Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Hlavní modul  ~  Nové kovy

Ivrin
Zaslal: út listopad 09, 2004 20:15 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Devlin Arcanus napsal:
Pokud si dobře pamatuju, tak útoční démoni a podobný zmetci byli prouzkováni do vyšší sféry než 12tý, ale možná sem to to blbě pochopil. Ale i tak si to sand můžu zkoušet probádat sám nebo ne?

A když sme v tom rejpání, tak 20. sféra je útočnej démon +16 a obranej +8. Neboť je to na asterionu o 4 sféry víš... Což je taky drobátko divný, ale budiž. Tedy útočnej démon +1 z 5. sféry je na ozdobu, protože by každej raději povolal útočního zmetka z druhý nebo třetí sféry (nemám tu pravidla) proti nemrtvákům, kterej bude mít taky +1 proti všem, ale proti nemrtvejm +4.

Co mě vedlo k tý iniciativě? Aby si hráči chtěli garen vážně sehnat a podniknout kvůli tomu klidně ňáký tažení. A takhle je motivuje co? Válečníkovi je drobátko fuk, že ten meč je moc pěknej... A proč by jako nemoh přidávat iniciativu? Kdyby byl ten kov lehčí, tak by se s ním nešvihalo líp? Takže bych s ním nebyl rychlejší?

A kolik lidí na astrionu asi tak dělá artefakty? A jsou v pravidlech nějak popsány výhody artefaktů z garenu?


Ohledně útočných démonů: do kolikáté úrovně bonusu jsou probádány myslím, že to je podobné jako s ostatními "speciálními" démony. Stvořitel jim snad neřekl, aby se přesně seřadili do lajny, aby je mohli theurgové ihned vyhledat od nejslabšího po nejsilnějšího po sobě.
Ta iniciativa: Myslím, že z ohledu Asterionských modulů je hustota(nebo to byla pevnost?) garenu podobná našemu zlatu, proto se garen moc k lehkým zbraním nehodí. Jinak to je tvůj boj, co z garenu hodláš udělat, když už kritizuješ autory za podivné seřazení vzácnosti magických kovů.
No, za dob arvedanů jich bylo podstatně víc než v Asterionské současnosti. Smile Ale i tak byl počet výrobců roven množství garenů.

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: út listopad 09, 2004 20:19 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Switch napsal:
...Možná proto, že to tak redakce prostě chtěla, už chápeš?


To celý jsi vymýšlel dlouho..? Very Happy
Zapomněl jsi na poslední otázku - Proč to tak redakce chtěla?

Možná si myslíte, že v mých dobrodružstvích je to jen o mlácení příšer, a proto se starám jaké má ten kov prakticko-bojové výhody, že jsem ten typ, co zapomněl že je to o role-playingu..
Není to tak. Nejsem ani ten, co má jen bitkařský tažení ani ten, co má jen role-playingový tažení. Snažím se mít obojí v jednom stejným dílem.
Tudíž se starám o to, co je jak vyvážené z obou směrů. Garen podle mne neni. Sám jsem ho už dávno před tímhle dával do hry spíše jako šperky.
Vymyslel jsem a přidal jsem do hry asi dvacet nových kovů a asi patnáct slitin i se způsoby výroby atd. Každý má výhody i nevýhody, určitou vyváženost. A i v poměru vzácnosti ku použitelnosti..
Garen tam nesedí.

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Switch
Zaslal: st listopad 10, 2004 9:20 Citovat
Anonymní
Sandro Sinae napsal:
Switch napsal:
...Možná proto, že to tak redakce prostě chtěla, už chápeš?


To celý jsi vymýšlel dlouho..? Very Happy
Zapomněl jsi na poslední otázku - Proč to tak redakce chtěla?

Možná si myslíte, že v mých dobrodružstvích je to jen o mlácení příšer, a proto se starám jaké má ten kov prakticko-bojové výhody, že jsem ten typ, co zapomněl že je to o role-playingu..
Není to tak. Nejsem ani ten, co má jen bitkařský tažení ani ten, co má jen role-playingový tažení. Snažím se mít obojí v jednom stejným dílem.
Tudíž se starám o to, co je jak vyvážené z obou směrů. Garen podle mne neni. Sám jsem ho už dávno před tímhle dával do hry spíše jako šperky.
Vymyslel jsem a přidal jsem do hry asi dvacet nových kovů a asi patnáct slitin i se způsoby výroby atd. Každý má výhody i nevýhody, určitou vyváženost. A i v poměru vzácnosti ku použitelnosti..
Garen tam nesedí.

Taxe podíváme třeba na stříbro a zlato. Co je podle tebe lepší? Zlato? Možná. Stříbro? Možná. V elektrice třeba určitě stříbro, ale v takovém klenotnictví určitě zlato. Každému se prostě hodí něco jiného. Každá věc nemůže být prostě superhyper a garen nemůže za to, že ho je málo a nemá tak superhyper vlastnosti, aby se ti zamlouval.
A proč to tak redakce chtěla? Nevím, zeptej se jich. Ale mě by třeba zase zajímalo, proč pojmenovali Asterion Asterion a ne třeba Vořežprut.
Devlin Arcanus
Zaslal: st listopad 10, 2004 13:53 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Ale zlato nemá vlastnost, že je tam démon o dvě sféry výš... Mám pro tebe jeden vzkaz Switchy - tvoje postava je mrtvá... A proč? Protože to tak Devlin chtěl. A proč to chtěl? Se ho zeptej... A chtěl to proto, že ho těma kecama irituješ... Evil or Very Mad

S tou iniciativou toho nechme, jen jsem mu chtěl dát nějakou unikátní vlastnost...


Naposledy upravil Devlin Arcanus dne čt listopad 11, 2004 16:13, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: st listopad 10, 2004 20:58 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
To Devlin:
Zlato to nemá??? AHA!

To Switch:
To byl opravdu velmi přínosný příspěvek, děkuji.
Takže garen nemůže za to, že je ho málo, že? A kdo za to asi může? Asi jeho tvůrci, ne? A asi o tom se tu jedná. O tom, že by se dal vymyslet trochu jinak resp. lépe. Už jsi v obraze? Tak to zkus ještě jednou, ano? Hodnej.

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Stahl
Zaslal: čt listopad 11, 2004 14:13 Citovat
Anonymní
Garen by podle me mohl zvysovat vehlas.Takovej papez ve stredoveku take jezdil ve zlate zbroji do bitev a kazdymu bylo jedno, ze kdyby si radsi navliknul poradnou zeleznou zbroj tak bude lip chranen.Proste to vypadalo lip.Navic ke vsemu garen vydrzi vic nez zlato ci dokonce zelezo.Takovej mec z garenu by tedy rozhodne mel budit uctu.
Devlin Arcanus
Zaslal: čt listopad 11, 2004 15:25 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Marek Stahl napsal:
Garen by podle me mohl zvysovat vehlas.Takovej papez ve stredoveku take jezdil ve zlate zbroji do bitev a kazdymu bylo jedno, ze kdyby si radsi navliknul poradnou zeleznou zbroj tak bude lip chranen.Proste to vypadalo lip.Navic ke vsemu garen vydrzi vic nez zlato ci dokonce zelezo.Takovej mec z garenu by tedy rozhodne mel budit uctu.


Tvůj věhlas zvyšují tvé činy a né blbej kov... Sorry, ale začíná mi připadat, že jste tady všicni machýrci, co nosej něco proto, že to je vzácný. Já dám přednost lintiru, kterej má aspoň pitomou útočnost a pomůže mě líp přežít a udělat něco pro svět Twisted Evil

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: čt listopad 11, 2004 19:41 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Protože nám jde třeba víc o to,jak postava vvpadá a jak působí na ostatní.Nám nejde moc o nějaký čísla,který jsou stejně orientační.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gegu
Zaslal: čt listopad 11, 2004 19:43 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
JJ souhalsim s Kennym. Mimochodem ty tady seš už kua dlouho co??Ty pamatuješ i pád NyuNya nebo Yba a tak vid?

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: čt listopad 11, 2004 19:49 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Jasně.To byly zlatý časy co?Tebe taky pamatuju.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: čt listopad 11, 2004 19:53 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Ohledně Yba, doposud padnul jen na Auditku, jinak žije vesele na svym gymplu a prožívá svůj život jako (ne)řádný občan. Jsem s ním v blízkým kontaktu, takže bych ho mohl přinutit k návratu. Smile A někteří mají i to štěstí, že se dočkali zmrtvýchvstání NyuNyu. Wink

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Kenny
Zaslal: čt listopad 11, 2004 19:58 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Tak ho kdyžtak pozdravuj od nás staroauditorních pisálků. Very Happy

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meator
Zaslal: čt listopad 11, 2004 20:21 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
Nebyla to náhodou diskuze o kovech?? No asi se pletu. Já osobně dávám přednost Athorskému stříbru. Čím víc, tím líp a může být i jen tak bez démona.

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Devlin Arcanus
Zaslal: pá listopad 12, 2004 15:05 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Tak to vidíš, Kenny, mě de zase třeba o to, jaká moje postava je a jak se chová... A jestli má na sobě garenovej prsten mi je fakt fuk...

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
gegu
Zaslal: pá listopad 12, 2004 17:09 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
to Kenny a Ivrin: JJ to byly zaltý časy když to starý audítko padlo tak sem toho nechal i já...Jinak já sem s Ybem taky v kontaktu přes ICQ takže vim jak ten život "promrhává" Laughing


to Devlin Arcanus: hele a co takhle: Jestliže je postava tak mocná že si dokáže schrastiit zbraň z garenu může jí bejt jedno že nemá např. +1 k Úč a ke všemu (nevim to teda jistě ptže sem DrD tak rok ted neviděl) ale co si pamatuju tak ty zbraně co sou v APL a cou z garenu jsou takoví kusy, že.....

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.