Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Vzestup temných bohů  ~  Myšlenkové bytosti - postup po úrovních

Bohdan
Zaslal: út srpen 08, 2006 19:51 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
Rád bych tady nahodil jednu věc a to je jak postupují myšlenkové bytosti knězů po úrovních.
Knež na 14. úrovni má to štěstí a vyvolá v kruhu ostatních vweleknězů z blízkého okolí bytost jeho bohu vlastní, která mu pomůže šířit a bránit věc jeho boha.
Bytost příjde na 1. úrovni otázka je jak bude postupovat.
???
Za názory Pěkně děkuju Wink

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwaihir
Zaslal: út srpen 08, 2006 22:33 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
To myslíš v DrD+ ?

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
elrian
Zaslal: st srpen 09, 2006 8:30 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Zřejmě ano, ale nevím proč by měla po úrovních vůbec stoupat. Je to jeho pomocník k výkonu boží služby ne nějaký válečný stroj, který se musí posouvat po úrovních aby při příštím boji jen tak nezemřel.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Gwaihir
Zaslal: st srpen 09, 2006 9:06 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Myšlenkovou bytost by měl kněz získat za odměnu, splnil-li nějaký náročnější úkol od svého boha nebo prokázal-li vlastnosti, kterých si jeho bůh cení.

Mno... já bych to řešil tak, že pokud splní nějaký další náročný úkol, tak může úroveň pomocníčka poskočit ... rozhodně by to nemělo být automatické.

Být tebou, tak takovéhle otázky posílám spíš do FAQ, tam si jich autoři té aplikace všimnou spíš Wink .

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Bohdan
Zaslal: st srpen 09, 2006 16:32 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
To elrian: stoupat by měla protože můžou všicni. A u gorova kněze je to docela důležitý aby nezemřela v prvnim souboji a většina není bojovejch ale jde o to aby mohla knezovy co nejlíp pomoct svejma rozvinutejma schopnostma.

To Gwaihir: Ano v drd+
Za odměnu dostat samozřejmě, nejde mi jen o mí postavy ale i o CP abych když tak věděl jak na tom jejich mazlíčci jsou.

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwaihir
Zaslal: pá srpen 11, 2006 17:17 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
U CP to potřebuješ jen když s nima budou postavy bojovat... no a v takovém případě doporučuju přizpůsobit úrovni postav a obtížnosti souboje, o který ti jde.

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Bohdan
Zaslal: pá srpen 11, 2006 19:23 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
CP snad nemusim zabíjet ale taky mí družině můžou pomáhat ať už je to psychicky nebo fyzicky, mě by jen zajímalo jestli mam šanci potkat kněze kterej bude mít docela rozvinutou MB nebo ho najdu jen sedět v čele jejich řádu.

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwaihir
Zaslal: so srpen 12, 2006 0:30 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Chtěl jsem říct, že konkrétní číselné hodnoty nevyužiješ jindy než při souboji. A jindy postavy stejně nepoznají, jak je ta mb rozvinutá.

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
unnamed
Zaslal: so srpen 12, 2006 10:05 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Tak to musím nesouhlasit. MB u knězů nejsou jen na boj. Hodně z nich jsou to jen prostí pomocníci v knězově všedním životě, jak je rozvinutá tato MB se dá poznat podle toho, s jakou lehkostí tuto práci vykonává nebo jaké má schopnosti, ale je tady problém, jak chceš zjistit, jak je rozvinutá, pokud ta postava vidí MB poprvé. Rozdíli může poznat až po několika setkáních s touto MB a dlouhém studování dané MB.
Číselné hodnoty se využívají i při věcech všedního života. Kopeš studnu,děláš v kamenolomu,potřebuješ vylézt na skálu nebo vyšplhat na hradby? Tak potřebuješ znát jisté předpoklady, jaké pro to máš a tím jsou číselné charakteristiky.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
blaza
Zaslal: so srpen 12, 2006 12:45 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
Jak vlastne tedy postupuji ti to pomocnici? S postavou nebo maji svuj vlastni postupovy a vyvojovy parametry?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwaihir
Zaslal: so srpen 12, 2006 13:26 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Unnamed: To je otázka stylu hry. Já se u CP obejdu bez číselných hodnot, pokud zrovna nejde o boj. Většinou nevymýšlím ani úroveň, i když mám samozřejmě určitou představu o schopnostech té které CP, každopádně kvantifikovat to nepotřebuju.

blaza: Jak se tvá otázka liší od prvního příspěvku v tomhle fóru?

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Shark
Zaslal: so srpen 12, 2006 18:52 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Postup MB by měl probíhat podle úvahy PJ, nemusí se shodovat s postupem kněze. Toto by mělo vycházet z průběhu hry. IMHO by měl dostat kněz bytost na 1.-3. úrovni, ale to opravdu závisí především na stylu hraní.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
blaza
Zaslal: po srpen 14, 2006 14:32 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
POkud to budu brat jako PJ tak tito tvorove jsou vzasede CP. Tak jejich uroven muze byt i znacne nadhodnocena nad uroven hrace samotneho. Jinak bych to mohl brat podle pravidel a hrac co ziska toho to pomocnika by jej mel na prvni urovni a spolecnymi silami bypostupovali po urovnich, tak jako to je trochu u kouzelnika a hranicare.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: út srpen 15, 2006 9:58 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Jenže to by šlo dost špatně,když ho hráč získá na 14.úrovni,tak by se bytost dostala nanejvíš na 8.úroveň.
Nebo by šlo,že by si bytost počítala hráčovi zkušenosti,ale začínala by od první úrovně,takže jak by sílila postava,tak by sílila jeho MB.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: út srpen 15, 2006 10:48 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Kenny napsal:
Jenže to by šlo dost špatně,když ho hráč získá na 14.úrovni,tak by se bytost dostala nanejvíš na 8.úroveň.
Nebo by šlo,že by si bytost počítala hráčovi zkušenosti,ale začínala by od první úrovně,takže jak by sílila postava,tak by sílila jeho MB.

Je jedno, že se dostane na "jen" 8. úroveň...to je zhruba tolik, co má nevětší medvědí legenda na celým světě (průměr je tak 3...max tak těch 8...), teda alespoň podle mě, a podle toho, jak jsem pochopil bestiář drd+...takže pokud máš bytost na 8 úrovni, můžeš být docela rád... Cool bytost na vyšší než tak 10. úrovni se (nepočítaje inteligentní rasy) podle všeho neobjevuje v přírodní úrovni moc často...zvířata se učí moc pomalu a na takovou spektru na 21. úrovni bys potřeboval vyvraždit tak půlku Lendoru... Twisted Evil
(Všechno sou to jenom moje doměnky...) Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.