Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Hlavní modul  ~  Nové kovy

Devlin Arcanus
Zaslal: pá listopad 12, 2004 17:37 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Jasně, plus jedna útočnost je šolich, ale to athorský stříbro... obouručák 21/+3 je fakt hukot. A když už to dnešní theurgové neumí, tak Arvedané každopádně. A proč by své hrdiny nevybavili mečem 35/+5 proti skřetům?

A podle mě by si bohatej šlechtickej synek garenovej meč v pohodě dokázal sehnat... Ale možná je u vás daleko vzácnější než v našem pojetí.

A ještě k tomu věhlasu, náš PJ do hry přidal kov, ze kterého jsou hrdinské předměty jako dárek od bohů. A to potom opravdu věhlas zvyšuje... Takže kdyby tomu tak bylo u garenu, tak s tebou budu souhlasit...

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Switch
Zaslal: pá listopad 12, 2004 18:41 Citovat
Anonymní
Sandro Sinae napsal:
To Devlin:
Zlato to nemá??? AHA!

To Switch:
To byl opravdu velmi přínosný příspěvek, děkuji.
Takže garen nemůže za to, že je ho málo, že? A kdo za to asi může? Asi jeho tvůrci, ne? A asi o tom se tu jedná. O tom, že by se dal vymyslet trochu jinak resp. lépe. Už jsi v obraze? Tak to zkus ještě jednou, ano? Hodnej.

Víš co by ti teď řekl Nyunyu? Že jsi CENSORED CENSORED CENSORED CENSORED a CENSORED CENSORED CENSORED CENSORED. Ještě že nejsem Nyunyu.
A proč by se jako měl vymýšlet jinak? Garen má takové vlastnosti, jaké zrovna má. Možná že pro tebe je garen úplně na CENSORED ale pro někoho jiného je třeba takový lintir nebo Ath.stř. úplně na CENSORED. Každý totiž není dobrodruh. Představ si dámu, šlechtičnu. Za co by asi zaplatila víc? Za garenový náhrdelník, jaký nemá nikdo v širém okolí nebo za lintirový meč, který zcela určitě bude každý den nosit za pasem. Asi by si spíš vybrala ten garenový náhrdelník, že? A tobě jako válečníkovi (nebo za co vlastně hraješ) by zase ten náhrdelník byl úplně na nic a utloukl by jsi se po meči z lintiru. Už chápeš ty CENSORED? Už jsi v obraze?
(ale mám z tebe radost hošku, ještě buď tak o stupeň víc vulgárnější, urážej daleko více lidí a hlavně piš všude kde můžeš a budeš slavný skoro jako bájný Nyunyu, o kterém si již určitě slyšel. Dokud totiž aspoň dvakrát nezruší tvůj nick a nezákaží ti přístup na audítko z tvé IP adresy, tak si suchar. Navíc Nyunyu měl za dva měsíce nejvíc příspěvků ze všech a za další dva víc než tři další uživatelé za ním dohromady. Jo Nyunyu to byla legenda tohoto auditoria. Ty mu nesaháš ani po kotníky.)
Devlin Arcanus
Zaslal: pá listopad 12, 2004 23:21 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
To Switch: Bavíme se o DrD, a tam podle pravidel za šlechtičnu hrát nemůžeš Twisted Evil Ale ta šlechtična zase nevyužije speciální vlastnost garenu. V tomhle tématu se bavíme o kovech a jejich využitelnosti hráči.

To Sandro & Switch: Pánové, uklidněte se. Zkuste se vyvarovat zbytečnejch urážek, což platí i pro mě. A za to se Switchy dodatečně omlouvám. Každý máte jiný názor, tak to takto skončeme. Doufám, že je to jasné. Díky

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: so listopad 13, 2004 3:51 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
To Switch:
Inu, zrovna hraju za Pje. Řeším to kvůli svým hráčům, ne kvůli nějakýmu válečníkovi.
A jen tak mimochodem, urážlivej jsem byl jen teď, jen vůči tobě. Ale zase musím uznat, že tvoje vysvětlení je celkem přijatelný. Jestli to takhle bylo myšleno autory, tak budiž. Necháme garen garenem. Když má tedy být jeho vzácnost jeho jediná pořádná "výhoda", fajn.

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Devlin Arcanus
Zaslal: so listopad 13, 2004 11:09 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Mám z tebe radost Sandro Smile

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: so listopad 13, 2004 15:57 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Zajímalo by mě jestli hrajete i na jiné zvláštní kovy, jako mythrill..?

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: so listopad 13, 2004 21:13 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Ne,žádný další kovy navíc jsem nezavedl.Nebyl k tomu důvod.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Switch
Zaslal: ne listopad 14, 2004 14:35 Citovat
Anonymní
to Sandro: Jen poslední připomínka na předcházející hádku - pořád jsi si mě ptal, proč to tak redakce udělala. Poradím ti - zeptej se přímo jí ve FAQ, já jim nevidím do duše, řekl jsem ti pouze svůj názor. Jinak na mythril nehrajem. Lintir stačí.
to Devlin: proč bych nemohl hrát za šlechtičnu?
Sadaam
Zaslal: po listopad 15, 2004 11:14 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Jo. Proč nahrát za šlechtičnu? Nemyslim si, že to nějak pravidla omezujou...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Devlin Arcanus
Zaslal: po listopad 15, 2004 16:07 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Podle pravidel nemůžeš bejt bez povolání. Ale šlechtična + povolání proč ne. Ale neřešte to, sem si dělal legraci

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: po listopad 15, 2004 21:35 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
To Switch:
Jasně, já tvůj názor beru, byl rozumnej. Jen prostě nejsem spotřební typ člověka, co prostě bere, co je, a nesnaží se spíš něco nového přinést (tím nemyslím, že ty jsi). Právě proto se taky ptám jestli taky nevymýšlíte i jiné kovy, nebo slitiny, různé druhy ocele nebo podobně. Vždyť čtyři nové kovy nejsou zrovna moc velká paleta. Mě v tom mimo jiné např. chybí takový kov, který by byl téměř nedosažitelný a zároveň velmi silný, o kterém by kolovali legendy. Nebo kovy měkčí, ale se zajímavými vlastnostmi. Nebo slitiny se speciálními postupy výroby. Příměsi, které vylepšují kovy roztodivnými účinky... Shocked
Jak už jsem tady někde psal, vymyslel jsem dost takových věcí, tak mě zajímalo, jestli má někdo také podobné kreativní záchvaty.. Twisted Evil

Takže nebyl důvod něco vymýšlet? Myslím že to, že se hráči můžou bavit sháněním ingrediencí pro slitinu, ze které si chtějí nechat něco vyrobit, nebo vymýšlením různých kombinací kovů a příměsí, je pro hru dobrým přínosem a dělá ji zajímavější. To není důvod?

Jo a promiň, Switchi, že jsem do tebe předtím tak ryl..

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gegu
Zaslal: út listopad 16, 2004 15:35 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Ok máš pravdu nový kovy určitě neuškoděj...tak co kdybys udělal taky nějakej čin a nějakej sem přihodil? Smile

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: út listopad 16, 2004 18:48 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Myslím tím,že není nutné vymýšlet stovky kovů a u každýho nějak popisovat vlastnosti.Ale pokud by jsi to myslel tak,že to nejsou přírodní kovy,ale různé slitiny ke kterým je potřeba spousta ingrediencí,tak proč ne?
Takových věcí taky pár mám,ale myslím,že tady je méně lepší než více.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sandro Sinae
Zaslal: út listopad 16, 2004 22:09 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
No já nemyslel zrovna STOVKY... Rolling Eyes Wink

Co například Adamantium? U nás je to nejsložitější a nejvzácnější slitina. Najít ingredience je asi stejně nemožné jako Adamantium vyrobit.. Shocked
Mythrill máme taky, ale ještě ho nikdo nenašel (ani nepotkal nikoho, kdo ho viděl). Twisted Evil
Nebo třeba Vericium - také téměř nedosažitelný, má několik výhod, sečné a bodné zbraně z něj se dají vyrobit útlounké až o pětinu.. meč z něj může být tenký jako list, čímž řeže víc než efektivně..
Mám toho dost, tak akorát, ani moc ani málo.
V případě zájmu sem můžu něco přihodit i s čísly a popisem, ale nechci nikomu nic nutit. V téhle době většina lidí cizí názory z principu neuznává, spíše si myslí, že by to vymysleli lépe, nebo není potřeba něco vymýšlet a tudíž je to automaticky hloupost. A už vůbec málokdy se stává, že by se na něco nového někdo ptal. Proto se dvakrát ujišťuji, že to třeba někdo i ocení..
(Gegu je tady jedna z mála otevřených duší..)

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gegu
Zaslal: st listopad 17, 2004 11:41 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Otevřená duše Embarassed
Ale máš pravdu já si rád přečtu všechny věci z cizí tvorby. Protože vim že něco kloudnýho udělat dá dost práce. Samosebou že některým výtvorům se musim zasmát, ale našli se i takové které zlepšili naši hru hned několikanásobně!
Takže Sandro (ale i všichni ostatní) rád si přečtu vaše výtvory a pokud je nechcete zveřejnovat veřejně tak mi je třeba pošleta na mail: gegu@sznam.cz předem moc dík....Sandro těšim se na kovy Cool

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.