: ne srpen 17, 2008 5:56 Citovat
Založen: 14.2.2008 Příspěvky: 15 Bydliště: České Budějovice
jen tak mimo Very Happy
---
zapomnělo se tu úplně na "budoucí dvojčata" - dva duhové draky na které Khar pořád čeká Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tejlian
Zaslal: pá srpen 22, 2008 14:58 Citovat
Založen: 31.7.2008 Příspěvky: 27 Bydliště: wutabengo-rodina dubu, pevnost Stromovka v LPS a vlastně celá tara
někde tu bylo psáno, že ti dva duhový draci jsou jen pověst, kterou si vybásnil riam. Khar už nemá sílu na stvoření drakočlověka a už ani nehodlá riskovat takové neůspěchy jako byli riam a zyl.

Každopádně nadaná dvojčata by jistě využil, i když ne na duhové drakolidi...bohužel.

To ovšem neznamená, že se o té pověsti nemohou postavy nějak dovědět. Třeba je riam pošle do nějaké skřetí pevnosti, o které si myslí že by tam mohla být stopa....samozřejmě že tam nic nenajdou (i když, pokud je pj svině a chce nechat postavy 5 úrovní a roky herního času honit se za bludem, je to parádní námět na tažení....) a budou konfrontovány se skřety a bůh ví čím ještě

_________________
Dokud to bolí, žiješ!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: pá leden 30, 2009 19:54 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
teď když koukám na anketu - chybí mi tu Riam...

mám k němu dotaz - co dělá s těmi horskými elfy, které u sebe shromažďuje a potom rozesílá do celého Asteronu? (jediný můj nápad byl s těmi 4, co pomáhají Subotamům v Ibanu, ale podle mne v tom bude něco víc, jenže nevím co... ) Crying or Very sad

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 11 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.