Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Hlavní modul  ~  Reedice Hlavního modulu

Koupíte si Reedici hlavního modulu?

Ano   [ 42 ]  
71%
  71%
NE   [ 9 ]  
15%
  15%
Možná   [ 8 ]  
13%
  13%

Celkem hlasů : 59
Marek Stahl
Zaslal: út září 21, 2004 12:52 Citovat
Anonymní
No,lepsi urcite.Myslel vsak nekdo na PJ?Napadlo nekoho, ze obrovska individualita bude klast vetsi naroky na Pana jekyne?Nu coz, uvidime jak to dopadne.
123
Zaslal: čt září 30, 2004 14:22 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 38
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Já takýýýýý !!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Hurá do Altarůůůůůůůůůů !!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing
A sakra von tam ještě není..... bůůůůůůů !!!! Crying or Very sad Mad Crying or Very sad Evil or Very Mad

To je k vzteku, jo jinak tam bude až po tom co vydají DrD+..... a to se bohužel načekáme... říkají sice, že po prázdninách, jenže to říkali před dvěma lety taky...... Wink

kdyby jenom před 2 lety...minimálně 6 let už to bude...možná i víc Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sir Mikk
Zaslal: st říjen 13, 2004 15:40 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Ivrin napsal:
S dalšími tématy si už rovnou můžete hnít pod drnem.
Pánové, vy (přiznávám:čím dál vzdálenější)příchod DrD+ prožíváte, jako kdyby mělo jít o očekávané slevení vajec na tvrdo. Já jsem oproti tomu zatím v pohodě, ikdyž se už modlím, aby to už vydali, jelikož mě začíná nervovat jiná věc, než do nekonečna odkládané datum vydání: Jste to vy jako horký hlavy, rozběsněný kvůli věci nepodstatnější než je samotné hraní. Sice DrD+ vynese dozajista mnoho nového a co je nové, to se nám zdá ve většině případů lepší, ale když to má být tedy to nové, tak ať se autoři snaží z toho udělat kvalitní, klidně i za prodloužení lhůty. Potom bych se chtěl zastat autorů reedice HM. Dělají dobře, že čekají na vydání DrD+, jelikož by se(pokud by k tomu došlo) potom, co by reedice vyšla nezávisle na DrD+, mezi vámi našli tací, co by si ihned stěžovali, že chybí aplikace pro DrD+... Jistěže to je nepříjemné čekání, ale mě se zdá ještě nepříjemnější, když čtu vaše v některých případech i hrubé příspěvky ohledně čekání. Howq, domluvil jsem.



Ale ty máš zase hlavu studenou jak led:-/... Pravda, že by to autoři měli propracovat ... a tak nějaký to prodloužení neva... ale ty vole... tady mluvíme o osmi letech (to je zkoro 1/2 MÍHO ŽIVOTA!!!)... nebudu se zlobit, kdaž to vydaj tak, jak to maj... a třeba už i nedokonalý... jen když to vydaj... jasně, určitě k tomu maj dobrej důvod, ale nemyslím, že by sem diskuse s emocema tak moc nepatřila... spíš patřila;-)... Ale s tím předčasným vydáním toho... sakra... vykouřil se mi ten název:)... no k tomu HM máš pravdu... tam to tak ještě 3 roky vydžím... jen škoda, že se radši prozatím nezaměřili na nějakej jinej modul:(... takhle nebude dlouhonic:(... i když je to zase další (už z pěknýho hejna) laštovka, která ohlašuje příchod něčeho velkýho:)

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sir Mikk
Zaslal: st říjen 13, 2004 15:53 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Shark napsal:
Aplikace na DrD+ by měla zahrnovat všechny doposud vydané moduly k Asterionu. Samostatné vydání aplikace by však bylo s největší pravděpodobností finančně neúnosné, pokud se závazný zájem o ni nebude měřit ve stovkách lidí. Jinak jak již bylo řečeno, nejsou-li pravidla, nebude ani aplikace. Záleží na tom, jak se autoři DrD+ vypořádají s nedodělanou prací, se spoluprácí v týmu a požadavky Altaru na dokončení projektu.


jj souhlasím... rozjet tu tiskárnu je celkem mazec... a DrD nehraje tolik lidí, už méně jich pak hraje na Asterionu a ještě méně ještě stále čeká na DrD+:-/... ale co takhl možnost nechat to v digitální podobě a distribuvat to přez NET?!... počkat, aˇž bude určitý počet zájemců... a alespoň tímto způobem to vyřešit?!... Pro nás chudáky:) Laughing ... čekatelé Exclamation Question

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sir Mikk
Zaslal: st říjen 13, 2004 15:58 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Marek Stahl napsal:
No,lepsi urcite.Myslel vsak nekdo na PJ?Napadlo nekoho, ze obrovska individualita bude klast vetsi naroky na Pana jekyne?Nu coz, uvidime jak to dopadne.


sakra... třetí zpráva po soběSmile)).. tose akorát hodně nudímSmile))... ale máš pravdu!... asi jo... ale to pouze pokud se bude hrát na čísla;-)... pokud se to pojme volněji, bude to SNAD v poho Wink

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Silweril
Zaslal: čt říjen 21, 2004 18:32 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Já jsem stále ve skrytu duše tajně doufal, že Reedice HM vyjde ještě v tomto roce před Vánocemi. Teď už je jasné, že to bude až v roce 2005.
Snad někdy na jaře.

UŽ ABY TO BYLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: čt říjen 21, 2004 21:48 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
SILWERIL: a z ceho je to prosim tak jasne?

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silweril
Zaslal: pá říjen 22, 2004 13:10 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
To, co jsem včera napsal, byla ve skutečnosti má nejhorší vize. Crying or Very sad

Vydání modulu vždycky předcházela recenze nejprve v Dechu draka a pak i na internetu. A do vydání DD 5/04 přece jen zbývá jještě pár týdnů.

Takže já stále ještě doufám, že obklopen vánoční pohodou a cukrovím budu moci sáhnout i po novém asterionském modulu. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Mikk
Zaslal: so říjen 23, 2004 20:46 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Very Happy ... to by asi sposta z násSmile... to by totiž znamenalo, že mé z minulých vánoc ušetřené peníze padli letos (za DrD+) Laughing

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Silweril
Zaslal: po říjen 25, 2004 17:07 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Dneska se na internetu objevila ukázka z RHM!
VYDÁNÍ RHM SE BLÍŽÍ Very Happy
(Třeba opravdu vyjde do letošních Vánoc)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: po říjen 25, 2004 18:15 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Sir Mikk napsal:
Shark napsal:
Aplikace na DrD+ by měla zahrnovat všechny doposud vydané moduly k Asterionu. Samostatné vydání aplikace by však bylo s největší pravděpodobností finančně neúnosné, pokud se závazný zájem o ni nebude měřit ve stovkách lidí. Jinak jak již bylo řečeno, nejsou-li pravidla, nebude ani aplikace. Záleží na tom, jak se autoři DrD+ vypořádají s nedodělanou prací, se spoluprácí v týmu a požadavky Altaru na dokončení projektu.


jj souhlasím... rozjet tu tiskárnu je celkem mazec... a DrD nehraje tolik lidí, už méně jich pak hraje na Asterionu a ještě méně ještě stále čeká na DrD+:-/... ale co takhl možnost nechat to v digitální podobě a distribuvat to přez NET?!... počkat, aˇž bude určitý počet zájemců... a alespoň tímto způobem to vyřešit?!... Pro nás chudáky:) Laughing ... čekatelé Exclamation Question



Na netu!!!
Naco vydávat knížku altar až tak neprodělá když nám to dá na stáhnutí
buď ať se spakuje a táhne i ze svoji špatnou finanční situací
a nebo ať ji vyřeší ale takle to odnášíme mi!

Moc se omlouvám za ten výraz ale už mě pěkně s.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Jaros.ml
Zaslal: po říjen 25, 2004 18:17 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Silweril napsal:
Dneska se na internetu objevila ukázka z RHM!
VYDÁNÍ RHM SE BLÍŽÍ Very Happy
(Třeba opravdu vyjde do letošních Vánoc)


Nemyslim si a ikdyby stejně si ji už moc lidi nekoupi a necháto až na přesrok

Ne je to bíííííííída DRD+ sem DRD+ tam ale RHM nikde
vánoce za dveř¨ma tak ať si pohnou protože i ten nejblbějíší obchodník ví že o vánocích hodně lidí nakupuje
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Raven Damiel
Zaslal: út říjen 26, 2004 17:50 Citovat
Anonymní
Já jsem byl vždycky spíš pesimista, ale vaši vizi toho, že RHM nevyjde do vánoc rozhodně nesdílím. Autoři i Altar to jednoduše musí stihnout, protože po vánocích se nakupuje snad jenom zlevněné zboží v různých akcích. To by pak ta reedice musela vyjít až někdy okolo prázdnin a to už se mi opravdu moc nezdá Rolling Eyes .
Jaros.ml
Zaslal: út říjen 26, 2004 19:16 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Raven Damiel napsal:
Já jsem byl vždycky spíš pesimista, ale vaši vizi toho, že RHM nevyjde do vánoc rozhodně nesdílím. Autoři i Altar to jednoduše musí stihnout, protože po vánocích se nakupuje snad jenom zlevněné zboží v různých akcích. To by pak ta reedice musela vyjít až někdy okolo prázdnin a to už se mi opravdu moc nezdá Rolling Eyes .


To si fakt nemyslim eště nevišlo drd+ nebo snad jo (přiznávám se že sem mimo obraz) no a než altaru dojdou penize z pluska bude taky trvat takže na rhm asi vánoce nezbzbysdou

Ale byl bych velmi mile překvapen kdybi ano
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Raven Damiel
Zaslal: pá říjen 29, 2004 14:29 Citovat
Anonymní
Měl jsem takový dojem, že pluska a RHM mají vyjít dohromady..

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.