Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  DrD+

Jak se vám DrD+ líbí?

Čekal jsem něco víc, když se s tím tokovou dobu párali.   [ 13 ]  
23%
  23%
Docela ujde, něco takového jsem si představoval.   [ 20 ]  
35%
  35%
Nemá chybu, určitě se vyplatilo si tu "chvilku" počkat.   [ 23 ]  
41%
  41%

Celkem hlasů : 56
Marek Stahl
Zaslal: út prosinec 21, 2004 15:39 Citovat
Anonymní
Ze by misto pro dalsi sesit k vydani ?
Nazarei
Zaslal: út prosinec 21, 2004 16:02 Citovat
Anonymní
Ja si osobne muslim, ze nova verze vyde hodne brzy. Maj tam spousty preklepu, hafo zbytecnosti a dalsi veci, ktery byly v DrD (napriklad ty armady nebo vymejsleni kouzel, co vymejsleni jakkychkoliv doplnku, treba finty, nebo treba....).
Mortus
Zaslal: út prosinec 21, 2004 20:28 Citovat
Založen: 16.4.2004 Příspěvky: 32 Bydliště: Na cestách a v hostincích...
No Nazareii, my víme svoje co a jak že Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwaihir
Zaslal: st prosinec 22, 2004 21:19 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Konečně mám všechny příručky a musím zmírnit své nadšení. Nejvíc mě vadí systém kouzlení u čaroděje- za prvé roste magenergie strašně pomalu a kouzelník na dvacáté úrovni nesešle o moc víc kouzel než na první- může sice sesílat mocnější kouzla, ale bude mít spoustu zaklínadel z nižších úrovní, která budou strašně drahá. Například takové Delirium, které lze sesílat od deváté úrovně stojí stejné tři magy, jako Tlaková vlna, kterou jde sesílat od první a protože čaroděj nemůže kouzla zapomínat, tak mu bude neekonomická tlaková vlana zabírat místo. Za druhé- Některá kouzla jsou tak náročná, že i když bude mít kouzelník inteligenci přes deset, tak bude muset hodit 11 nebo 12 aby je seslal a to není zrovna vysoká pravděpodobnost.
Taky mi vadí spousta povídek a dalších zbytečných keců. Ne, že bych měl něco proti povídkám, ale do pravidel nepatří- zhoršují orientaci v textu a když to nesu v batohu, tak si připadám, jako kdybych vykradl knihkupectví.
Co se chyb v textu týče, tak buď zvýšili tiskařským šotkům platy, anebo autoři vymysleli nové originální povolání, které ještě nikdo nikdy v žádné RPG nepoužil- totiž zlofšj. No určitě je to lepší, než kdyby všechno někde okopírovali, že? Ale jinak je to až na poměrně velké množství detailů fakt skvělá hra. Každému doporučuju, ale počkejte si raději na edici B nebo C nebo 1.2 C nebo D. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Nazarei
Zaslal: čt prosinec 23, 2004 8:38 Citovat
Anonymní
Nesouhlasim s tebou v tom prvnim odstavci. Asi sis to precetl spatne, ale carodej muze nacepat vetsi mnozsrvi magenergi za cenu kvality. To znamena, ze kouzelnik na 21.urovni muze mit az o 20 magu vic nebo nejak podobne, uz si to nepamatuji. Rozhodne je velkej rozdil mezi 1. a 20.urovni. Narocnost kouzel de take snizovat, kdyz das kvalitnejsi magenergii. Raci si to jeste jednou precti.
Hrabe Stig
Zaslal: pá prosinec 24, 2004 16:39 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
Me se libi!!!!!Carodeje jsem si neprecetl protoze az budem hrat v druzine tak bude nekdo jinej pjovat a nechci prijit o to kouzlo ze nevim co umi ostatni tak jsem zacal cist jen theurga!!!A me se zatim libi, proste ze kazdej theurg muze byt uplne jinej!!!!!Proste husty!!!!! Cool

_________________
JA jsem panem astralu a podzemi....tak si nejprve rozmyslete jak se ke me bude te chovat nez promluvite!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: ne prosinec 26, 2004 12:19 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Taky jsem nadšenej z mnoha věcí.
DrD+ má rozhodně obrovskej potenciál...
A AD&D ustupuje hodně do pozadí..
I když taky souhlasím s tím, že to bude ještě našlapanější s každou další verzí a edicí..

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raven Damiel
Zaslal: ne prosinec 26, 2004 22:54 Citovat
Anonymní
Sandro Sinae napsal:
Taky jsem nadšenej z mnoha věcí.
DrD+ má rozhodně obrovskej potenciál...
A AD&D ustupuje hodně do pozadí..
I když taky souhlasím s tím, že to bude ještě našlapanější s každou další verzí a edicí..


AD&D strachuj se! Přichází mocné DRD+ Sad
Fantom
Zaslal: po prosinec 27, 2004 9:20 Citovat
Založen: 29.12.2003 Příspěvky: 42
Ja myslim, že je to fakt dobrz (nesmime to prehánět), ale nejvíc ye všeho my vadi tz¨y preklepy. A taky par ocivydnych chyb u popisu zazraku u kneze. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fantom
Zaslal: po prosinec 27, 2004 9:21 Citovat
Založen: 29.12.2003 Příspěvky: 42
Sorry ya ty przzeklepy. Wink Sem uz jak tiskari DrD+.
Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kenny
Zaslal: po prosinec 27, 2004 19:09 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Tak pánové musím říct,že je to bomba.Už to nějakou dobu čtu a musím uznat,že je to naprosto suprově promakaný.
A jako PJ mě potěšilo i to dobrodružství pro Asterion,který tam je.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwaihir
Zaslal: po prosinec 27, 2004 20:15 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Nazarei napsal:
Nesouhlasim s tebou v tom prvnim odstavci. Asi sis to precetl spatne, ale carodej muze nacepat vetsi mnozsrvi magenergi za cenu kvality. To znamena, ze kouzelnik na 21.urovni muze mit az o 20 magu vic nebo nejak podobne, uz si to nepamatuji. Rozhodne je velkej rozdil mezi 1. a 20.urovni. Narocnost kouzel de take snizovat, kdyz das kvalitnejsi magenergii. Raci si to jeste jednou precti.


1)To s tim snižováním náročnosti nemužu najit. Je tu jen Hod na seslani = Int+Obor-Počet kouzel navic+2k6. Mohl bys mi napsat, kde jsi to četl?
2)Je pravda, že čaroděj na 21. urovni muže mit desetkrat vic magu prvni urovně kvality než má normálně 21.urovně kvality amuže tak sesilat tlakove vlny po desitkach, ale když pak narazi na nepřitele sveho formatu, tak je v p****i, protože i kdyby použil nepřime zaklínadlo a obešel tak soupeřovu přirozenou obranu, tak mu muže nepřitel kterekoli kouzlo bloknout a náš milý kouzelník toho sám moc neblokne, když ma kvalitu na prvnim stupni. Takže si myslim, že tahle schopnost nebude zrovna přiliš použivana.
Na druhou stranu, pokud ma čaroděj obor deset tak je v pohodě, protože muže měnit kvalitu za kvantitu. Docela by mě zajimalo, jestli se u takového zaklínadla bere při hodu na obranu proti kouzlu jeho původní úroveň nebo jestli se modifikuje podle toho o kolik magu byla snižena cena kouzla.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Silweril
Zaslal: út prosinec 28, 2004 9:18 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Já si DrD+ pořizovat nebudu. Nehraju moc podle pravidel, stačí mi obyčejné DrD. Rolling Eyes
DrD+ osahuje dobrodružství pro Asterion Question Question O čem je a kde se odehrává ? (alespoň přibližně)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
john_jarik
Zaslal: st prosinec 29, 2004 10:50 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Mtwango napsal:
Zatim sem čet jen přiručku pro hráče a... nic moc, čekal sem že když už se to takhle dlouho pripravuje tak to bude stat za to. Sorry ale kdyz se na 120 strance zacinam docitat jak se bojuje, tak mi to pripada trosku zmrseny, je sice hezky ze knizka je plna velice dulezitych veci jako co si na sebe vezmete za obleceni, co budete jist apod, ale aspon to mohli dat nekam na konec k volitelnym doplnkum, neco jako u DrD 1.6 rozsireny souboj. system. Sry za kritiku ale za ty prachy mi to nestalo


romin, ze budu trochu usecnej. Ale pokud chces hrat ciste bojovy system, tak hraj Arenu. Zadne RPG nema popis boje na zacatku. A tvrdit, ze vse ostatni je nepodstatne te stavi do spatneho svetla vuci slovum RPG.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
john_jarik
Zaslal: st prosinec 29, 2004 10:52 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Mortus napsal:
Taky mě tak napadlo,že jim v tom chyběj pravidla pro armádu,stavění hradů a podobně. Ale co, chybička se vloudila... Cool

Nepovazovali jsme to za to nejdulezitejsi. Jiste by se v takovych pravidlech vyskytovaly vyznamne vyhody pro kondotiera a galdiatora.
Treba v budoucnu vyjde i modul k takovym vecem jako jsou armady.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 23
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.