Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Kharovi plany

Hrabe Stig
Zaslal: čt prosinec 09, 2004 20:25 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
To Sandro : Me s pis pripada ze si Nazarei uspusubuje trochu Khara pro sebe to je vsecko!!(A kazdej to dela taky asi!!)

A me by zajimalo taky co myslis pod slovem mocny ty????

Kazdej ma prave predstavu o moci jikou (treba Marek)!!

_________________
JA jsem panem astralu a podzemi....tak si nejprve rozmyslete jak se ke me bude te chovat nez promluvite!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Nazarei
Zaslal: pá prosinec 10, 2004 7:45 Citovat
Anonymní
Ja si pod slovem moc predstavuju neco, kdyz vite, ze ty ostatni slabsi na vas nemaj, ze si s nima muzete delat co chcete, nic vas neohrozuje, muzete si delat co chcete, zadne nebezpeci, zadne hranice, proste nic, co by vas omezovalo, pocit absolutni moci.
Sandro Sinae
Zaslal: pá prosinec 10, 2004 9:35 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
[qutoe="Hrabe Stig"]
To Sandro : Me s pis pripada ze si Nazarei uspusubuje trochu Khara pro sebe to je vsecko!!(A kazdej to dela taky asi!!)

A me by zajimalo taky co myslis pod slovem mocny ty????
[/quote]

Každý si něco upravuje, já jsem si upravil skoro všechno na Asterionu, protože moduly Asterionu se mi zdá jen jako taková skica. Ale nikomu to nevnucuju, nikomu se s tím nesvěřuju, prostě o tom nemluví. Nechci nikomu totiž kazit jeho svět tím, že tady budu říkat něco, co je v rozporu s těmi jeho úpravami..
Co se té moci týče. To co napsal Nazarei do toho patří. Ale být opravdu mocný znamená také být duševně silný - vyrovnaný a sečtělý. Nemá tudíž žádnou potřebu někoho zastrašovat nebo vůbec dávat svoji moc najevo. Dělá si co chce, když je mu někdo nepohodlný, tak ho odstraní, a na to, co si kdo myslí kašle. To už jsem nastínil předtím.[/quote]

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Stahl
Zaslal: pá prosinec 10, 2004 10:21 Citovat
Anonymní
Pomerne presny uder hrebiku na hlavu. Jeste k tem modulum, kdyby to nebyla jen skica tak by ani nemelo cenu Asterion hrat. Jakemu PJ se libi, kdyz se nic neda upravit?
Hrabe Stig
Zaslal: pá prosinec 10, 2004 10:23 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
To Sandro : A prave o tom to je!!!! Ze si kazdy tady rekne jakej ma svuj svet a nekdo jinej si bude treba myslet ze to dobrej napad a tak ho vyuzije taky ve svem svete!!!A to je ono!!!! Wink

_________________
JA jsem panem astralu a podzemi....tak si nejprve rozmyslete jak se ke me bude te chovat nez promluvite!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: pá prosinec 10, 2004 13:32 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
A to je to proč jsme tady!!!!!! To je ono!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Je nějakej limit pro počet vykřičníků nebo otazníků v příspěvku???? Laughing Laughing Laughing
Ne, dělám si srandu, Hrabě..!!!! Cool Wink
Ale co se stane, když jsou dva Pjové v rozporu? No, tohle se stane...
Hádky, nadávky, naschvály, nevraživost, žaloby, soudy, rvačky, vraždění, války... Shocked Přesně to, co je tu na dením pořádku.. Twisted Evil

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrabe Stig
Zaslal: pá prosinec 10, 2004 13:46 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
To Sandro : No ja jsem proste ne ty vykricniky zvyklej a zavislej!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil


To je teda Shocked ...ale moudrejsi ustoupi ne???? Cool nemusite mit kazdej za kazdou cenu mit pravdu!!! Wink

to uz pak neni diskuze ale stvana kdo to vydrzi vic nez ten druhej!!!!! Confused a to je pak o nicem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cool Cool

_________________
JA jsem panem astralu a podzemi....tak si nejprve rozmyslete jak se ke me bude te chovat nez promluvite!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: pá prosinec 10, 2004 14:33 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Já to vydržím hodně dlouho. Za svými názory si stojím, poněvadž je mám do hloubky prokoumaný. A myslím, že už jsem hodně lidí tady docela odradil.. Wink Very Happy

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: pá prosinec 10, 2004 15:35 Citovat
Anonymní
Sandro Sinae napsal:
Já to vydržím hodně dlouho. Za svými názory si stojím, poněvadž je mám do hloubky prokoumaný. A myslím, že už jsem hodně lidí tady docela odradil.. Wink Very Happy


Mne jeste ne. Ja si za svyma nazorama taky stojim, ale jak si presne rekl, kazdy ma Asterion svuj a zmeneny.....
Silver
Zaslal: ne prosinec 12, 2004 16:41 Citovat
Založen: 24.11.2004 Příspěvky: 35 Bydliště: Martin-Slovensko
To Sandro Sinae:

Mozes my povedat ako si ho pozmenil aspon ako je na tom khar demon ahladom zosadenia boztiev a nastolenie svojij vlastnych.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: po prosinec 13, 2004 10:36 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Tak zrovna tohle jsem nepozměnil. Jen teď jsem v podstatě neakceptoval to, co je o Kharovi napsáno v reedici hlavního modulu. Žádnej bůh svobodné volby.. To je sice hezký nápad, ale není to nápad ani za mák originální.

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silver
Zaslal: po prosinec 13, 2004 17:02 Citovat
Založen: 24.11.2004 Příspěvky: 35 Bydliště: Martin-Slovensko
To Sandro Sinae


Ale pozri to je tazka zalezitost keby si chcel menit jedneho z hlavnych bohov tak ako sa ti to paci tak to by si musel pozmenit skoro vsetko,a ked ide oto ved otom je byt dobre zlym mas volnost a nemusis sa nikomu podriadovat,ved preto sa khar demon nestal dobrym bohom a preto ludia maju na vyber,ved co ti to tu vlastne vravym pozri si vzestup temnych bohu a tam sa mozes docitat co spravil khar.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Silver
Zaslal: po prosinec 13, 2004 17:04 Citovat
Založen: 24.11.2004 Příspěvky: 35 Bydliště: Martin-Slovensko
to Sandro Sinae



Hlavny zly ktory posoby v oblasti asterion
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: út prosinec 14, 2004 9:38 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Hele, já to chápu. Není potřeba mi to vysvětlovat. Ale i tak.. Asterion by přišel o tu atmosféru.

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 14, 2004 10:10 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Khar ale nebude bůh, on bude podstata Asterionu, podstata svobodné volby.... a to je něco jiného než bůh. Kharovi vlastně, dalo by se říci ani nejde o vítězství na Asterionu, on chce být tou podstatou (i když vlastně nechápu, jak k tomu došel, nebo jak zjisitl, že to de). Kdyby jen chtěl porazit lidi, tak to udělá (respektive dokázal by porazit Tarské království,c o by bylo s Lendorem, to nevíme.. ale asi by Khar začal válčit s novou Zemí slunce-zemí kněží slunce). Vždyť v popisu oné bitvy osudného roku 873k.l. je jasně napsáno, že Khar mohl zvítězit, ale nechtěl, on chtěl krev an rituál.....
Celkově by se dalo říci, že Khar je dokonalý stratég, myslitel a vojevůdce. Vždyť si vezměte na kolika frontách teď bojuje, a na kolika z nich vítězí..... Khar je můj idol, obdivuju ho a ctím... myslím, že na Asterionu nemá konkurenta.... . Tím nechci říci, že bych ho nějak vyzdvihoval, ale jen k němu cítím bázeň....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.