Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Zlatá pavučina  ~  Drogy na Asterionu

Pouzivate casto ve hre drogy

Ano   [ 24 ]  
48%
  48%
Ne   [ 26 ]  
52%
  52%

Celkem hlasů : 50
Alaveer
Zaslal: út červen 14, 2005 13:43 Citovat
Založen: 17.1.2005 Příspěvky: 17 Bydliště: Brno občas Albireo
Já se v drogách moc nevyznám zatím sem se o ně nezajímal v širším měřítku. Mám s nimi jen okrajové zkušenosti (menší distribuce a výroba těch slabších Shocked ). Takže na tuhle otázku ti neodpovím.

_________________
život je jen čekání na smrt, smrt je práh k nesmrtelnosti, nesmrtelnost předchází věčnosti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Wetrixus
Zaslal: út srpen 02, 2005 2:42 Citovat
Založen: 7.11.2004 Příspěvky: 175 Bydliště: Albireo
Cool

_________________
Strength and Honour
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berdyan
Zaslal: út září 20, 2005 7:31 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
já zatím jenom alkmelych a bludí. hvězdonoš mi párkrát zachránil život a bludí mi aspoň pomůže dostat se zpátky "do formy". NA bludí se podle mě zívislost bypěstovat nedá (a pil jsem ho vlastně denně!!!), alkmelych jsem nekonzumoval moc často a nějak se to neprojevilo.
jednou jsem vymyslel jakousi barevnou práškovou drogu co uvolňovala mysl a zlepšovala myšlení (sice po skončení měla postava okno že by z něj nařezali tabulky pro všechny okna v Albireu, ale předtím to jelo dobře). Jeden hráč chtěl vyzkoušet, co to dělá(nevěděl o co jde), tak vyšňupal asi deset dávek. Inteligenci nadupoval na 21(kdyby to nebylo maximum, tak měl víc), a hned byl na myslím 4.stupni. No moc dávek neměl(našel je v ruinách), no ty depky potom byly výborný.Plánuju zasvětit nového hráče do všech "výnosných obchodů na Asterionu"


Naposledy upravil Berdyan dne st duben 11, 2007 19:47, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
blaza
Zaslal: st červenec 26, 2006 15:54 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
Ahoj jeste se tu moc neviznam, tak doufam ze jsem zpravne? S mou druzinou jsme ted tak trochu okusili uskali drog,ale nevim jak ktere drogy pusobi a jak ovlivnuji cloveka. Rad bych se tedy zeptal , kde mohu najit odkaz na drogy stim abych vedel kde jsou k nalezni a jak ovlivni chovani ,pripadne jejich ucinek na zavislost.

Diky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: st červenec 26, 2006 17:05 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
blaza napsal:
Ahoj jeste se tu moc neviznam, tak doufam ze jsem zpravne? S mou druzinou jsme ted tak trochu okusili uskali drog,ale nevim jak ktere drogy pusobi a jak ovlivnuji cloveka. Rad bych se tedy zeptal , kde mohu najit odkaz na drogy stim abych vedel kde jsou k nalezni a jak ovlivni chovani ,pripadne jejich ucinek na zavislost.

Diky

Všechno by to mělo být v aplikacích na DrD 1.6 popř. DrD+.
Pokud ty aplikace nemáš (DrD 1.6), tak se zkus zeptat tvého PJ nebo mi dej e-mail a já ti je pošlu - teda pokud hrajete na systému DrD 1.6. Wink

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Bliizard
Zaslal: ne červenec 30, 2006 23:13 Citovat
Založen: 24.9.2003 Příspěvky: 75
proč tu taky není jak kdo bere drogy v reálu

na tom byste viděly že drogy ve hře používají hlavně ti co je v reálu neznají a nebo ti kterým v reálu připadaj super

a nejmín ti co je zkusily a ví že je to humus Wink

_________________
Má víra v ALTAR se zase vytrácí. Zas ty prodlevy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berdyan
Zaslal: st duben 11, 2007 19:55 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
jo teď mám v družině theurga huliče no to vám je něco hlavu už má úplně vyhulenou a pořád nevěděl proč (hrajeme podle plusek a on alden v jednom kuse hulil tak se postižení neprojevovalo ale jak si jeden den nezafajčil tak jsem to posčítal a nestačil se divit). tak hulil dál zase kousek postižení přibyl. nedávno přestal a když jsem postižení zaktualizoval, tak se mu zranění skoro nehojí, únava skoro neubývá a inteligence je poloviční. pořád ještě nemá jistotu, že je to z hulení, teď mu asi napařím nějaký ty problémy s dýcháním, bolení plic a hlavy, no má se an co těšit. jestli je tu někdo hulič kdo mě má za neznalce, sem s opravou ať se poučím aspoň teoreticky - ne, kvůli theurgovi opravdu hulit nzačnu.

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sadaam
Zaslal: čt duben 12, 2007 13:49 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Mno pokud hulí hašiš, a ne obyčejný konopí, tak to může bejt opravdu takovej blivajz (kdo ví co to tam dávaj za přísady a jak to vyráběj... třeba nějakej orčí "podpulťák" Twisted Evil )... Může se to projevit fakt různě.
Rozhodně bych ho tim nedevastoval, ale třeba se může projevit porucha osobnosti, paranoia atd. Pak bych mu podstrčil něco lepšího (houbičky, krokvu apod... nebo třeba Kharův jazyk!), nic silnýho, ale aby to jenom tak zkusil... Jenom na zkoušku no a pak do toho třeba spadne a... z "normálního" theurga se stane takovej malej chudákovatej "Faustíček".
Muhahaha
Twisted Evil

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Berdyan
Zaslal: pá duben 13, 2007 8:32 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
on se zařek že toho nechá a teď je zrovna v divočině (s malým d) tak to nemá kde sehnat ale zas na něco narazí, o to se postarám. stejně je na čase aby si vzal jinou postavu - už je na 11. a i sám říkal že by to chtělo zase znova ale že nejdřív chce umřít - ale na druhou stranu zase nechci být svině a hned mu to splnit - počkám si na jeho chybu.

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Zaslal: pá duben 13, 2007 17:14 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
to je na jedenáctý postupným hraním od první? to už musíte hrát tu postavu dost dlouho ne? mě pořád lákají experti...po osmi letech hraní jedné postavy mi zbývá už jenom jedna úroveň Smile ...už jenom jedna Laughing

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berdyan
Zaslal: út duben 17, 2007 8:14 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
mz hrajem podle plusek tam je jedenáctá už dost (celkem je 21) nevím přesně kolik zt potřebuje (je to dost) ale když jsme pár dní hráli v kuse tak to nahrabal docela rychle (hlavně za hraní posatvy a řešení problémů).

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gort
Zaslal: ne květen 04, 2008 19:17 Citovat
Založen: 4.5.2008 Příspěvky: 3 Bydliště: Praha 4
Drogy můžou být výborná zápletka pro městské dobrodružství detektivního ražení. Já osobně beru drogy víc jako záležitost roleplayingu než číselnou. Ohledně cen drog (pro Arleda) - něco je holt těžší vyrobit/schovat/dostat suroviny, připadá mi správný že drogy nemají cenu podle jeji účinnosti. Taky je pravda, že (ostatně jako se vším ostatním) čím víc máte zkušeností s drogami v reálu, tím spíš dokážete hráči popsat jeho pocity a tím spíš víte jak se třeba cítí dealer. Tím nechci naznačovat, že byste něco měli zkoušet, ale je fajn se třeba zeptat někoho kdo ty zkušenosti má =).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: so říjen 29, 2016 0:29 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Když jsem u těch drog - a co takový Plížící? Zkoušel někdo za takovou postavu hrát?

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Bohdan
Zaslal: čt listopad 17, 2016 11:20 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
Rauksul napsal:
Když jsem u těch drog - a co takový Plížící? Zkoušel někdo za takovou postavu hrát?


Zapomněl jsem kdo/co to je ťukni mi prosím ať nemusím prohledávat.

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zurkhen
Zaslal: čt listopad 17, 2016 12:03 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
Bohdan napsal:
Rauksul napsal:
Když jsem u těch drog - a co takový Plížící? Zkoušel někdo za takovou postavu hrát?


Zapomněl jsem kdo/co to je ťukni mi prosím ať nemusím prohledávat.


Pokud se nepletu nějací nekromanti co na drogách opouští svoje tělo.

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.