Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  Sapkowski

Cesty Hraničářů
Zaslal: ne září 21, 2003 17:53 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 75 Bydliště: PCE
Tak ho pujc me a ja ti reknu jakou praci jsi odvedl (stejene mi ho pujcis at z vlastni vule nebo z vule PJe)

_________________
Začaly se projevovat další podivné boční efekty.Z bouře se vyřinul vodotrysk malých olověných kostiček,které se rozkutáleli po praskající dlažbě.Zjevovali se čtyřstrané trojúhelníky,kruhy se dvěma konci a další obludnosti-nebojte se jenom se ucim kouzlit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Xillos
Zaslal: ne září 21, 2003 18:51 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Ivrin napsal:
Co jsme mohli říkat o našem společném(osobně ho vlastnil Xillos) Hlavním modulu??? Poté, co ho půjčil Ragnarovi, který ho pak předal mě(jak mi ho dával jeden list se jaksi... odtrhl) se z něj během mé cesty domů stal vytrhávací blok... Díky mé obětavé duši(a strachu o svojí postavu) jsem se vydal do hlubin sestřinýho pokoje pro izolepu(věřte, že požádat mojí sestru o něco je jako požádat ohnivýho draka o oheň)...
Pak jsem musel vypotřebovat HODNĚ izolepy aby to vypadalo jako před tím... Ještě ten HM pořád mám, a modlím se k celé Sedmnáctce aby držela po hromadě...

To by ses modlit měl protože pokud MŮJ Hlavní modul nebude ve stavu v jakym jsem ho dal z ruky, věř mi že tvá sestra bude vedle mě vypadat jako anděl!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivrin
Zaslal: ne září 21, 2003 22:35 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Juj... Je načase se modlit čím dál víc!!! Jesli Xillos dodrží co říká, máme na světě druhýho Khara!!!! Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Albasir Stříbrný
Zaslal: po září 22, 2003 8:49 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 41 Bydliště: Ostrava (Albireo)
Sapkowsého Zaklinac je naprosto genialni kniha. Cetl jsem ho uz petkrat a urcite ho jeste cist budu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raven Damiel
Zaslal: po září 22, 2003 10:17 Citovat
Anonymní
Já ho taky četl asi čtyřikrát, spoustu souvislostí jsem objevil až napodruhé nebo napotřetí. Geniální to asi je, jenom ten poslední díl mi moc nesednul, hlavně to použití Artušovské legendy.
Andrew-Zyl
Zaslal: po září 22, 2003 18:04 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 36 Bydliště: Brno
Já osobně jsem ho četl jen jednou a abych řekl pravdu, tak těm co tvrdí, že ho četli tolikrát a tolikrát moc nevěřím Idea A myslím si, že že jsem tu knihu četl tak pozorně, aby mě toho moc neuteklo. Jinka poslední díl je skvělý a Asrtušovská legenda mě nijak nevadila, i když musím přiznat, že nejvíce se mi líbila Věž vlaštovky

_________________
Něco končí, něco začíná
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Xillos
Zaslal: po září 22, 2003 18:18 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Mě zaplavila ta bitva mágů na Thanedu v Čase opovržení... Cool Cool Cool

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Albasir Stříbrný
Zaslal: út září 23, 2003 11:58 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 41 Bydliště: Ostrava (Albireo)
Vez vlastovky je i podle me nejlepsi.
Oblibili jste si nekterou z postav? Ja jsem si zamiloval Regise:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xillos
Zaslal: út září 23, 2003 12:39 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Regis byl v pohodě eště ta poslední akce Milwy celkem ušla, ale i všici ostatní byli cool... Cool Smile Cool

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Raven Damiel
Zaslal: čt září 25, 2003 18:29 Citovat
Anonymní
Albasir Stříbrný napsal:
Vez vlastovky je i podle me nejlepsi.
Oblibili jste si nekterou z postav? Ja jsem si zamiloval Regise:)


Regis je tahoun alespoň jednoho dílu. Oblíbil jsem si taky sukničkáře Marigolda nebo trpaslíka Zoltana, ale i všechny ostatní charaktery jsou perfektně propracované.
Raven Damiel
Zaslal: čt září 25, 2003 18:35 Citovat
Anonymní
Andrew-Zyl napsal:
Já osobně jsem ho četl jen jednou a abych řekl pravdu, tak těm co tvrdí, že ho četli tolikrát a tolikrát moc nevěřím Idea A myslím si, že že jsem tu knihu četl tak pozorně, aby mě toho moc neuteklo. Jinka poslední díl je skvělý a Asrtušovská legenda mě nijak nevadila, i když musím přiznat, že nejvíce se mi líbila Věž vlaštovky


Myslím, že nezáleží na tom, jak pozorně jsi to četl, protože pokud dopředu nevíš, co jak dopadne, některým náznakům prostě nemůžeš rozumět, uniknou ti příčiny, které si nepřiřadíš k následkům. Některé z nich se objeví třeba až v dalším dílu....
Xillos
Zaslal: čt září 25, 2003 18:40 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Mě se líbil ten elf Avalac'h...

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Raven Damiel
Zaslal: čt září 25, 2003 18:46 Citovat
Anonymní
Z něj mi skoro běhal mráz po zádech....
Xillos
Zaslal: čt září 25, 2003 18:53 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
On a Schriu se mě fakt líbili...

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tirion er Daerlen
Zaslal: st říjen 08, 2003 11:18 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Já čet zaklínače jen jednou a musim přiznat že bych to potřeboval ještě jednou,abych pochopil úplně všechno...třeba mi trochu utek ten konec,musel sem ho dočítat rychle a tak sem fakt nestih co se stalo...jo a Avalac´h byl pěknej přizdisrá...(č) Mě se líbyl Coen a Zoltan s Jarpenem a trpasličí teorie o vyjebání světa... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.