Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Falešná apokalypsa  ~  Skřítčí bojová magie

Která magie je (s vyjímkou magie vysokých elfů) podle vás nejmocnější ?

Magie lidská   [ 0 ]  
0%
  0%
Magie arvedanská   [ 21 ]  
67%
  67%
Magie trpasličí   [ 1 ]  
3%
  3%
Bojová magie skřítků   [ 4 ]  
12%
  12%
Normální skřítčí magie   [ 0 ]  
0%
  0%
Jiná magie s vyjímkou magie VE   [ 5 ]  
16%
  16%

Celkem hlasů : 31
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne srpen 08, 2004 9:38 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Co si myslíte o skřítčí bojové magii, přemíšleli jste již o její odlišnosti od té normální ?
Já ano, a vytvořil jsem samostatné povolání Bojového mága. Myslím, že skřítčí bojová magie se dosti odlišuje od té lidské, nebo třeba arvedanské....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: st srpen 11, 2004 0:33 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Podle mě je magie(nemyslím, že by se dala rozlišovat na bojovou nebo normální) jiná u každé pouze v tom ohledu, jak která magii využívá a jaké má u nich pojetí. Třeba u Arvedanů byla věc magická snad pravidelnější než nemagické věci(tento prvek může mít také nějaký podíl na zničení Arvedy) a proto jejich magie musela být na vysoké úrovni(především v oboru alchymistickém a v theurgii). Skřítci zase mají zvláštní dar(dle mého soudu): Porozumět a bez učení chápat základní pravidelnosti přírodní úrovně(tj. salové a i magická "vrstva" po světě).
Vzhledem k tomu, že moc o Vysokých elfech nevím, tak také nemůžu posoudit jestli je jejich magie nejsilnější. Ale někde jsem i četl, že nejprve se Arvedané přemístili na Modrý Měsíc a pak teprve vstoupili na Asterion. A jak znám Arvedaníky, tak se do elfů pustili, ale nevidím že by dostali na prdel(Re. na jistou debatu ve fóru Zkáza Arvedy). Za případné přehmaty se omlouvám zasvěceným...

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: st srpen 11, 2004 17:06 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo, Arvedani tam byly, a odešli stejně rychle jako Tatu...... jediné jejich štěstí bylo, že VE nejsou agresivní a tak se s nimi domluvili na smíru (ale to až potom, co jim teklo do bot)..... jen ta Urgien....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Stahl
Zaslal: pá říjen 08, 2004 16:01 Citovat
Anonymní
Skoda jeji smrti (tedy pokud je mrtva).Mohla udelat na Asterionu napachat trochu vic rozruchu.
Zpatky k magii, myslim,ze skritci magie je velmi silna mozna i vic nez ta lidska.Zalezi jak ji kdo umi pouzivat.
kostraII
Zaslal: po říjen 11, 2004 19:28 Citovat
Založen: 11.10.2004 Příspěvky: 3 Bydliště: Dálavy občas Brno
Nejsilnější je (podle mně) magie korullská ( rád bych se naučil bledý blesk, ještě jedno kuřě prosím), já nem bojového mága za potřebí já svému hráči dovolím i plátovku otázka je co v ní sešle (-60% pravděpodobnosti)

_________________
PROČ SE K SAKRU NEMŮŽU PŘIHLÁSIT?!?!?!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Stahl
Zaslal: st listopad 24, 2004 18:37 Citovat
Anonymní
Mysliste, ze by uvnitr zamrzlich jeskyni na severu Lendoru se mohly nachazet nejake svitky, ci knihy korlluske magie?
Kenny
Zaslal: st listopad 24, 2004 19:06 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Určitě

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Stahl
Zaslal: čt listopad 25, 2004 13:45 Citovat
Anonymní
Zajimalo by me co to tak muze hlidat. Nejake ledove sochy par zaklinadel a co dal? Namahali se korullsti magove s privolavanim myslenkovych bytosti na ochranu?Pokud ano tak jakych, preci jenom v te zime by jich tam moc nezustalo.
Berdyan
Zaslal: pá říjen 07, 2005 8:26 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
Marek Stahl:Ugrien ještě žije. Jestli nejsi PJ tak ten zbytek radši nečti(budu ti věřit). Po jednom ze soubojů s Trigerogem (její bratr) se schovala na jednom z Barbarských ostrovů. Při dalším se jedním kouzlem oba dostali do Stínového světa. Odtud Ugrien chtěla ovládnout jednu skřetici, ale nějak jí to nevyšlo a stal se z ní nenarozené dítě. Po 9 měsících se narodil skřet (což popřelo patrně všechny zákony tvárnosti). Teď ji vychovává Khar zatímco Ugrien se pomocí snů vrací vzpomínky na její předchozí život. Přeju Kharovi hodně štěstí!!!!

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.