Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Stejný Asterion pro všechny

Které město padne jako první?

Albireo   [ 7 ]  
21%
  21%
Minkor   [ 11 ]  
34%
  34%
Rilond   [ 10 ]  
31%
  31%
Erin   [ 2 ]  
6%
  6%
Sintar   [ 2 ]  
6%
  6%

Celkem hlasů : 32
Meph
Zaslal: st červen 09, 2004 11:15 Citovat
Založen: 24.10.2003 Příspěvky: 28 Bydliště: Valašská Bystřice
Dovolím si reagovat na Ybův návrh o tom, že bychom se mohli nějak shodnout na tom, jak bude Asterion alespoň v hlavních bodech vypadat v budoucnu, aby ho každá družina neměla úplně jiný. Můžete sem psát popisy různých míst tak, jak vypadají ve vašem Asterionu a taky se inspirovat od ostatních. Snad to nějak půjde.
Mě by konkrétně zajímalo, jestli plánujete zapojit své družiny do obrany Asterionu před nepřáteli, kteří v poslední době rostou jak houby po dešti. Největší problém bude zřejmě na západní frontě poblíž Velkého Trhu, kde se shromažďuje Zylova armáda, no a všimnul jsem si, že s Minkorem to taky nevypadá zrovna růžově. Sám jsem zvědavý na další informace autorů.
Každopádně se těším na vaše příspěvky, protože můžou Asterion jen obohatit.

_________________
Freedom for Wallachian Kingdom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pastel
Zaslal: čt červen 10, 2004 14:56 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Ja družinku zapojím poľahky ... jedna z postáv je novic rádu Eldebranských rytierov ... Smile
Ale zatiaľ majú čas (7 rokov je dlhá doba) ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lounel
Zaslal: čt červen 10, 2004 16:03 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 7 Bydliště: Frýdek-Místek
Podívej se Mephe,

Představa toho co navrhuješ, se mi moc nezamlouvá.
Proč by mělo být vše dopředu nalajnováno? My hrajeme kolem roku 800 k.r., a i to co vypustí o budoucnosti Asterionu sami autoři, bereme jen s rezervou a jen jako jakousi inspiraci, ne jako dogma.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eventin
Zaslal: pá červen 11, 2004 6:21 Citovat
Založen: 23.1.2004 Příspěvky: 4 Bydliště: Bergond
Lounel napsal:
Podívej se Mephe,

Představa toho co navrhuješ, se mi moc nezamlouvá.
Proč by mělo být vše dopředu nalajnováno? My hrajeme kolem roku 800 k.r., a i to co vypustí o budoucnosti Asterionu sami autoři, bereme jen s rezervou a jen jako jakousi inspiraci, ne jako dogma.


Přesně tak já a naše družina tyto informace bereme taky jen tak informativně a může se i stát že žádný temný osud Asterionu nebude. A co se týče zničení některých měst tak to možná udělám, ale je taky možný že to nebude tak jak tvůrci Asterionu chtějí. Prostě si celý Asterion děláme podle sebe.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bliizard
Zaslal: pá červen 11, 2004 11:59 Citovat
Založen: 24.9.2003 Příspěvky: 75
Mě se to líbi ne že bych se tím chtěl řídit ale jako inspirace proč ne. Myslym že nechám padnout Rilond, stejně ho nemám rád ale Minkor má u mě spojenecký smlouvy s trpaslíkama a ti jim pomohou.

_________________
Má víra v ALTAR se zase vytrácí. Zas ty prodlevy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M´te
Zaslal: so červen 19, 2004 20:26 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
Rilond ? Jak ? Kým ? Proč ? A co pouštní elfové ? A Rilondská univerzita magie (a všichni ti mágové... že by napojení na čarodějnou akademii ?!?).

Minkor a spojení s trpaslíky ? S jakými ? Myslíš tu hrstku z dřevorubeckých osad v Khelegových horách ?!? Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bliizard
Zaslal: po červen 21, 2004 10:53 Citovat
Založen: 24.9.2003 Příspěvky: 75
Jo myslím ty obrovský města v Khelegových horách, hlavně ten totálně militantní Seliak.


A proč by Rilond nepadl Elfově jim nepomůžou, a universita je měkká.
Jo a Čarodějná akademie je naprosto přehnaná jen její rada by Zylovu armádu rozprášila. Celkově z kouzelníků udělaly totálně nejsilnější postavy, sou přehnaný.

A stejně doufám že Rilond padne.

_________________
Má víra v ALTAR se zase vytrácí. Zas ty prodlevy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: út červen 22, 2004 13:41 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Ad Rilond: jak to dopadne viz kronika na nasem webu...

a me male vyjadreni k tomu, proc pisem dalsi udalosti a posouvame asterion dopredu v case - tedy, nechceme ustrnout a nechat asterion stat v jednom bode, ale hlavne taky mame radi pribehy, a jak asterion piseme tak mnohe pribehy zaciname, a zajima nas jak budou pokracovat a koncit...Asterion neni jen svet, ale je to prave takovy pribeh, ma svuj zacatek a bude mit taky svuj konec...

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
M´te
Zaslal: út červen 22, 2004 23:49 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
Cenis napsal:
Ad Rilond: jak to dopadne viz kronika na nasem webu...

a me male vyjadreni k tomu, proc pisem dalsi udalosti a posouvame asterion dopredu v case - tedy, nechceme ustrnout a nechat asterion stat v jednom bode, ale hlavne taky mame radi pribehy, a jak asterion piseme tak mnohe pribehy zaciname, a zajima nas jak budou pokracovat a koncit...Asterion neni jen svet, ale je to prave takovy pribeh, ma svuj zacatek a bude mit taky svuj konec...

.... možná rozdílný od jiných konců, jiných lidí na jiných asterionech, ale je pravdou, že asterion bez příběhu, by neměl šťávu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M´te
Zaslal: út červen 22, 2004 23:50 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
Bliizard napsal:
Jo myslím ty obrovský města v Khelegových horách, hlavně ten totálně militantní Seliak.


A proč by Rilond nepadl Elfově jim nepomůžou, a universita je měkká.
Jo a Čarodějná akademie je naprosto přehnaná jen její rada by Zylovu armádu rozprášila. Celkově z kouzelníků udělaly totálně nejsilnější postavy, sou přehnaný.

A stejně doufám že Rilond padne.


hhh jaká obrovská města ?!? Shocked hmm hmmm to teda nevím... btw, Seliak je jen malá vesnička...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirion er Daerlen
Zaslal: út červenec 13, 2004 10:34 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
To Meph: souhlasim s Tebou, mě se to zdá dobrej nápad

Nedávno sem měl takovou vizi Idea : nešla by udělat společná mapa, tady na auditku, na který by se zakreslovali skupiny, nebo třeba jen lidi...normální mapa celýho Asterionu, třeba trochu 3D, na kterou by se tady mohli vždycky skupiny prostě podívat a říct si:"Hele, tady je skupina těch a těch, tak se podíváme do CP na auditku a třeba je zakomponujem do nějakýho našeho dobrodrůža..."
Mě by se to docela líbilo, pak by se taky, jak říkal Meph, ten celkovej svět nemusel tak astronomicky lišit...

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne srpen 01, 2004 20:28 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Mě se to taky líbí já bych se připojil.... Wink

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sven Ivanhwen
Zaslal: po srpen 02, 2004 14:42 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Tirion er Daerlen napsal:
Nedávno sem měl takovou vizi Idea : nešla by udělat společná mapa, tady na auditku, na který by se zakreslovali skupiny, nebo třeba jen lidi...normální mapa celýho Asterionu, třeba trochu 3D, na kterou by se tady mohli vždycky skupiny prostě podívat a říct si:"Hele, tady je skupina těch a těch, tak se podíváme do CP na auditku a třeba je zakomponujem do nějakýho našeho dobrodrůža..."
Mě by se to docela líbilo, pak by se taky, jak říkal Meph, ten celkovej svět nemusel tak astronomicky lišit...


PROC ????
K cemu by to bylo ? Co je na tom super ?

Pripad nahodneho setkani s jinou skupinou:
PJ "Potkali jste malyho sikovnyho skritka v kutne, sedi v hospode a popiji pivo a vypravi historky z dobrodruzneho zivota ...."
Hraci " No a co ?"
PJ" Jmenuje se Tan Min Wu Bum a ma za zady golema"
Hraci " No a co ? "
PJ "Nic"

Pokud potrebujes cizi skupina zakomponovat do dobrodruza, mas nekonecne moznosti, jak si ji sam vymyslet (navic tak, aby byla presne na miru - ne o deset urovni jinde ....)

Nedavno jsem mel zly sen : hledal jsem nekoho, kdo bude vytvaret mapu (3D) a jeste ji tak jednou za tyden upravovat (a urgovat skupiny, aby mu poslali svou novou polohu a cinnost, co prave provadi)

Na teto vizi je pekne na ni myslet, ale hloupe ji realizovat .....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út srpen 03, 2004 15:38 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Hele je to Tan Min Wu jasný !!! Bum bum je jen jakási přezdívka a za zády nemá golema, ale golemku, která nevypadá jako golemka, ale jako elfka v kápi. A Tan není v kutně ale v pěknym oblečku !!!

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: st srpen 04, 2004 19:07 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Podle mě by takhle hráči nereagovali,ale spíš by si šli s kolegama popovídat.Pokud to teda není družina,která hraje na způsob zabij všechno.
Ale s tou mapou to je jiná věc.S 3D mapou by se asi nikdo nedělal a 1 za týden ji měnit, tak to už vůbec ne.Spíš by šlo o písemné sdělení.Jako že by se napsalo kolikátého se tam družina nachází a co se chystá dělat.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.