Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Rozmnozovani draku

Esiaros
Zaslal: pá listopad 12, 2004 12:21 Citovat
Založen: 4.8.2004 Příspěvky: 16 Bydliště: Asterion Zeme narku Posledni les Thurg
Sorry Čenisi,
mohl bych se zeptat jak to 100% vis? Hrdinove taky jsou ,,stvoreni" tvarnosti a jsou uplne mormalni. Skret krome trosku upraveneho vzhledu je taky normalni. Drak se podle me nijak neodlisuje.

_________________
Co te nezabije, to nestoji za rec. Co te nezabije, to se te pokusi zabit znovu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: so listopad 13, 2004 8:35 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Možná to bude tím,že Čenis je z redakce.
A hrdinové jsou snad normální lidé,kteří pouze byli za své činy odměněni pžízni bohů.A to je snad nijak nepoznamenalo.Drak v lidský podobě se taky můžu normálně rozmnožovat,ale v dračí opravdu ne.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Devlin Arcanus
Zaslal: so listopad 13, 2004 11:07 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Aha, já myslel, že drak je plaz... Takže dračí vejce nemůžu najít Sad

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: so listopad 13, 2004 21:36 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
To najít určitě nemůžeš.Prostě drak vznikne jen na základě tvárnosti a ne při rozmnožování.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: po listopad 15, 2004 14:00 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
prece jen tvranost odrazi ciny cloveka za jeho zivota a to ze se nekdo stane dobrym drakem nebo hrdinou je odmena, zatimco promena ve skreta je trest (proto ta odpudiva podoba) a promena ve zleho draka je jejim dalsim stupnem (takze se uz takovy tvot sve draci podoby nemuze nikdy zbavit). draci proste nejsou na asterionu stvoreni evoluci (ci bohem tvurcem) jako na jinych svetech a NEJSOU tudiz normalnimi tvory, stejne jako skreti a hrdinove, jsou necim vyjimecnym a nejsou to zadni plazi...

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Devlin Arcanus
Zaslal: po listopad 15, 2004 16:00 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Díky za vysvětlení

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Mortus
Zaslal: út listopad 16, 2004 12:42 Citovat
Založen: 16.4.2004 Příspěvky: 32 Bydliště: Na cestách a v hostincích...
I když je Esiaros můj bratr, tak s ním musím v této problematice výjimečně souhlasit...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: út listopad 16, 2004 12:45 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
samosebou pokud po tom moc touzite, nic vam nebrani vykaslat se na nazor autoru a udelat si to podle sebe, nechat draky parit se spolu a rodit vejce. asterion na kterem hrajete je jen vas ;-)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Esiaros
Zaslal: st listopad 24, 2004 12:09 Citovat
Založen: 4.8.2004 Příspěvky: 16 Bydliště: Asterion Zeme narku Posledni les Thurg
Nemyslel jsem, ze to jsou normalni tvorove, ani ze je nekdo stvoril, jen prijde divny to s tim narozenym skretem. Jestli ma totoz skret zachovany uple normalne reprodukcni organy(jako ze se narodi skret), tak by podle mne meli draci mit taky stejne zachovany tyto reprodukcni organy(a aby se narodil drak). U hrdinu to chapu. Tem se nijak nemeni fyzicka podoba. Nerikam ze kdyz by se rozmnoval dobrej drak v normalni podobe, tak by se narodil normalni clovek. I kdyby se nemohli rozmnozovat draci, tak potom ani skreti, coz zase nesouhlasi s tim, co bylo napsano v kronice.

_________________
Co te nezabije, to nestoji za rec. Co te nezabije, to se te pokusi zabit znovu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: st listopad 24, 2004 16:51 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
ESIAROS: takze po pravde, pokud proste rekneme ze draci nemaji reprodukci orhany, je to pro nas mnohem snazsi a zbavuje nas to problemu resit, jestli se moho mnozit, mit potomky a jakym zpusobem se mnozi, jak rodi, jaci jsou jejich potomci etc. proto jsem ti takto odpovedel a proto si zatim stojim.
a ted trocha obhajoby: to ze draci nemaji reprodukcni organy, narozdil od skretu, muze byt proto, ze je to vyssi stupen premeny, zpusobeny velmi zlymi skutky, a tudiz je tvarnost silnejsi a mocnejsi. (vim ze to neni dobra obhajoba, ale da se udrzet :-))

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Shark
Zaslal: st listopad 24, 2004 17:41 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Ještě bych doplnil, že v případě dobrých draků, tj. bytostí, které se mohou přeměňovat z původní do dračí podoby a naopak, jsou reprodukční orgány v původní podobě zachovány. Odpovídajícím způsobem se mohou rozmnožovat, ale samozřejmě se žádný drak přímo nenarodí.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Gilgalad
Zaslal: čt listopad 25, 2004 0:45 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Koukám, že se tu rozjela pěkná diskuze, tak přidám svůj trochu zasvěcenější dračí pohled:)
Draci na Asterionu nejsou bráni jako druh, ale jako určitý stav bytosti, psychický i fyzický.
Já vnímám rozmnožování jako pozitivní a přirozenou vlastnost všech bytostí na Asterionu. Temní draci, tedy jedinci, kteří svými skutky zašli daleko za hranici toho, co je považováno za ,,špatné", ztrácí i tuto ,,pozitivní" vlastnost. Mít děti je pro každou bytosti dar a on tento dar ztrácí.
Skřet je stále humanoid a stále má možnost se vrátit na cestu dobra, třeba i prostřednictvím svých dětí. Ale drak je stádium, kdy již cesta zpět je téměř nemožná. Zlí draci jsou brilantní mozky, tvorové nepodléhající emocím, kteří jdou dál po cestě, kterou si vybrali. Ztráta rozmnožování pro ně není žádný psychický handicap, protože oni už dávno ztratili potřebu něčeho takového. Jsou ,,nad věcí", existuje pro ně jen jejich já, obrovské ego.
Co se týče narozeného skřeta, tak víc je popsáno v novém Hlavním modulu. Je to reinkarnace velice zvrácené bytosti, která se vyhla díky svému původu a svým schopnostem běžným zákonům Asterionu a sama si zvolila tuto cestu... tedy měla trošku jinou představu, která jí nevyšla a skončilo to takto.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Esiaros
Zaslal: čt listopad 25, 2004 12:32 Citovat
Založen: 4.8.2004 Příspěvky: 16 Bydliště: Asterion Zeme narku Posledni les Thurg
Tak dobra, to sem chtel vedet. Me jen neslo dohromady to s tim skretem. Zdalo se mi, ze kdyz se muzou rozmnozovat skreti, tak by mohli draci taky. Jestli ne, tak ne. Jen k tomu co napsal Gil-galad. Jestli se tedy budou rozmnozovat, tak se VZDYCKY narodi nejaka ta velmi spatna bytost??? A dale bych chtel vedet, jak casto si myslite,ze se skreti rozmnozuji. Protoze kdyby se rozmnozovali stejne rychle jako lide, nemeli by lide vubec sanci. Jestli je to u nich neco vyjimecneho nebo ne???

_________________
Co te nezabije, to nestoji za rec. Co te nezabije, to se te pokusi zabit znovu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: čt listopad 25, 2004 14:04 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
ESIAROS: nenenenenene :-) skreti se rozmnozji normalne (jezis to zni straslive) proste muzou normalne soulozit pro sve poteseni a casto to delaji, ale sance ze se skretce narodi dite je mnohem mensi nez u normalnich bytosti a pokud se uz narodi, nikdy se nenarodi skret ale nevine dite, nedotcene tvarnosti, ktere ma podobu otce a matky (v tom smyslu, ze byla li matka a otec pred promenou ve skreta lidmi, je narozene dite malym clovickem, a podobne).
Skreti ovsem moc rodicovkse lasky neposkytuji a tak je zivot takoveho ditetev Kharovych drzavach kruty, bude je dano nekam na vycvik, nebo do otroctvi, nebo rovnou po porodu zabito (nebo jeste casteji si skretka zaridi potrat). takze deti takto narozenych opravdu moc neni.
to ze se narodil uz maly skret (viz kronika je udalosti celosvetoveho vyznamu a stalo se tak nejspis porpve a naposled.

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrabe Stig
Zaslal: čt listopad 25, 2004 14:39 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
podle me by se stejne nerozmnozovali i kdyby mohli!!!Aby drak na asterionu strpel jeste jineho draka navic????!!!!podle me jsou hrdi na to ze jsou jedinecny a tak se nebudou asi prece jeste rozmnozovat ne????(teda podle me!!!)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.