Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  O minulosti, současnosti a budoucnosti drakolidí

Který z drakolidí je vám nejsympatičtější ?

Zurkhen Černý   [ 11 ]  
15%
  15%
Murtis Šedý   [ 2 ]  
2%
  2%
Orist Zelený   [ 4 ]  
5%
  5%
Zantur Modrý   [ 19 ]  
27%
  27%
Kirbeg Žlutý   [ 11 ]  
15%
  15%
Turgul Hnědý   [ 11 ]  
15%
  15%
Drik Oranžový   [ 0 ]  
0%
  0%
Zyl Červený   [ 11 ]  
15%
  15%
Lien Fialový   [ 1 ]  
1%
  1%

Celkem hlasů : 70
Shark
Zaslal: pá březen 18, 2005 9:39 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Sandro,

pokud tedy tě nepřejde chuť a překousneš případnou osobní averzi vůči některým autorům, sepiš prosím své návrhy s možným řešením. Několikrát jsme se již diskusně setkali a předložili své argumenty. Já osobně si je rád vyslechnu, jenom jsou asi situace, kdy se prostě neshodneme. Myslím, že jsem ukázal, že se podnětům nevyhýbám. Proto za každé reakce jsem rád. Aplikaci na DrD 1.6 teď dělám sám, takže mi občas chybí potřebná zpětná vazba.

Jak již ale v některých příspěvcích zaznělo, některé věci se dají těžko měnit z různých důvodů - zásah do struktury světa, neohebnost pravidel apod. Pokud to půjde a ty přehodnotíš své časové priority a přistoupíš k tomu soupisu, pokusím se tvé názory zprostředkovat K. Makovskému, který velkou část aplikací tvořil.

Jestli se ale nejsi schopen smířit s tím, že některé tvé případné návrhy nebudou nakonec akceptovány, tak bude asi opravdu lepší věnovat se něčemu jinému.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lamius
Zaslal: čt březen 24, 2005 17:31 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Silweril: co se týče popisu Faely er Daerlen ml. a st., tak to Tě zklamu. Já měl na mysli jakým způsobem "zahraju" jejich povahu. Charakterové vlastnosti a tak. Což je v zásadě nepřenosné. Pokud by jsi chtěl, tak Ti (co jde) to někam napsat můžu, ale těžko budeš toužit snažit se zahrát nějakou postavu podle mě, pomineme-li, že by to ani nebylo možné.
Jinak co se týče Faely er Daerlen, tak u mě po Bitvě u Velkého trhu ustoupí do Rilondu (řídí ústup vojsk). Ale to je u mě hudba budoucnosti. Smile

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: čt březen 24, 2005 17:33 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Já osobně si nemyslím (s vyjímkou Falešné apokalypsy), že by byl s aplikacemi nějaký skutečně vážný problém. V zásadě (v rámci možností samozřejmě) jsem s nimi spokojen. Ale to je můj názor.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silweril
Zaslal: čt březen 24, 2005 18:58 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Právě o ty charakterové rysy mi jde. Faela je u mě jedna z postav, které se Rilondského tažení aktivně účastnili a přežili až do konce. Já mám už Faelu trochu propracovanou. Vylíčil jsem ji jako mladou, trochu arogantní šlechtičnu, mistrini v intrikách proti Travenovi Jarlebovi, kterého nenávidí. Rilondské tažení ji postavilo do pro ni do té doby neznámé pozice velitele daerlenského vojska, v níž se osvědčila výborně. Hodně se změnila. Válka a utrpení, které viděla ji zocelili díky tomu je teď jednou z hlavních protivníků Agunágha a vojsk Dračího království. Po napadení Mučanska a smrti své matky po pádu Rilondu se stáhla se zbytky svých oddílů do Zelanských vrchů a podobně jako lady Wan vede partyzánskou válku. Až dojde ke Královské bitvě plánuji ji postavit do čela ozbrojeného povstání na územích ovládaných skřety.
To je "moje" Faela. Zajímalo mě jen, jak ji vidí jiní.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: pá duben 01, 2005 11:42 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Silweril: O.K., tak já to napíšu. Ale dneska už asi ne. Smile Ale máš "zajímavou" Faelu. Laughing Wink

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fantom
Zaslal: út květen 03, 2005 13:55 Citovat
Založen: 29.12.2003 Příspěvky: 42
Dlouho sem tu nebyl a reaguju na něco o Kirbergovi ze začátku. Vymyslel jsem si takový malý romantický příběh Wink :

Jednoho dne se za nevyjasněný událostí setká Riam a Kirberg. Je to již v pozdější době po pádu Čtyř království do rukou Kněží slunce. Na Taře se schyluje k válce a Riamovi bez domova ( Crying or Very sad ) je jasné, že Kirberg na Kharově straně je docela hrozba.
Riamovi se ale povede zaapelovat na Kirbegovi emoce k "tý mrtví dávný lásce co nevim jak se menuje". Vím že to zní divně, ale moje představa Kirberga je, že není zlý, je jen "poblouzněný". No a z toho "poblouznění" se probudí a slíbí Riamovi pomoc.
V poslední bitvě (nevim přesně jak se to jmenuje) na riama zaútočí ... (doplňte jméno drakočlověka, např. Lien - i když tvrdíte že neumře) a už se bude zdát že ho zabije, když tu BUM dostane torpédo do zad.

Je to trapný, americký, ale Já prostě fandim Kirbergovi (a Oristovi - chudáček... Crying or Very sad ). Místo Riama a torpéda je možno doplnit něco jiného.

K tomu proč fandím Kirbimu a Oristíkovi Wink Wink Wink : na drakolidech není skvělá jejich propracovanost (které jak bylo řečeno není až tak skvělá) nebo lidskost, ale osobnost a originalita každého z nich.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Silweril
Zaslal: st květen 11, 2005 18:26 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Dlouho jsem se tu neobjevil. Také jsem začal trpět tím vyblednutím Aterionu a ani teď už pro mě nemá to kouzlo jako dříve. Přece jen je díky škole málo času a dlouho se nestalo nic nového. I tak mě ale potěšilo vydání popisu posledních drakolidí v DD 2/05. Pokud jste ho četli, můžema pokračovat v dřívějších debatách o jejich osudech.

Z článku vyplívalo, že ani jeden z nich už budoucí dění přímo neovlivní, ale i tak jsou důležití kvůli dědictví , kteréí tu zanechali. Začnu postupně.
Murtis V podstatě se potvrdila myšlenka, že šlo o vcelku mocného, ale nedůležitého snažila. Nic převratného nevykonal, až na dvě věci. Kromě nalezení Skřetí zloby ve Stínovém světě objevil také tu tajemnou Černou růži. To mě docela zaujalo, protože při svých současných znalostech o SS si pod tím nedovedu nic představit. Možná je to nejaký zdroj moci nebo artefakt, kdoví. Každopádně Murtis zůstal uvězněn ve SS a z vlastní vůle jej neopustí.
Orist Potvrdila se myšlenka o jeho současném pobytu v Marellionu, kde střeží Dwanžin sen. Přitom jeho podoba je jen stínová (i když bojovat by stále dovedl). Orist byl hodně podobný Zylovi, hlavně méně intrikoval a více jednal. Do budoucnosti očekávám střet mezi ním a Sariikou, která jako jediná z nyní známých postav by se mohla zmocnit Snu a poslat Orista na odpočinek.

Turgul Mág Umělec, který čaruje skrze svá díla, to je docela dobrý a originální nápad. Turgulova minulost je jasná, do budoucnosti taky nezasáhne a po své smrti snad odešel do Vnějšího světa. Zajímavé bude jestli někdo nalezne jeho mocná díla (hlavně Probuzení), jejich moc by se dala nějak využít (i když nevím jak konkrétně)

Zurkhen Zajímavá minulost. Konečně se dovídáme,že končiny bývalého Císařství nejsou tak docela opuštěné (Rawlion Twisted Evil ). Zurkhen byl určitě nejlepším velitelem. kterého Khar měl a je velké štěstí, že se nedožil dneška. jeho dědictvím jsou právě Rawlion, Dračí letka a nesmrtelná legenda. Divím se, že se nepokusil vrátit se po msrti zpět, když byl vedle Zantura nejmocnějším drakočlověkem. Možná příště...

A nakonec, aby se téma opravdu uzavřelo, mě potěšila zmínka o duhových drakolidech, kteří měli vzniknout. I když by tím Khar získal hodně, podle mého je už nevytvoří. jednak na to nemá už dost sil a nyní je spotřebovává na tvorbu mutantů pro vojenské využití. Ale ještě není všem dnům konec. Napadlo vás někdy, že Khar nemusí být jediný, kdo ovládá umění práce s tvárností....

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: st květen 11, 2005 18:40 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
No mě zaujala zmínka o tom,že by se tyto kandidáti na duhové drakolidi už mohli narodit.To by mohlo být vodítko,že budou mít ještě nějaký význam.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: st květen 11, 2005 18:44 Citovat
Anonymní
Nevim jestli mezi "lidmi" je nekdo, kdo by vyhovoval Kharovym pozadavkum. Nekteri asi ano (Alwarin), ale ti budou docela tezce chytitelni. Vzhledem k tomu, ze na Asterionu nezbylo moc Arvedanu, je vyber vhodneho kandidata mnohem tezsi. Kdo z "normalnich" lidi by na to byl vhoden??
Kenny
Zaslal: st květen 11, 2005 18:46 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Mají to být prý dvojčata.Žena a muž

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: čt květen 12, 2005 15:25 Citovat
Anonymní
Zena?? No, je asi na case, abych si koupil Cas Temna. Stale se dozvidam zajimavejsi veci.
Kenny
Zaslal: čt květen 12, 2005 15:28 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Tohle bylo zrovna v Dechu draka

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: čt květen 12, 2005 15:35 Citovat
Anonymní
No to je jedno, stejne si ho musim koupit.

To bylo v tom novym?? Ten bych si asi mel taky koupit.
Kenny
Zaslal: čt květen 12, 2005 20:26 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Jo,v tom novym.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: čt květen 12, 2005 20:44 Citovat
Anonymní
Tak ten snad budu mit v pondeli.

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 8 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.