Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Hlavní modul  ~  Nové kovy

Kain
Zaslal: so březen 18, 2006 10:07 Citovat
Založen: 20.1.2006 Příspěvky: 44 Bydliště: Brno
Bliizard napsal:
a řek byhc že celkem těžká

No v aplikaci se mysim o hmotnosti lintiru vubec nepise - nechal sem ju stejnou jako klasicke zbroje. Treba u athorskeho stribra bych ale uvazoval hmotnost o tretinu vyssi...

_________________
Prach jsi a v prach se obrátíš
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Zaslal: so březen 18, 2006 18:59 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
u stříbra určitě, ale nemyslím si zě athorské stříbro je variace na Ag... přecejenom se vyrábí ze stromů....
ale co se týká lintiru a garenu, tak to by mě opravdu zajímalo...ale markantně těžší (hustší) nebudou, protože by se nepoužívaly na zbraně... a lehčí než hliník taky ne...typuju něco mezi 4000 a 9000kg/m3....
vždyť titan má 4500kg/m3 a železo 7800kg/m3 a co se týká "obyčejných" drahých kovů, tak pokud nejsou magický(zbraně a zbroje), tak by se asi měli míchat s železem, jinak by byly úplně na prd...už jen ta šance na poškození u transmutovanýho chodečáku a to je magickej....

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kain
Zaslal: ne březen 19, 2006 8:55 Citovat
Založen: 20.1.2006 Příspěvky: 44 Bydliště: Brno
Kibe napsal:
u stříbra určitě, ale nemyslím si zě athorské stříbro je variace na Ag... přecejenom se vyrábí ze stromů....

No v aplikaci se pise ze: "...v ostatnich ohledech (zranitelnost nestvůr, poškození zbraně) se považuje tento kov za normální stříbro."
Nevidim duvod proc nejak menit jeho hmotnost oproti normalnimu stribru...

Garenove a lintirove zbrane a zbroje sem nechal stejne jak klasicke...

_________________
Prach jsi a v prach se obrátíš
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Zaslal: po březen 20, 2006 21:01 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
no protože normální stříbro by mělo pravděpodobnost poškození v boji s kovovou zbraní tak 20% a hlavně obyčejnej meč by nevážil 30 mincí, ale asi 40...

Ale ono to je vlastně jedno...přecejenom ve světě fantasi nemusejí platit naše fyzikální zákony... Very Happy

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kain
Zaslal: út březen 21, 2006 12:29 Citovat
Založen: 20.1.2006 Příspěvky: 44 Bydliště: Brno
Kibe napsal:
no protože normální stříbro by mělo pravděpodobnost poškození v boji s kovovou zbraní tak 20%

No vsak taky ma, mozna aji vic Wink Ve stribrne zbrani *musi* byt demon jinak je skoro k nicemu...

citace:
Ale ono to je vlastně jedno...přecejenom ve světě fantasi nemusejí platit naše fyzikální zákony... Very Happy

No podle me je Asterionsky rad sveta docela podobny tomu nasemu - aspon co se fyziky tyce Smile

_________________
Prach jsi a v prach se obrátíš
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: st březen 22, 2006 21:25 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
hlavně pozor: že je zbraň s demonem neznamená, že ji nejde poškodit!!!! Jde to hůř, ale de to... pokud to jo nejni artefakt či demon věrnosti
BTW: Ale u toho lintiru je pravděpodobnost poškození zbraně (1 resp. 2%) tudíž si myslim, že na magickou zbraň to neplatí... a u myšlenkovek, např poškození zbraně/zbroje zlobrem by to šlo i u tý magický zbraně ale asi ne tolik (i když v aplikaci se píše že to platí pro zbraně/zbroje bez démona...)... toš to asi záleží na PJ...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Toj Akkhari
Zaslal: čt březen 23, 2006 20:20 Citovat
Založen: 20.3.2006 Příspěvky: 118 Bydliště: Albireo - kdesi ve Východní čtvrti
[quote="Sadaam"]hlavně pozor: že je zbraň s demonem neznamená, že ji nejde poškodit!!!! Jde to hůř, ale de to... pokud to jo nejni artefakt či demon věrnosti
BTW: Ale u toho lintiru je pravděpodobnost poškození zbraně (1 resp. 2%) tudíž si myslim, že na magickou zbraň to neplatí... a u myšlenkovek, např poškození zbraně/zbroje zlobrem by to šlo i u tý magický zbraně ale asi ne tolik (i když v aplikaci se píše že to platí pro zbraně/zbroje bez démona...)... toš to asi záleží na PJ...[/quote
třeba takovej meč s démonem věrnosti..dát to zlobrovi, tak ten má rázem hračku, která mu vyrží a nepraskne Very Happy

_________________
Bůh nestvořil člověka, ale člověk stvořil Boha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elrian
Zaslal: čt duben 13, 2006 17:52 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
V poslední době jen tak pročítám některý fóra. Tady mne pro jistotu vcelku zaujala diskuze o tom když se střetne neprůstřelné s všeprůstrelným. Odpověď je podle mne vcelku jednoduchá a nevím, proč kolem toho byla vedena taková diskuze. Matematicky i reálně dojde k vyrušení těchto jednotlivých vlastností a počítají se, jako kdyby tyto vlastnosti neměly. Kdyby to chtěl někdo vysvětlit na příkladu, tak ať si řekne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Devlin Arcanus
Zaslal: pá duben 14, 2006 14:50 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Tak to by mě zajímalo, jak bys to matematicky dokázal... Jinak v té diskusi šlo o to, že jsme se snažili dokázat, že dvě takové věci najednou NEMOHOU EXISTOVAT. Jinak by mě zajímalo, co studuješ, když tvrdíš, že dvě takové věci se navzájem vyruší. Přesně tímto způsobem se v matematice dokazuje, že něco neplatí (důkaz sporem). Např. třeba důkaz Darbouxovy věty (o nabývání mezihodnot).

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
elrian
Zaslal: so duben 15, 2006 18:40 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Promiň, nechtěl jsem napsat, že se to matematicky vyruší, akorát, že o tom pojednává nějaky matematický zákon. Bohužel si nemohu na žádný rozvzpomenout, takže asi ne, ale o něčem takovém pojednává Murphyho zákon nesrovnalosti jablka a hrušky. A když už jsme u toho, tak proč by dvě takové věci existovat nemohly, není to přeci nijak vyloučeno. Horší je právě jejich střet, jenž tu byl také řešen a dalo by se konstavoat, že byl i vcelku rozřešen, ale přeci jen o tom co se stane rozhoduje PJ, takže se mi tato rozmluva zdá vcelku zbytečná, pokud tedy nemáte rádi filozofování.

P.S.: Ten Murphyho zákon projistotu nikdo neřešte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: ne duben 16, 2006 11:39 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Tak na jednu stranu by bylo dost logický,že oboje věci existovat nemůžou,jelikož pak by neprostřelitelná věc,přece jen byla něčím prostřelitelná,což by z ní dělalo prostřelitelnou a tudíž by jako neprostřelitelná už neexistovala.A stejné by to bylo se všeprůstřelnou

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elrian
Zaslal: ne duben 16, 2006 14:17 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Když to ale vezmeme, že věc umí přesně to podle čeho se jmenuje, tak neprůstřelná věc bude neprůstřelná do té doby, než se střetne s věcí všeprůstřelnou, pak se to bude muset řešit, ale to už je další problém, který tu byl řešen. To samé platí i pro všeprůstřelnou věc. Já bych to viděl na osobní rozřešení problému.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Toj Akkhari
Zaslal: ne duben 16, 2006 20:04 Citovat
Založen: 20.3.2006 Příspěvky: 118 Bydliště: Albireo - kdesi ve Východní čtvrti
vsichni maji pravdu a zaroven nikdo...panove, prosim, stop...me staci ty dve hodiny filosofie atd. tydne ve skole...a kdyz tady vidim tohle, jde mi hlava kolem Very Happy

_________________
Bůh nestvořil člověka, ale člověk stvořil Boha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Devlin Arcanus
Zaslal: út duben 18, 2006 9:23 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Takže do tý doby, než zemřu, jsem vlastně nesmrtelnej Smile Dobře, dobře, už se v tom nebudu šťourat. Raději bych se vrátil k těm kovům

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Toj Akkhari
Zaslal: st duben 19, 2006 19:29 Citovat
Založen: 20.3.2006 Příspěvky: 118 Bydliště: Albireo - kdesi ve Východní čtvrti
jj..kovy jsou fajn...by mě zajimalo, jestli nějaká rasa - třeba trpaslící - umí dělat hliník, titan, nebo nějaký ty mazec slitiny...a staří trpaslíci musí mít asi kevlarový věci, sic by nenadělali takovou paseku Very Happy

_________________
Bůh nestvořil člověka, ale člověk stvořil Boha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 10 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.