Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Nepravidlová povolání

Tvoříte se vlastní povolání?

ano   [ 33 ]  
63%
  63%
ne   [ 19 ]  
36%
  36%

Celkem hlasů : 52
Cvalimír
Zaslal: út červenec 12, 2005 10:46 Citovat
Založen: 20.11.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: //// Neznámé
Víte co mně napadlo!? Zkusit si zahrát paladina (ze stínovýho světa) jako VP. Mohlo by to bejt docela zajímavý.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Cabal
Zaslal: čt březen 30, 2006 10:37 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Souhlasim
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Zaslal: čt březen 30, 2006 19:28 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
koukám, že jsem asi trochu pozadu, ale ohledně těch povolání od Sandra-na asterionu by se mi líbyl ten pán šelem...no a my třeba občas kombinujeme některá standartní povolání dohromady(buď je postava např: čaroděj na 5 a válečník na 5....a má jedno povolání dominantní a od něj se odvíjejí vlastnosti, nebo to je bojovej čaroděj na 10-oblíben u barbařích šamanů-a vlastnostma je to takovej hybrid) sine postava na 12 není pořádně vymáklá v ničem(pokud nemá 2. povolání výrazně slabší), ale zase to je dobrej role-play.... a i více na myšlení hráče....

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Garrett
Zaslal: pá říjen 20, 2006 20:11 Citovat
Založen: 17.9.2006 Příspěvky: 31 Bydliště: Zlatý les, provincie Su, Kladno
No já jsem si vytvořil povolání lovce přízraků.Myslim že se mi to povedlo hlavně ty runový kouzla. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
unnamed
Zaslal: so říjen 21, 2006 11:11 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Garrett napsal:
No já jsem si vytvořil povolání lovce přízraků.Myslim že se mi to povedlo hlavně ty runový kouzla. Very Happy

Tak to klidně někde zveřejni. Sám jsem zvědavej co jsi vytvořil. Wink

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Elwe
Zaslal: so květen 29, 2010 20:45 Citovat
Založen: 9.3.2008 Příspěvky: 65
Premyslel sem o prepracovani kneze, ktery by nemel moc od bohu, ale ze stinoveho sveta-temne nebo svetle strany.
Od 6 urovne by si mohl vybrat jakeho boha chce uctivat a tim by se mu rozsiril vyber schopnosti(mel by na vyber vic schopnosti v ruznych stupnich, delalo by to takovej strom podobne jako talenty ve WoW, ale trochu slozitejc:lol:).
Misto many by meli body, ktere by po modlidbe umistili do ruznych schopnosti podle stromu a kdyby nekam dal vic nez 1bod tak by ji mohl pouzit vicekrat za jedno obdobi, misto zazraku na nejvyssim stupni by mohl pouzit vice na nizsich stupnich atd... system je inspirovany rozdelovani mageenergie po nacerpani u kouzelnika.
Byli by to vlastne strazci radu sveta povereni Stvoritelem a boha by si mohli vybrat aby meli vetsi vyber schopnosti.
P.S. Hodne sem se pri vymysleni ukolu toho povolani inspiroval u nocni hlidky konkretne inkvizice.
Myslite si ze by too povolani do Asterionu zapadlo?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xeldrien
Zaslal: ne květen 30, 2010 11:03 Citovat
Založen: 9.5.2010 Příspěvky: 27 Bydliště: Ybar, Jilmová ulice
Určitě by se to dalo použít, já si taky kněze upravuju, hlavně na různé verze ,,božích bojovníků´´. Co se týče volby boha a rozdělování těch bodů... ten nápad ti asi ukradnu Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Pero je mocnější meče. A pořádná kuše je mocnější pera.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elwe
Zaslal: ne květen 30, 2010 16:18 Citovat
Založen: 9.3.2008 Příspěvky: 65
de hlavne o to aby knez neprisel o veskerou moc kdyz se "jeho" buh "ztrati", sice prijde o nektere schopnosti, ale behem dalsiho vicviku se muze naucit vice(za ztracene schopnosti) a hlavne aby byl schopnej zkoumat casti Asterionu(stinovy svet), jak je to popisovane v CT-proste neco jako kouzenik Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xeldrien
Zaslal: po květen 31, 2010 12:02 Citovat
Založen: 9.5.2010 Příspěvky: 27 Bydliště: Ybar, Jilmová ulice
Nedávno jsem začal hráčům povolovat na určité úrovni druhé povolání. Kombinuje se to s tím základním povoláním, kombinací bojovníka a hraničáře vznikne dobrodruh, bojovníka se zlodějem stínový bojovník a tak podobně. Je to trochu komplikovanější, než obvykle, ale hráči to zatím používají skvěle.

_________________
Pero je mocnější meče. A pořádná kuše je mocnější pera.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 8 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.