Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  Jak vypadá perilonské ostří?

A_Vatar
Zaslal: út listopad 16, 2004 16:05 Citovat
Založen: 2.11.2004 Příspěvky: 4
Napadlo někdy někoho jak vlastně vypadá perilonské ostří?Vím jen to,že jde o velmi staré a velmi silné arvedanské zbraně,ale nikde není napsané,jak vypadá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: út listopad 16, 2004 18:44 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Je popsané v modulu Dálavy.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_Vatar
Zaslal: čt listopad 18, 2004 14:26 Citovat
Založen: 2.11.2004 Příspěvky: 4
To je smůla já Dálavy nemám.... Můžeš mi říct jak vypadá?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: čt listopad 18, 2004 18:33 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Perilonské ostří má dlouhou jednosečnou čepel, opatřenou několika ostrými hroty po stranách. Rukojeť je v jedné třetině zbraně, čili špičky ostří ční na obě strany.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Switch
Zaslal: so listopad 20, 2004 12:21 Citovat
Anonymní
Nevím jak je to psané v modulu, ale já si to vždycky představoval jako ty zbraně, co měl Ilidan ve Warcraftu III.
Kenny
Zaslal: so listopad 20, 2004 12:45 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Vypadá to podobně.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: po listopad 29, 2004 15:29 Citovat
Anonymní
Switch napsal:
já si to vždycky představoval jako ty zbraně, co měl Ilidan ve Warcraftu III.
Devlin Arcanus
Zaslal: pá prosinec 03, 2004 1:26 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Mě by spíš zajímalo, co vedlo autory k myšlence, že nejdou normálně vyrobit. A že dou zaklín jen o 3/+1... U nás sme jim zmenčili čísla na tuším 7/+1 a dou zakouzlit na 14/+2. Podle mě je kravina říct, že se tam silnější démon prostě neprojeví... Ale to už sme od autorů zařili, viz. památná dýka Kharova agenta v dobrodružství Stínová dýka - 8/+4... By mě zajímalo, jestli autoři (omlouvám se Vám) čtou pravidla... Teda Cenis ne, ale to sám říkal... Ale proč teda nejdou perilonský ostří pořádně zakouzlit a trapná dýka jde na čtyřnásobek? Přece nemůžete všechn svádět na Arvedany... Co vás vedlo k takovýmu omezení PO, Sharku? Přesr přehodnotili jste čísla a tak jste to chtěli aspoň nějak kompenzovat?

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: pá prosinec 03, 2004 22:37 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Tak já to pochopil tak,že snad jedno ostří má 3/+1 a ta kombinace má pak bonus jako za speciální výcvik a manipulaci.To žádný démon nezvedne.
Ale ty dýky byly fakt hustý. Very Happy

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sandro Sinae
Zaslal: pá prosinec 03, 2004 23:22 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Fuj.. Když si na ty dýky vzpomenu, je mi blbě. To byl takovej kix. Autoři si nejdrřív měli přečíst pravidla, protože to, že se to dá magicky zvýšit jen na dvojnásobek, má svůj účel. Představte si že někoho bodnete dýkou a ono ho to rozpáře sem tam, střeva ven, hlava pryč, krev cáká, prostě kix jaxviňa. Každá zbraň má určité možnosti, dýkou jednoduše hlavu drakovi neusekneš, proto je tam to pravidlo.
Fuj, že jste mi to připomněli.. Confused Sad Mad

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: ne prosinec 05, 2004 19:44 Citovat
Anonymní
Sandro Sinae napsal:
Autoři si nejdrřív měli přečíst pravidla,představte si že někoho bodnete dýkou a ono ho to rozpáře sem tam, střeva ven, hlava pryč, krev cáká, prostě kix jaxviňa. Každá zbraň má určité možnosti, dýkou jednoduše hlavu drakovi neusekneš, proto je tam to pravidlo.


Souhlasim.
Sandro Sinae
Zaslal: po prosinec 06, 2004 8:47 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
No, že jo..?
A co se týče perilonských ostří, nechápu, jak přišli k číslu 10/+1, vždyť i kdyby se ty čísla jednotlivých ostří férově sečetla (což taky není správný výpočet), bylo by to 6/+2.. Což by se mi zamnlouvalo mnohem víc. Nebylo by to tak silný a bylo by to logičtější. Kdybychom to přirovnali k šavlím, což jsou také dvě stejné sečné zbraně, tak jedna má 4/+2, dvě mají 8/-2. Podobným výpočtem bychom z perilonských ostří měli asi 6/-2 nebo 5/-1. To by bylo slaboučký, ale dalo by se to zakouzlit alespoň o těch 6/+2 resp 5/+1. Připadá mi na hlavu postavený dát jednomu ostří 3/+1, dvěma 10/+1, a říct že to jde zakouzlit jen o 3/+1.
My jsme to změnili na těch 6/+2, jakože jsou perilonské ostří dělané pro boj s oběma, dá se to zakouzlit klasicky(proč by taky ne..?) a postih za neznalost normálně -4.. Kdo s tím neumí, je mu to zpočátku k ničemu, ale až se s tím naučí, je to perfektní zbraň pro šermíře. Navíc se to krásně vyrovnává obouručnímu meči bojovníka..

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: po prosinec 06, 2004 14:37 Citovat
Anonymní
S tim okouzlenim to nak nedomakali. Spis mysleli ze jedno lze zlepsit o 3/+1, takze dve o tech tvejch 6/+2. Dve perilonsky ostri bych dal tak 8/+1. spis by to odpovidalo tomu postihu.
Sandro Sinae
Zaslal: po prosinec 06, 2004 15:15 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Postih časem zmizí, mě se nezdá že by šermíř měl mít takovou výhodu oproti bojovníkovi. Bojovník by měl mít tu svoji jednu nejsilnější zbraň, šermíř by měl bejt rychlej a technicky zdatnej.

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Devlin Arcanus
Zaslal: út prosinec 07, 2004 10:37 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
To by byla blbost, aby měl šermíř silnější zbraň než válečník. A taky to je dost nelogický

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.