Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  O minulosti, současnosti a budoucnosti drakolidí

Který z drakolidí je vám nejsympatičtější ?

Zurkhen Černý   [ 11 ]  
15%
  15%
Murtis Šedý   [ 2 ]  
2%
  2%
Orist Zelený   [ 4 ]  
5%
  5%
Zantur Modrý   [ 19 ]  
27%
  27%
Kirbeg Žlutý   [ 11 ]  
15%
  15%
Turgul Hnědý   [ 11 ]  
15%
  15%
Drik Oranžový   [ 0 ]  
0%
  0%
Zyl Červený   [ 11 ]  
15%
  15%
Lien Fialový   [ 1 ]  
1%
  1%

Celkem hlasů : 70
Fantom
Zaslal: st květen 18, 2005 13:14 Citovat
Založen: 29.12.2003 Příspěvky: 42
A co takkhle Marantiel (či jak se to menuje), to je holka mocná, ale asi nemá bráchu... Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cenis
Zaslal: st květen 18, 2005 15:07 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
dovolte mi 2 poznamky o onom clanku o drakolidech

Rawlion je sice stale zanamy jako mesto desu, ale spise jako legenda na straseni deti, nikdo dnes nevi kde lezi, a ja vim, ze tam nikdo nezije :o)

a Dzhovi drakolide...uvedomte si, ze to co je o nich v DD napsal Riam Bily a tudiz to je jeho nazor a ne svata pravda...Khar uz nikdy zadneho drakocloveka neudela (po fiasku jakym byl Riam a castecne uz drakolide pred nim), tato kapitola je pro nej uzavrena a pracuje na necem zcela jinem...dovolim si rict, ze Riam jen pustil uzdu sve fantazii

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Nazarei
Zaslal: st květen 18, 2005 18:42 Citovat
Anonymní
Kdyz ze pracuje na necem jinem, mohl bys aspon rici na cem?? Abysme se meli na co tesit a cim "obohatit" nas Asterion...(Jestli to tedy vis)
Cenis
Zaslal: st květen 18, 2005 21:30 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
NAZAREI: opet jsou to mutace, jako u drakolidi, ale ponekud jineho typu, ne tak lahodiciho oku :o)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Gilgalad
Zaslal: čt květen 19, 2005 15:16 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Ad Čenis:

Rawlion - kdoví, co tam dnes ,,žije"Smile Možná by se spíš dala použít slova jako živoří, existuje, straší a děsí...Smile

Duhoví drakolidé - v tomto úryvku své knihy Riam vycházel z pověstí, které jsou známé především mezi drakolidmi. Tvorba drakolidí, alespoň takových, jací jsou ti dosavadní, už u Khara nepřichází v úvahu, protože vývoj jde dál...Smile Ale není vyloučeno, že by se mu talentovaná dvojčata hodila pro jiný záměr...

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: čt květen 19, 2005 16:20 Citovat
Anonymní
Furt rikate neco, mozna, jineho typu, ale nikdy nereknete nic presneho. Taky by vam to nemuselo nic udelat, kdybyste to rekli aspon jednou rekli cele a presne.
Cenis
Zaslal: čt květen 19, 2005 23:33 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
NAZAREI: kdyby sme to presne vedeli, tak bysme to rekli, ale zatim jsme to do podrobna neresili

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Gilgalad
Zaslal: pá květen 20, 2005 10:27 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Ad Nazarei: kdybys věděl všechno, bavilo by tě to ještě? Mně na psaní Asterionu baví právě to, že pořád objevuji něco nového. Když jsem psal Zurkhena, napadl mne Rawlion, mám jeho mlhavou představu a tu si schválně ponechávám, strašidelné město na úpatí hor, kterému se vše živé vyhybá na několik desítek mil. Víc momentálně nepotřebuji a mně osobně tak přijde lákavější, místo opředené mýty a tajemstvím. Když někdy bude Rawlion potřeba domyslet, tak to udělám, nebo někdo jiný, kdo ho bude potřebovat pro dobrodružství, povídku, nebo jiný text. Asterion je natolik rozsáhlý, že nelze popsat vše do detailu. A je pravděpodobné, že takováto místa budou stejně jednou popsaná, ale vše má svůj čas:) V mém pojetí Asterionu teď nejsou Rawlion či duhoví draci aktuální, využil bych je snad jen jako nějakou legendu, kterou postavy vyslechnou během dobrodružství, nebo si spíš něco neurčitého a zavádějícího přečtou ve staré knihovně Univerzity magie. Pro postavy tyto informace nemají valný význam. Jinak, než skrz Stínový svět, se tam stejně momentálně nikdo nedostane, a kdyby je tam někdo poslal, tak pravděpodobně na smrt.
Pokud někde v textu něco jen naznačíme, tak proto, že to nepovažujeme v současnosti za důležité a nemáme to dovymyšlené, nebo s tím máme nějaké další záměry do budoucna a chceme ponechat čtenáři úmyslně nějaké tajemství... aby jste tu pak mohli na audítku jitřit svou fantasii:)

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: pá květen 20, 2005 17:30 Citovat
Anonymní
Mas pravdu, ze by mne nebavilo, kdybych vedel vsechno, ale nektere veci jsou natolik zajimave, ze mi to neda se zeptat, objasnit si tu situaci. Nepotrebuji vedet vse, ale jen veci, ktere se mi libi. Nevim jak ty, ale treba ja, kdys ctu nakou knizku, tak me to v napinavych fazich zene kupredu, ctu to, abych se dovedel jak to skonci. A to proto, ze men to bavi. A toto me taky bavi ,a proto to chci vedet. Ale kdyz nevite(nebo nechcete vedet) tak ja s tim nic neudelam.
Gilgalad
Zaslal: po květen 23, 2005 13:53 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Děláš s tím už to, že tady o tom píšešSmile Toto auditorium je taková naše zpětná vazba. Když se tu začne o nějakém tématu více psát, je to znamení, abychom se mu také více věnovali:)

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sven Ivanhwen
Zaslal: po květen 23, 2005 14:23 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Gilgalad napsal:
..... Pro postavy tyto informace nemají valný význam....


Souhlasim ..... a doplnuji, ze v ten okamzik ani pro PJ .....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nazarei
Zaslal: po květen 23, 2005 15:18 Citovat
Anonymní
To Gilgalad
Tak to sem rad.
Nerevar
Zaslal: po listopad 05, 2007 15:01 Citovat
Založen: 2.11.2007 Příspěvky: 19
Zdravim, chtel bych se zeptat, jak bych mel brat Orista (nebo to co se znej stalo) v ramci pravidel. Nebo alespon, kde bych to mohl najit (nemam nemrtvé a světlonoše).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: po listopad 05, 2007 17:28 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Ber ho prostě jako zlo, který postavy v přímý konfrontaci nepřežijou. Nebo je nech hodit proti pasti na "strach" nebo něco takovýho, a aby to nepřehodili a upalovali před nim pryč na kraj hvozdu nebo ještě dál... A kdyby náhodou měli nějakou imunitu proti strachu, ať prostě chcípnou... Twisted Evil

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Nerevar
Zaslal: út listopad 06, 2007 10:42 Citovat
Založen: 2.11.2007 Příspěvky: 19
Diky, ale neco takovyho jsem si odvodil taky. Jenze: potencialni stret s nim by mel byt zaverem ne uplne kratkeho tazeni, na jehoz konci (pokud se ho postavy doziji) by stal proti druzine na urovnich 20 - 23 (priblizne), coz neni podle me az tak malo, kdyz pripocteme rozsahlou pripravu a samozrejme taky spolupraci se Sariikou, jelikoz i ja si myslim, ze ona je ve skutecnosti jedina, kdo ma na to, aby mu sebral Dwanžin Sen... Osobne jsem se domnival, ze neco jako Vyssi prizracny drak, kteremu pridam jeste par schopnosti by mohlo byt adekvatni... (spousta magu, kouzel, vynikajici bojove charakteristiky a strach ovlada samozrejme taky...)
Takze by me popravde docela zajimal nazor na toto reseni...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 9 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.