Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Hlavní modul  ~  Nové kovy

Devlin Arcanus
Zaslal: st listopad 17, 2004 12:52 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Gegu, nestudujes treba nahodou v Praze? Bysme mohli nekdy zahrat se Sandrem

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
gegu
Zaslal: st listopad 17, 2004 17:14 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Bohužel do Prahy to mám docela z ruky....I když zrovna ted (27.11) tam pojedu na víkend nakupovat... Twisted Evil

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: st listopad 17, 2004 22:30 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
gegu napsal:
Otevřená duše Embarassed
Ale máš pravdu já si rád přečtu všechny věci z cizí tvorby. Protože vim že něco kloudnýho udělat dá dost práce. Samosebou že některým výtvorům se musim zasmát, ale našli se i takové které zlepšili naši hru hned několikanásobně!
Takže Sandro (ale i všichni ostatní) rád si přečtu vaše výtvory a pokud je nechcete zveřejnovat veřejně tak mi je třeba pošleta na mail: gegu@sznam.cz předem moc dík....Sandro těšim se na kovy Cool


Jee..he.. budu je muset nejdřív přepsat, mám to na pergamenu, kterej už toho má taky dost za sebou.. Smile

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Devlin Arcanus
Zaslal: čt listopad 18, 2004 14:27 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Škoda... Ale když se ti někdy bude chtít, a my konečně seženem privát, tak můžem podniknout víkendovou pařbu...

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
gegu
Zaslal: čt listopad 18, 2004 15:38 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Devlin Arcanus: hmm tomu asi sám moc nevěříš co?

Sandro Sinae: ok já si počkám Smile

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Devlin Arcanus
Zaslal: čt listopad 18, 2004 16:46 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Moc ne, ale třeba to někdy dopadne...

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: čt listopad 18, 2004 18:37 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Doufám,že mě nebereš jako ten typ lidí,co když to nechtějí použít,tak je to pro ně hloupost.Prostě jen v naší družině není taková touha po dalších slitinách a kovech.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sandro Sinae
Zaslal: čt listopad 18, 2004 19:37 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Ne, Kenny, já vím že seš v pohodě, psal jsem to tak do éteru.. Very Happy
U nás nebyla touha po mnohém, ale ve chvíli kdy jsem to tam zanesl(nejen kovy, ale i povolání, nové démony vyšších sfér atd.), se to hráčům hned zalíbilo. Myslím že dělat Pj taky vyžaduje vnášet do hry stále něco nového, nečekat až si o to hráči řeknou nebo až to bude na nich poznat. Proč nepřidat další kovy nebo třeba druhy dřeva na luky a kuše, látky na oblečení, bylinky, vyrobitelné předměty... Hráče to třeba ani nenapadne něco takového chtít..

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gegu
Zaslal: čt listopad 18, 2004 23:21 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Jas to je pravda, ale člověk to musí dělat s rozumem...Neboli sem přísným odpůrcem rotačních šipkometů připevněných na tanku v DrD...to fakt nesnášim!

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: čt listopad 18, 2004 23:27 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Ježišikriste.. Hlavně to ne.. To jsem nemyslel..

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gegu
Zaslal: čt listopad 18, 2004 23:29 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Jaban já si taky myslel že ty to tak nemyslíš Very Happy

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Marek Stahl
Zaslal: pá listopad 19, 2004 14:24 Citovat
Anonymní
My jsme zavedli novy zpusob pocitani brneni.Pouzivame Pasiv damege a Demage resistense.Napriklad rytirska zbroj ma 4/8; 4 se pocita do obraneho cisla.Pokud se creatura strefi, od rozdilu hodu se odecte 8.Kazde brneni ma zaroven i sve zivoty, takhle vam jedna zbroj nevydrzi bez oprav az do konce veku.Tento system vam navic umozni pridat nova brneni.Lehke platove/Tezke platove atd.
Sandro Sinae
Zaslal: so listopad 20, 2004 0:06 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Nooo, to je dobrej nápad. To by se dalo aplikovat taky třeba na golemy..

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Switch
Zaslal: so listopad 20, 2004 12:38 Citovat
Anonymní
Sandro Sinae napsal:
To Switch:
Jasně, já tvůj názor beru, byl rozumnej. Jen prostě nejsem spotřební typ člověka, co prostě bere, co je, a nesnaží se spíš něco nového přinést (tím nemyslím, že ty jsi). Právě proto se taky ptám jestli taky nevymýšlíte i jiné kovy, nebo slitiny, různé druhy ocele nebo podobně. Vždyť čtyři nové kovy nejsou zrovna moc velká paleta. Mě v tom mimo jiné např. chybí takový kov, který by byl téměř nedosažitelný a zároveň velmi silný, o kterém by kolovali legendy. Nebo kovy měkčí, ale se zajímavými vlastnostmi. Nebo slitiny se speciálními postupy výroby. Příměsi, které vylepšují kovy roztodivnými účinky... Shocked
Jak už jsem tady někde psal, vymyslel jsem dost takových věcí, tak mě zajímalo, jestli má někdo také podobné kreativní záchvaty.. Twisted Evil

Takže nebyl důvod něco vymýšlet? Myslím že to, že se hráči můžou bavit sháněním ingrediencí pro slitinu, ze které si chtějí nechat něco vyrobit, nebo vymýšlením různých kombinací kovů a příměsí, je pro hru dobrým přínosem a dělá ji zajímavější. To není důvod?

Jo a promiň, Switchi, že jsem do tebe předtím tak ryl..

Na to kašli, věř mi, že jsem na to vskutku zvyklý...
Jednou jsem hrál za theurga a neboj se, že jsem zahálel. Navymýšlel jsem si tolik magických úprav své výzbroje a výstroje, že když jsem šel v noci na záchod, nepotřeboval jsem baterku (pochodeň), jak ta mageenergie na mě zářila. S touhle výbavičkou jsem opravdu nové kovy ani moc nepotřeboval. Nejlepší co jsem asi tehdy měl byl démon nosič v botech a tak jsem vlastně pořád mohl létat a PJ to strašně štvalo, hlavně když měl jedno z dorbrodužstvích prošpikované nášlapnými pastmi. Pak se ale nějak přišlo na to, že to podle pravidel není možné a bylo po srandě. Co se týče vymýšlení, tak jsem hlavně přicházel na různé zdroje magenergie - zahrádka plná hvězdošů (každé ráno tam byla rosa s magama), domeček hnedle vedle Ellionu a podobné vymoženosti. Navíc mě jako theurgovi by nějaký supercombo kov byl tak trochu na nic, protože jsem omezený lehkými zbraněmi a náš válečník má zase nějaký svůj supercombo meč, takže taky neměl potřebu dovolávat se nového kovu. Ale musím uznat, že na Asterionu není silný a zároveň nedostupný kov - lintir a ath.stř. má každý druhý a garen je pro takového válečníka opravdu na nic. Nějaký ten mythril by to možná fakt chtělo, ale ono by to nakonec dopadlo stejně. Vymyslí se mythril, během dvou, tří tažení se získá a budeme tam jsme byli. Zase se bude muset vymyslet něco lepšího a pak se to najde a pak zase nový kov...
Wetrixus
Zaslal: so listopad 20, 2004 13:37 Citovat
Založen: 7.11.2004 Příspěvky: 175 Bydliště: Albireo
Switch:
Tak to musíš skloubit tak aby ten mythril nebylo tak snadný získat.
Tenhle kov by mělo bejt obtížný získat i pro zkušenější družinu.
Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.