Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Co vy na to co se na Asterionu děje?

Ste pro ten bordel na asterionu?

Ano   [ 45 ]  
88%
  88%
Ne   [ 6 ]  
11%
  11%

Celkem hlasů : 51
Herryck PJ
Zaslal: po září 25, 2006 14:26 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
ale cenově to tam moc levnější není Sad nebo ne moc spíš vůbec stojí to tolik kolik je na obálce takže myslim okolo 270ti kč
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cenis
Zaslal: po září 25, 2006 18:57 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Herryck PJ napsal:
njn každej nemá přístup k Altaru :( já nakupuju v jednej knize Paseka se jmenuje, a tam těch modulů maj dost (u nás) ale já už všechno mám (zatim) tak to neřešim (zatim)


altar ma uz leta zasilkovou sluzbu, viz www.altar.cz

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
unnamed
Zaslal: po září 25, 2006 19:00 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Kde je vlastně Altar? Laughing
Já se to snažím vždycky nakoupit někde v okolí a když to nejde, tak si počkám až toho mám víc na objednávání, protože to poštovný se fakt fakt nevyplatí.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Herryck PJ
Zaslal: út září 26, 2006 14:56 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
tak ale za to platíš jako za poštovné ne ? takže tj asi jedno
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Zaslal: út září 26, 2006 17:20 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
To Unnamed, to all: krám je ve sklepě v ulici Petry Slezákové(KARLÍN), na baráku u vchodu visej 2 vlaječky s nápisem: "6. smysl" Wink

maj tam lecos(kostky, knížky, pravidla, aplikace, hlavolamy, karty, deskový hry atd....

tady je odkaz na mapu: http://www.mapy.cz/#centerX=133156928@centerY=135975808@typ=base@zoom=15@vizType=none@vizIds=none

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: so říjen 14, 2006 16:59 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Petra Slezáka je ta ulice!!! Kibe, ty toxáku... a jmenuje se to "6. smysl". Hlavně je dobrý že maj ceny zásilkový služby (takže asterionský moduly o cca 50kč levnější než normálně!). A je to kousek od metra (stanice Křižíkova, asi pět minut cesty - viz. mapka od Kibeho).
Taky mě těší, že maj nový i starý čísla Dechu Draka, knížky od Sapkowskiho a tak... A většinou tam prodávaj milý lidi Smile Jak jinak...

Jedna poznámka: nedávno zavřeli obchod "Dračí doupě" v Jindřišský ulici (dokud nebyl "Šestý smysl" tak asi stěžejní v celý Praze, páč tam měli skoro všechno... vždycky). A netváří se to, že to znovu otevřou... Crying or Very sad
Jaký bylo moje, když jsem tam naběh koupit si nový Dech draka a nic z toho nebylo... Mad Sad Naštěstí ho zase prodávaj v Turnově na nádraží Smile

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 11 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.