Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Nemrtví a světlonoši  ~  Vieen, budoucnost Umrlčího království a nemrtvých vůbec

Přežije Vieen kataklyzma v UK?

Ano   [ 28 ]  
87%
  87%
Ne   [ 4 ]  
12%
  12%

Celkem hlasů : 32
Kenny
Zaslal: so duben 02, 2005 11:46 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Podle mě ale klidně můžou někteří členové ATS i některé členy Temné desítky uctívat.Přece jen oni nejsou zrovna stavění na boje s církvemi a s náboženstvím.Možná pokud by moc zasahovali do politiky Almendoru,ale jinak asi ne.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: ne duben 03, 2005 14:02 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Lamius: No, to by byl dost podstatnej plamen - bylo by to jako kdyby kvůli kobercovému náletu zápalných pum přehlédl jen jeden jediný, byť atomový, výbuch navíc Laughing . Ale proč ne... když se nad tím tak zamýšlím, tak kdyby se chtěl od nekromancie trhnout úplně, tak by to znamenalo i nezbírat zkazky o UK, tudíž ani od NUK - tady jte mě přesvědčili, nemusel by si toho všimnot.
Co se Vieena týče - schizofrenik, jasně, to je to slovo. Já si na něm minule nemoh vzpomenout, tak sem místo toho použil šílenec, takže tímto se za tento překlep omlouvám...

ATS asi bude bojovat s cizími církvemi, proč ne... jenže ne se všemi. Nezapomínejte, že na dost velké části Tary (hlavně v "okrajových" částech a na Jihu) jsou některé církve TD veřejně přijaté, na celé Taře jsou nějací zástupci TD skoro všude, byť inkognito.

Dovolil bych si říct, že v Khara se na Asterionu věří asi jako před sto, dvě stě lety v Satana - většina lidí věří v Boha (v našem případě v 17) a příjmá existenci něčeho jako "zlého principu", které často nazývá jménem, ale přímo v jeho zosobnění, ať už hmotné nebo božské, jich věří mnohem méně.

Co se týče Kharových budoucích plánů, nějaké znám, ale asi ne ty, na které narážíš. Se mrknu, jestli je najdu na i-netu nebo v nějakym modulu... (ale RHM bohužel nevedu)

Kenny: Neřek bych, že členové tajných služeb (s vyjímkou KNS/ZNS, existují-li u vás ještě) budou moc zbožní, budou spíš věřit v sebe a své schopnosti, ale pokud ano, budou asi věřit v Auriona, Lamia nebo Siril (ty, co to dělají z patriotismu), Tarfeina (ty, co to dělaj kvůli adrenalinu) nebo v někoho z TD (Neznám z paměti, nějací bohové náhody, štěstí, extrémních požitků, zlodějů...)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kenny
Zaslal: út duben 05, 2005 19:54 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
No znáš to.Na Asterionu nejsou skoro ateisté.Třeba v Saraphise nebo v Ndangawu by někteří věřit mohli.A po službě taková Ynnar Rút Very Happy

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: ne duben 10, 2005 18:06 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Kenny: Jeah, tak nějak sem to myslel Laughing . Na Asterionu moc ateistů neni, jenže nesmíš zapomínat, že ačkoliv velká věšina lidí bude aktivně věřících, tak zrovna podsvětí, tajné služby, dobrodruzi apod. budou věřící spíš pasině - tj. jo, bohové jsou, ale že by se modlili, chodili na mše, zpovídali se... jo, když půjde do tuhýho a fakt budou v..., tak možná...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lamius
Zaslal: út duben 12, 2005 15:58 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Přesvědčili. Smile Já samozřejmě uznávám, že nejspíš na to nějak přijde, ale nemusí.
ATS bude bojovat se VŠEMI církvemi, které neuzná ALMENDOR. Každopádně bude mít dost práce ať už to budou jakékoliv.
Khar- já si to nemyslím. Myslím, že věří v konrétního Khara. Určitě alespoň skřeti (Země nářků). Ale to je otázka na autory.
Kenny: agenti ATS nebudou věřit v nic, co nepřijímá Almendor jako regulérní církev. Jedině zrádci. Ale bojovat proti církvím budou- už jenom z obavy, co z toho bude.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: pá duben 15, 2005 20:48 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Lamius: To s tou vírou v Khara se týká pouze lidí z 4K a Plaveny, pravděpodobně i trpaslíků a světlích elfů a temných lesních a horských elfů a je to přímo od autorů. V zemi nářků, u Kharových spojenců obecně je vnímán jako existující bůh, v UK jako ten severní parchant, co nám sem tam pobije pár stínovejch a tim pošle pár těl k zanimování Very Happy
Agenti ATS se dělí na dvě skupiny, na přímé agenty ATS (jádro) a na druhotné agenty ATS (dobrodruzi, kteří mohou a nemusí vědět pro koho dlouhodobě pracují, zlodějíčci donášející informace, sem tam někdo mocnější podplacenej...) To druzí si budou věřit v kohokoliv, přesně jak jsme popsali výše. Ti jádroví agenti na tom ale taky nebudou moc svatě - přecijen to jsou agenti, kteří se celý život spoléhali sami na sebe a za celou tu dobu nikdy nepřišel žádný Aurion aby zabil ty tři agenty KNS, který zrona pronásledovali/kterými byli zrovna pronásledováni. Jádroví agenti ATS jsou vybíráni a) pro své schopnosti b) pro svou věrnost Almendoru (někde to bylo psaný), nikoliv pro své náboženské vyznání, takže pokud nebudou NAHLAS vyznávat nějaké bohy, kteří jsou svou podstatou pro Almendor škodliví nebo rizikoví (Temná kápě), tak to nehraje roli. A, upřímně, i oni mohou mít své slabosti, takže proč by nemohli věřit v Bohatce nebo tu bohyni rozkoše nebo... Disponuje TD nějakym bohem náhody?


Naposledy upravil Tuk-Enek dne po červenec 18, 2005 20:26, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kenny
Zaslal: so duben 16, 2005 7:29 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Saraphis

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: út květen 10, 2005 11:44 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Tuk-enek: máš vlastně asi částečně pravdu. Zřejmě skutečně někteří z nich (jádro agentů ATS) někoho z TD budou neveřejně uznávat ty z tolerovaných temných bohů. Do té doby, než TD vystoupí jako celek to není problém, pak nastanou ATS asi zajímavé chvíle. To ale nemění nic na tom, že ATS bude mít pokyny bojovat proti (alespoň některým) temným bohům. Kromě toho právě díky náboženské rozpolcenosti bude mít ATS dost velký problém i bez čehokoliv jiného. Určitě až se rozdají definitivně strany ve válce bohů.
Co se týče druhotných agentů, tam není problém- všichni druhotní agenti jsou používáni ke konkrétním účelům (ať už je to cokoliv) a stejně tak budou druhotní agenti "proti TD".

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: po červenec 18, 2005 20:30 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Lamius: Yeah. Exactly. až na to, že si trvám na tom, že ATS dostane příkazy k boji proti církvím TD a nikoliv bohům z TD samotným ("Hej ty, co ti patří tenhle chrám, koukej se tu sakra ukázat ať ti můžu rozbít tu tvojí špinavou držku!")

_________________
Hledám hezkou, atraktivní, inteligentní, vtipnou a příjemnou přírodní zrzku s velkýma hlubokýma zelenýma očima. Čas si najdu kdykoliv...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lamius
Zaslal: út červenec 19, 2005 10:18 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Tuk-Enek: no, můžeš věřit, že mě opravdu nenapadlo, že by nějaký agent vyzval třeba Šina na souboj mečem. Laughing Wink
I když by to byl bezesporu zajímavý (byť krátký) zážitek. Akorát by to Šin nepřijal (a kdyby, tak pochybuju, že by vůbec použil meč). Laughing

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: čt srpen 04, 2005 20:26 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Lamius: já se omlouvám, ale nemůžu si pomoct - dokážeš si představit třeba N´Dagawu, jak běhá po svym chrámu v kalhotkách (tangách) a krátký průsvitný noční košili a snaží se trefit mečem hobitího assassina, co se jí (neůspěšně) pokusil uškrtit ve spánku? Ani nemluvě o Aurionovi, kterej by dělal totéž, ale v trenkách...

_________________
Hledám hezkou, atraktivní, inteligentní, vtipnou a příjemnou přírodní zrzku s velkýma hlubokýma zelenýma očima. Čas si najdu kdykoliv...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kenny
Zaslal: so srpen 06, 2005 11:09 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Hustá představa Very Happy

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: so srpen 06, 2005 14:34 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Myslíte, že existujou mezi čarodějema individua, který by mohly tajný služby využít k infiltraci UK? Protože takovej agent by musel působit dlouhodobě a dlouhodobě by tudíž musel čelit mnoha svodům, aby nepřešel opravdu na stranu UK a nestal se prostředkem pro matení tajných služeb nebo dokonce zpětnou infiltraci...
Možná kdyby ho zpracovali nějakou PS magií...

_________________
Hledám hezkou, atraktivní, inteligentní, vtipnou a příjemnou přírodní zrzku s velkýma hlubokýma zelenýma očima. Čas si najdu kdykoliv...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kenny
Zaslal: so srpen 06, 2005 19:54 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Určitě existují,ale jak píšeš,mohli by lehko přejít na stranu UK

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: pá srpen 26, 2005 21:33 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Kenny: A myslíš, že je využívaj?

_________________
Hledám hezkou, atraktivní, inteligentní, vtipnou a příjemnou přírodní zrzku s velkýma hlubokýma zelenýma očima. Čas si najdu kdykoliv...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.