Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  O minulosti, současnosti a budoucnosti drakolidí

Který z drakolidí je vám nejsympatičtější ?

Zurkhen Černý   [ 11 ]  
15%
  15%
Murtis Šedý   [ 2 ]  
2%
  2%
Orist Zelený   [ 4 ]  
5%
  5%
Zantur Modrý   [ 19 ]  
27%
  27%
Kirbeg Žlutý   [ 11 ]  
15%
  15%
Turgul Hnědý   [ 11 ]  
15%
  15%
Drik Oranžový   [ 0 ]  
0%
  0%
Zyl Červený   [ 11 ]  
15%
  15%
Lien Fialový   [ 1 ]  
1%
  1%

Celkem hlasů : 70
Nazarei
Zaslal: pá leden 14, 2005 18:25 Citovat
Anonymní
Poznamku, Lien Zyla nenavidi stejne jako Riama kvuli tomum, ze zradil jeho pana... Oba by chtek videt mrtve, nejl;epe jeho rukou, na cez nema sily...
Silweril
Zaslal: pá leden 14, 2005 18:25 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
to Nazarei: Ano, i když každý po jiném. Zantur v psionice a Kirbeg ve všem ostatním. To je dá se říct spojuje a navíc jsou oba velmi chytří, takže se u nich dá mluvit o přátelství.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: pá leden 14, 2005 18:26 Citovat
Anonymní
Oba ale ze stejneho principu. Zantur sice touzi po moci, ale v tak velkem meritku jako treba Khar...Jemu staci jeho Plavena a je spokojen.
Silweril
Zaslal: pá leden 14, 2005 18:35 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
To je fakt. Zdá s, že už vzdal dokonce hledání Thurgské růže a naplno se věnuje pouze Plaven. Jeho psionikové představují poměrně velkou moc. Kdyby s nimi infiltroval důležité organizace a vlády, mohla by Zanturova moc ještě vzrůst. Pak by mu Plavena začala být malá... Tohle ale Zantur neudělá. Alespoň ne zatím. Brzy čeká Plavenu zkouška ohněm a jsem moc zvědavý, jestli ji přestojí.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: pá leden 14, 2005 21:46 Citovat
Anonymní
Podle mne ano, ale i kdyby neobstala, Zantur se uchyti se svym "vlivem" vsude...
Silweril
Zaslal: so leden 15, 2005 11:03 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Pokud by Plavena opravdu padla, mohl by se Zantur uchytit alepoň v jejich (nemylých) državách na Taře. Mohl by pátrat po vznešených elfech, setkat se s Xintrou nebo se stát pánem Minkoru a bojovat proti Starým trpaslíkům.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: so leden 15, 2005 11:22 Citovat
Anonymní
Zantur se uchiti vsude. Pro neho neni problem stat se "kralem" treba almedoru. Ale o to on nestoji. On chce vladnout nad "malym" uzemim. Jemu to vyhovuje a dokud se neco podstatneho nezmeni, tak to tak vydrzi...
Silweril
Zaslal: st leden 19, 2005 14:52 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Ještě tu toho moc nepadlo o Drikovi. Jeho životopis v DD se mi líbl nejvíc ze všech. Hlavně kvůli té temnotě a pochmurnosti, které z toho čišely. A konečně jsem si mohl dát do souvislosti tři do té doby nesouvisející pojmy - Drik, Xintra a Kámen života. Drik tu vystupuje jako člověk (spíš bytost), u které se začíná stupňovat její šílenství. Je to tím horší, že Drik samotný vládne poměrně velkou mocí. Divné je to, že Drik měl Kámen duše celou dobu přímo před nosem a nenašel ho. Taky by mě zajímaly podrobnosti o té výpravě lesních elfů a Subotamů do Jižního hvozdu.
Drika nakonec zničilo jeho šílenství, když vyvolal Móag. Podle mě ale ještě není všem dnům konec. Drik se ze Svatyně přírody sám nedostane, ale někdo by ho mohl vysvobodit. To by jeho krvavé dějiny zase pokračovaly.
Ještě jedna poznámka k Móag. Gilgalad o ní prohlásil, že není ve své podstatě zlá, ale zkazil ji až Jižní hvozd. Jak je tedy možné, že přišla za náku tisíců umírajících ? Tyhle věci mají ještě čas a určitě budou později blíže popsány.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: st leden 19, 2005 16:53 Citovat
Anonymní
Ja si Moaga vzdycky predstavoval jako velmi zlou bytost...
Drik se mi nelibi, ale musim uznat, ze jeho popis se mi velmi libil. Ja si tu vypravu predstavoval, jako trestnou vypravu. Subotamove se moc do tehle boju nezapojuji, ale Drikovu krutost uz asi nemohli vystat a tak...
Silweril
Zaslal: st leden 19, 2005 17:29 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Tu výpravu zorganizovali lesní elfové jako odvetu za sabotáže ve Wutabengu. Subotamové se k ní přidali hlavně kvůli Drikově rostoucí moci nad myšlenkovými bytostmi ve hvozdu. Celá ta výprava asi nedopadla nějak slavně, ale zahubili Drikovu nejmocnější nestvůru.

Teď bych trochu odbočil. Jak si myslíš, že se vyvíjí a bude vyvíjet výprava Subotamů za získáním Ibanu. tahle otázka mě trápila od samého počátku. Podle PP je Ibanu obívána jen jedním uk'hi'unou (tak nějak se to píše). Proč klášter Subotamové ještě nedobyli? Třeba o tom někde něco bude. Ďéďa by mohl napsat další povídku o M'buovi. Obě se mi moc líbili..

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: st leden 19, 2005 18:00 Citovat
Anonymní
Ta povidka se mi take velmi libila.
Ja jsem pochopil, ze ne ze by byla obyvana jednim uk'hi'unou, ale vice. Sam bych tam dal i jine zle myslenkove bytosi vzduchu...
Sam si myslim, ze to bude kvuli neschudnosti terenu a uplne zamorenemu vzduchu. A hlavne si nemyslim, ze by subot. mnisi na Ibanu vedli jeden utok za druhym, jako nejake dobyvani, ale ze se spis pripravuji na jeden utok, ktreym Ibanu dobudou.
Silweril
Zaslal: st leden 19, 2005 18:16 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Už se o jeden útok pokusili a dopadlo to špatně. Teď už se připravují několik let (i za pomoci horských elfů- Idea ) Jsem zvědavý, kdy a jak jejich útok dopadne. Doufám, že o celé záležitosti bude alespoň zmínka v letošním modulu. Kéž by tu už byl...

Zpátky k Drikovi. Bude zajímavé sledovat, jak se bude dále chovat Móag. A jak na její příchod bude reagovat třeba taková Xintra. I tak si ale myslím, že nebude nějakou globální hrozbou. Stane se z ní takový lesní Daaron. A Drik si mezitím odpyká všechny svoje hříchy. Nepatřím mezi ty, kteří vždy nadržují dobru, ale tohle mu opravdu přeju. Už za to vyhlazaní Starých druidů a dryád (o nich by taky mohlo být v novém modulu).

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: st leden 19, 2005 19:02 Citovat
Anonymní
Ja tede nenadrzuju nikomu, ale poku bych byl v Asterionu, spis bych sel za "zlo". Drik mi pride moc na hlavu a nejde tady jenom o to, ze je silenej. Proste se mi nelibi. To takovej Zantur...
Silweril
Zaslal: čt leden 20, 2005 18:54 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Zantur a Drik se nedají srovnávat. Zanturova silná vůle je známá. Drik možná taky měl nějakou vůli, ale ta se během proměny ztratila. Zůstala jen jeho nyní ještě znásobená krutost. Vlastně je spojuje jedna věc - touha po moci, i když jako u Kirbega, zase hodně odlišná. Drika vždycky zajímala příroda a moc v ní ukrytá. On se učil u Starých druidů a sám se stal nejmocnějším temným druidem. Vlastně celý život se snažil (a stále snaží) o získání podobné moci, jako mají lesní elfové nebo skřítci. Tu ale nemůže nikdy získat, protože násilím a využíváním salů ji získat nelze. To ale Drik nikdy nepochopí. Protože je to šílenec.
Každopádně jeho výtvory jsou zajímavé (a taky pěkně zvrácené). Vyvolal krvavé jednorožce, pomocí mutací přetvořil národ lesarů a z posledních driád si udělal elitní oddíl.
Drik Kharovi hlavně v počátcích věrný byl asi jako Lien (taky měl slabou vůli), ale jeho šílenství postupně převážilo jeho užitečnost. Pochybuji, že s ním Khar do budoucna nějak výrazně počítal. Pro něj byl Drik užitečnější více jako soupeř elfů a druidů než jako velitel jeho oddílů. Kdybi ale Drik byl jako Zantur (teoreticky), pak by on vládl Lesu padajících stínů.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: čt leden 20, 2005 21:48 Citovat
Anonymní
Kdyby Drik nebyl silenej... Pooomooooc!!!!!!!!!!!!!!!!!
Khar by mohl teoreticky Drika vyuzit jako takovyho "sebevraha" pred prichodem jeho vlastni armady. Drik v tomto stavu nemuze vest zadnou armadu(a to nemysli jeho soucasne misto pobytu). On a jeho mutanti nici skoto vsechno okolo sebe(v bitve) a proto by mohli byt vyuzity jinak> Teoreticky kdyby Khar spolecne treba se zanturem "napravily" jeho silenstvi...

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.