Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  To nejlepsi dobrodruzstvi

Marek Stahl
Zaslal: st prosinec 08, 2004 14:26 Citovat
Anonymní
Tak je to spravny.Kazda ruka k dilu dobra.
Sandro Sinae
Zaslal: st prosinec 08, 2004 14:28 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Ale jak to uděláme? Kdo z vás tady je z Prahy a okolí?

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrabe Stig
Zaslal: st prosinec 08, 2004 15:11 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
Nazarei : Promin ale nemel jsem cas odepsat neco delsiho!!!!A az ted jsem se dostal na internet!!!


Podle me nejdriv by sce mela udelat mapa kontinentu nebo ty zeme podle toho kdy to chcete udelat!!Z ty mapky vymyslime i pribeh (namet na pribeh!!)A ten nazev bych dal jako posledni!!!(to vyplyne ztoho pribehu!!!)


Ja jsem tu nekde vydel ze nekdo navrhoval ze nakresli mapy!!!Myslim ze to byl Marek Stahl???



proste by to tady chtelo nejprve nejakou hlavni osobu ktera bude vsechno organizovat a starat se o to!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Hrabe Stig
Zaslal: st prosinec 08, 2004 15:12 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
Sandro Sinae : podle me bys me to mohli delat pres auditorium a email to by bylo nejlepsi podle me!!!Z Prahy ani z okoli nejsem!!!1
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Erlin
Zaslal: st prosinec 08, 2004 15:29 Citovat
Založen: 6.1.2004 Příspěvky: 10 Bydliště: Červený les
Tak aby se to už trochu rozjelo tak to tady veřejně prohlásím a ono pak nebude problém zpacifikovat případné nechtěné návštěvníky...

1. Za vůdči osobu jsem osobně prohlásil Nazareie, neboť s tímto nápadem vystoupil on. S udržováním pořádku mu budu pomáhat já, popřípadě se vybere ještě někdo...

2. Osobně se potkávat asi nepůjde, neboť si myslím, že přispívat by měl každý kdo se chce zůčastnit. A aby to bylo fakt NEJ, tak lidí nebudou moct být jen z jednoho místa.

3. Pro tvorbu dobrodružství, nebo spíš jak se ukázalo, tažení jsem vytvořil stránky, kde je na to fórum. A to: asterion.unas.cz/Forum ,stránky jsou zatím prázdné. Aby jste se dostali do té důležité části, musíte se zaregistrovat. Tímto žádám každého, aby se tam registroval pokud možno pod stejným nickem jako tady, aby nevznikaly zmatky.

_________________
Cože? Chcete mě soudit? Vaše soudy mi může políbit nemrtvý. Jediný kdo mě může soudit je Nejvyšší. A jedině on rozhode, zda-li dostanu tutéž odměnu, jako můj otec. Snad jdu správnou cestou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: st prosinec 08, 2004 16:07 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Nazarei se nějak nevyjádřil k tomu, že jsem se přihlásil.. Vzhledem k tomu, že sem tam máme docela ostré výměny názorů, by mě nejdřív zajímalo, jak se k tomu staví..
Jako vůdčí osoba.. snad přivítá designera počítačových her.. Twisted Evil
... a navíc Pje s osmiletou praxí..

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: st prosinec 08, 2004 17:28 Citovat
Anonymní
Vudci osoba??? Mas pravdu ze by to nekoho chtelo, ale nevim nevim. Je to spis na vas. Ja tu ulohu klidne prijmu, pokud nebudete mit proti. Jestli ano, tak mne to taky vadit nebude. Jesltli ovsem bych nahodou byl, tak predem hlasim, ze beru hlavne nazor vetsiny, a teprve potom bych o tom treba rozhodl jako...vudci osobnost.
Hrabe Stig
Zaslal: st prosinec 08, 2004 18:41 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
To nemusi byt nekdo kdo bude rozhodovat ale nekdo kdo bude organizovat rozdavat prikazy!!!! me se zatim zda ze jedinej kdo se snazi to trochu organizovat je Erlin!!!Ja bych navrhoval Erlina!!!I kdyz je pravda ze to vymyslel Nazarei ,ale to jen napad nic vic!!!(Nic proti tobe Nazarei!!)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Nazarei
Zaslal: st prosinec 08, 2004 19:20 Citovat
Anonymní
Ja ti tvoje nazory neberu. Mne je to fakt jedno, zalezi na vetsine. Navrhoval bych aby kazdy napsal svus hlas. nikdo pro sebe.


[/u]
Nazarei
Zaslal: st prosinec 08, 2004 19:26 Citovat
Anonymní
Pro uplnost. Tema PJ-hlasovani.
Kenny
Zaslal: st prosinec 08, 2004 19:52 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Taky si myslím,že osobně by to asi nešlo.To to dopadlo jako s Asterionským srazem,kdy se nikdo nemohl dohodnout na termínu.
Po netu to ale snad půjde.
Nejdůležitější bude vymyslet nějakou zajímavou zápletku.klidně to může být nějaké kliše,ale aby to bylo zajímavě a poutavě řešené.Když už to má být nejlepší dobrodružství.Přece jen aby nebyla originalita na úkor kvality.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: st prosinec 08, 2004 20:06 Citovat
Anonymní
Bez se podicat na asterion.unas.cz/Forum. Jak uz rikal Erlin, kdo to chce dotahnout do konce, tak at se tam prihlasi. Jsou tam uz naky zacatky.
Erlin
Zaslal: pá prosinec 10, 2004 19:23 Citovat
Založen: 6.1.2004 Příspěvky: 10 Bydliště: Červený les
Takže znovu. Kdo má zájem podílet se, ať zajde na [url]asterion.unas.cz/Forum[/url] a zaregistruje se. Bez registrace se nehne...

_________________
Cože? Chcete mě soudit? Vaše soudy mi může políbit nemrtvý. Jediný kdo mě může soudit je Nejvyšší. A jedině on rozhode, zda-li dostanu tutéž odměnu, jako můj otec. Snad jdu správnou cestou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Nazarei
Zaslal: pá prosinec 10, 2004 20:58 Citovat
Anonymní
A mohli byste zacit, kdyz nas tam je pet, tak z toho moc nazoru nebude...
Brada Tomáš
Zaslal: so leden 08, 2005 11:30 Citovat
Anonymní
Tak jak pokračuje práce. Už se těším. Wink

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.