Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Hlavní modul  ~  Reedice Hlavního modulu

Koupíte si Reedici hlavního modulu?

Ano   [ 42 ]  
71%
  71%
NE   [ 9 ]  
15%
  15%
Možná   [ 8 ]  
13%
  13%

Celkem hlasů : 59
Jaros.ml
Zaslal: út srpen 03, 2004 21:42 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Docela by mě zajmalo kdo si koupí tento modul no já určitě a co vy?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Pastel
Zaslal: st srpen 04, 2004 7:42 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Ja tiež, ale kedy ho už konečne vydajú ? Smile
(ale nexcem papier, len tú CD verziu)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: st srpen 04, 2004 10:58 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Já takýýýýý !!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Hurá do Altarůůůůůůůůůů !!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing
A sakra von tam ještě není..... bůůůůůůů !!!! Crying or Very sad Mad Crying or Very sad Evil or Very Mad

To je k vzteku, jo jinak tam bude až po tom co vydají DrD+..... a to se bohužel načekáme... říkají sice, že po prázdninách, jenže to říkali před dvěma lety taky...... Wink

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: st srpen 04, 2004 16:36 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Já takýýýýý !!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Hurá do Altarůůůůůůůůůů !!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing
A sakra von tam ještě není..... bůůůůůůů !!!! Crying or Very sad Mad Crying or Very sad Evil or Very Mad

To je k vzteku, jo jinak tam bude až po tom co vydají DrD+..... a to se bohužel načekáme... říkají sice, že po prázdninách, jenže to říkali před dvěma lety taky...... Wink


Pravda pravda a navíc drd+ mě nezajmá
A vždicky jim všechno trvá moc dlouho.(Ale su rád že vůbec)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Kenny
Zaslal: st srpen 04, 2004 18:57 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Já se těším na ty tři dobrodružství.Ty budou určitě super.Zajímalo by mě,kdy to už opravdu vyjde.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt srpen 05, 2004 10:48 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Napíšeme baladu o DrD+ !!!! Ale měli by jsme pátrat dlouho v minulosti, protože altar ho slibuje bezmála již 5 let....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raven Damiel
Zaslal: čt srpen 05, 2004 18:39 Citovat
Anonymní
Do družiny si to koupíme určitě taky, už jenom kvůli té posunuté kronice a třem dobrodružstvím. Ovšem to, že reedice má vyjít až s vydáním DRD+ je dost nepříjemné. Do téhle chvíle bylo DRD+ jen dílem pár nadšenců, které jsme mohli v klidu ignorovat, ale teď už se nás to týká osobně Laughing . V případě potřeby jsme hotovi povstat do zbraně, tak sebou hoďte Smile Smile !
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: pá srpen 06, 2004 10:45 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Hurá na Altááááááááár !!!!!!!!! Laughing My chceme reedici a hned a ne až s DrD+, protožo to tady dřív schnijem Razz

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: so srpen 14, 2004 22:05 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Napíšeme baladu o DrD+ !!!! Ale měli by jsme pátrat dlouho v minulosti, protože altar ho slibuje bezmála již 5 let....


No nic proti drd+ ale stejně nakonec nevijde
a my budem zbytečně čekat
a čekat
a čekat ....
až se jednoho krásnýho dne učekáme a proto se vůbec nic vydávat nemusí protože nebude koho aby se ho dočkal Very Happy Razz Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Jaros.ml
Zaslal: so srpen 14, 2004 22:08 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Hurá na Altááááááááár !!!!!!!!! Laughing My chceme reedici a hned a ne až s DrD+, protožo to tady dřív schnijem Razz

splesvivíme a rospadnem se v prah
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út srpen 17, 2004 11:26 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo, ale dřív vezmeme Altar útokem.... Twisted Evil

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: út srpen 17, 2004 13:31 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Jo, ale dřív vezmeme Altar útokem.... Twisted Evil

Správně
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: st srpen 18, 2004 17:25 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Založíme nové téma "Altar útokem", kdo je pro ???

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: čt srpen 19, 2004 2:02 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
S dalšími tématy si už rovnou můžete hnít pod drnem.
Pánové, vy (přiznávám:čím dál vzdálenější)příchod DrD+ prožíváte, jako kdyby mělo jít o očekávané slevení vajec na tvrdo. Já jsem oproti tomu zatím v pohodě, ikdyž se už modlím, aby to už vydali, jelikož mě začíná nervovat jiná věc, než do nekonečna odkládané datum vydání: Jste to vy jako horký hlavy, rozběsněný kvůli věci nepodstatnější než je samotné hraní. Sice DrD+ vynese dozajista mnoho nového a co je nové, to se nám zdá ve většině případů lepší, ale když to má být tedy to nové, tak ať se autoři snaží z toho udělat kvalitní, klidně i za prodloužení lhůty. Potom bych se chtěl zastat autorů reedice HM. Dělají dobře, že čekají na vydání DrD+, jelikož by se(pokud by k tomu došlo) potom, co by reedice vyšla nezávisle na DrD+, mezi vámi našli tací, co by si ihned stěžovali, že chybí aplikace pro DrD+... Jistěže to je nepříjemné čekání, ale mě se zdá ještě nepříjemnější, když čtu vaše v některých případech i hrubé příspěvky ohledně čekání. Howq, domluvil jsem.

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Jaros.ml
Zaslal: čt srpen 19, 2004 21:37 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Založíme nové téma "Altar útokem", kdo je pro ???

Nezahrnem to v petici víš třeba .........
ne založíme nové téma Altar útokem
napiš kde rád ho založím
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 8
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.