Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Co vy na to co se na Asterionu děje?

Ste pro ten bordel na asterionu?

Ano   [ 45 ]  
88%
  88%
Ne   [ 6 ]  
11%
  11%

Celkem hlasů : 51
arten
Zaslal: st květen 24, 2006 19:59 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Obaja bývame v Martine,čo je na severnom Slovensku,ale ja študujem, v Bratislave,čoje od Martina vyše 200 km, domov,idem tak 1x za 3 týždne, takže tak...

Btw, podobné "excesy" sú tu bežné, viď len túto tému...

K mojmu postoju k Zurkenovi, ja mam na neho svoj nazor, objasnil som, ho,ale evidentne som tu jeho fanklubom považovaný za heretika a arcikacíra. Diskusia je podla mna to, že ja prezentujem svoj nazor, ty mi oponujes, a ja sa snazim vyvratit argumenty, ktorými oponuješ proti mojmu nazoru.

A toto ja robím... a to, že nadávam na Zurkena - každú chvíľu tu niekto nadáva na Zyla alebo Riama, tak ja na Zurkena Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Zaslal: st květen 24, 2006 20:26 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Tak a já taky nadávám Exclamation ...na všechny z mého pohledu zlé tvory...je tu ještě někdo kromě Davida Cabala, kdo se mnou nesouhlasí Question Smile

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Cabal
Zaslal: st květen 24, 2006 21:01 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Tak ty nadáváš na mě i na Zurkhena - tak to si na tebe asi posvítím chlapečku Kotláre. Laughing Zyl mi ani tak nevadí, protože věci které dělal stejně vedli ke zlu takže proti Zylovi nic nemam. Naopak je mi ho líto jak zkončil, stejně tak mi je líto Drika(a tý jeho holi). Někdo by měl ovládnout Móag a zničit elfy a skřítky. Ale Riama a Elrama nenávidim tak jak jenom může správnej fanoušek Zurkhena a ostatních "správných" drakolidí nenávidět. Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Zaslal: st květen 24, 2006 21:51 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Very Happy bwt: na tom, jak dopadl Drik měla naše družina namalý podíl ( desítky zmutovanejch kytek a zvířátek, skoro 10 druidů-taky 3. druid v momentální hierarchii pana Drika Wink 4 skřetí komanda, pevnost na severní hranici Smutného hvozdu, 4 temné driády, okolo tuctu zlobrů, 3 enti-stromáci, 1 jednorožec, a náš skorodružíník lovec přízraků se podílel na rozsekání toho "šéfa" jednorožců) Very Happy ....asi největší mazec, co moje postava zažila Twisted Evil

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: st květen 24, 2006 22:07 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
No vidíte, já mám v oblibě jak Zurkhena, tak i Riama, i přesto, že se nepřímo podílel na Zurkhenově úmrtí. nenadávám ani na jednoho. V jiných diskuzích jsem Riama dokonce hájil pokud si pamatujete. A Zurkhena hájím teď. takže můžu říct, že i přes mé sympatie k dobru i zlu zůstávám nestranný. taková zlatá střední cesta.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
arten
Zaslal: st květen 24, 2006 22:40 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
To Kibe: bolo to od vas velmi neslusne organizovat si party a mna na nu nepozvat...

To unnamed: neviem si to dobre predstavit, jedna sa o charakterovo uplne rozdielne a dost protikladne postavy...

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Zaslal: čt květen 25, 2006 7:32 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
To Arten: omlouvám se....až se bude něco podobného chystat, tak ti dám určitě vědět... Wink

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Cabal
Zaslal: čt květen 25, 2006 9:56 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Já žádnou zlatou cestu rozhodně nevolim. Pro mě totiž existuje jenom zlo - to je ta cesta. I když musim uznat že Khar a Zurkhen nebyli zlí od začátku. Podle mě se stali pouze obětmi systému!!! Ale pouze zlo nesnášim Riama-zrádce, ale ostatní drakolidé mi nevadí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
David Cabal
Zaslal: čt květen 25, 2006 9:59 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
To Kiebe: To od vás nebylo hezký, takhle zatočit s Drikovejma jednotkama. Very Happy Být Drikem, tak bych vás asi zabil. ZABIIIIIL Evil or Very Mad Evil or Very Mad . I když tohle mi zase tak strašně nevadí - spíš je mi líto Khara, že ste ho oslabili - Les padajících stínů je pro něj přece jenom důležitý.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: čt květen 25, 2006 12:19 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
No vidíte. U hráčů být zaujatý nevadí, ale Pj by svoje názory měl potlačit a nevnucovat hráčům prostřednictvím dobrodružství své názory.
Např. Pj má připraveno dobrodružství, které postavám zadá Riam. Pjova nejoblíbenější postava je Riam. Družina bude chtít Riama zradit a donést předmět (artefakt) Drikovi místo Riamovi. Co udělá PJ? Nechá je zradit Riama, ale bude chtít družinu potrestat. Tak např. nechá Drika zabít postavy.
Je to jen příklad, jak se může některý Pj vašeho smýšlení (jenom zlo nebo jenom dobro) zachovat. Teda takhle to vidím já podlo toho jak se vyjadřujete o svých oblíbencích.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
unnamed
Zaslal: čt květen 25, 2006 12:19 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Však se přiznejte, kdo z vás kdo odsuzuje jednu ze stran je PJ? No...

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
revan
Zaslal: čt květen 25, 2006 15:21 Citovat
Založen: 15.9.2005 Příspěvky: 69
unnamed: tu ide o schopnosť zachovať sa ako profesionál. V prípade hráčov to znamená zahrať aj postavy mimo hráčovu mentalitu. V prípade PJ to znamená ešte viac, musí totiž vedieť aj zahrať rôzne druhy postáv (ovláda všetky CP) a tiež musí zachovať nestrannosť. Samozrejme PJ musí byť "profesionálnejší" ako hráč, pretože hráč *nemusí* hrať postavy, ktoré sa mu charakterom nepáčia. PJ si nevyberie.
To ale neznamená, že nemôže mať svojich obľúbencov -kým to nepreháňa ako istý nemenovaný elfofil, je to v poriadku. Very Happy
PJ z tvojho príkladu by sa správne zachoval tak, že ich nechá zradiť Riama, ale postavy si urobili mocného nepriateľa - čo asi bude stáť život. Lenže ich nepobije Drik, ale padnú za obeť nejakej Riamovej machinácii či sfanatizovanej družine, ktorú na nich, ako na "nepriateľov dobra a posluhovačov drakoľudí," pošle. Tak by to spravil dobrý PJ -a hráči by mu nemohli nič vyčítať -s takou možnosťou mali počítať, keď Riama zrádzali.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Zaslal: čt květen 25, 2006 20:00 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
souhlasím

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Cabal
Zaslal: pá květen 26, 2006 21:28 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
No právě - jako PJ to musim všechno v sobě dusit - a tak si to musim někde "vyřvat" a tadyto je perfektní místo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: pá květen 26, 2006 21:54 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
David Cabal napsal:
No právě - jako PJ to musim všechno v sobě dusit - a tak si to musim někde "vyřvat" a tadyto je perfektní místo

A ty si myslíš, že někoho tady zajímají tvoje problémy (Pjjovksé), tak založ téma "Vyřvi se". každý kdo si připadá při hraní nesvůj si tam bude moci napsat co chce a bude to lepší než to vnucovat ostatním? Na to je poradna. Laughing
Btw to není "jen" na tebe, ale na všechny co uznávají jen jednu stranu a zbytek pomlouvají a ignorujou.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 8 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.