Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

Silweril
Zaslal: čt listopad 03, 2005 16:30 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Oblíbená trapná otázka(doufám, že už poslední Very Happy ): Vyjde ZZS do Vánoc?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shark
Zaslal: čt listopad 03, 2005 17:34 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Silweril napsal:
Oblíbená trapná otázka(doufám, že už poslední Very Happy ): Vyjde ZZS do Vánoc?


Na 99,9 % ne, protože Altar je na tom finančně špatně a na vydání nového modulu nemá prostředky. Sami jsme se to dozvěděli zhruba před týdnem.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Silweril
Zaslal: čt listopad 03, 2005 18:12 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
No nepotěší to Crying or Very sad Crying or Very sad
A člověk by čekal, že po vydání DrD+ bude mít Altar na nějakou dobu vystaráno. Snad tím není vydávání Asterionu úplně ohroženo. Asi je zbytečné ptát se, ale je naděje, že se finance Altaru do Vánoc zlepší (dárky + vydání opravené verze DrD+) a ZZS by mohlo vyjít na začátku 2006??

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: pá listopad 04, 2005 9:20 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Silweril a all: s Altarem jednáme, ale nevíme, jak to dopadne a v současnosti ani to, jaké to s celým Asterionem v budoucnu bude. Nový modul pravděpodobně letos nevyjde. Máme jej hotový po textové stránce i ilustrací, ale nejsou aplikace na Drd 1.6 ani Pluska, ani nemáme nikoho, kdo by je udělal. Dáme brzy na web nějaké oznámení i s ukázkami z nového modulu. Hledáme způsob, jak jej k vám dostat. V prosinci se jako tvůrci Asterionu sejdeme a rozhodneme se o dalším osudu tohoto světa, i nás, jeho rodičůSmile

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silweril
Zaslal: ne listopad 06, 2005 9:24 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Jako věrný fanda Asterionu se ještě jednou zeptám k budoucímu vývoji. Když to teď s modulem nevypadá moc (ještě méně) růžově, jaké aspoň chystáte články do Dechu Draka nebo na web?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: ne listopad 06, 2005 11:23 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
SILWERIL: v DD co ted vyjde bude dokonceni clanku o rytirskych radech a jedna asterionska povidka, do dalsiho cisla snad pujde opet povidka, mozna dobrodruzstvi, co se clanku tyce je zatim ve hre akorat pojednani o slechtickych tytulech ve Ctyrech k.
jak to bude s asterionskymi clanky v DD v pristim roce neni jiste, kazdopadne na webu se cas od casu neco objevi, spise narazove, nez planovane

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silweril
Zaslal: ne listopad 06, 2005 13:09 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Pokud si pamatuju tak tu něco padlo o článku o Kharovi.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: ne listopad 06, 2005 17:31 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
SILWERIL: ten je zatim u ledu, neb jsem nebyl spokojen s tim jak jsem ho napsal...

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lamius
Zaslal: út listopad 08, 2005 18:59 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Mohl bych se prosím zeptat- vím, že se psalo u změnách u Gorova kněze (a možná i dalších kněží). Protože mě to začíná "trápit", rád bych věděl, kde budou ty úpravy popsány (případně kdy). Smile
Pak bych měl ještě dvě věci. Vím, že jsem šťoural, ale v kronice ještě pořád není zmínka o Maurythanu.
Ale mám i jednu konstruktivní poznámku. Kdysi jsem psal dotaz (viz diskuze PJS-RHM) na důvody proč se Brukka rozhodl k bitvě u Skaliska (nechci to tady víc rozepisovat, aby mě nikdo nenařknul, že toho moc prozrazuju) a dostal dobrou odpověď, ale přeci jen jsem dodatečně měl pocit, že mi tam něco chybí. A přišel jsem na opravdu dobrý důvod, který je jako Brukkova motivace nenapadnutelná. Tím by byl Brukkův úmysl předejít vylodění posil z Lendoru (špatná zpravodajská práce- posily se mezitím už vylodily). Že je to dobrý důvod, můžu ho vzít jako platící? Very Happy

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shark
Zaslal: st listopad 09, 2005 10:21 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Lamius napsal:
Mohl bych se prosím zeptat- vím, že se psalo u změnách u Gorova kněze (a možná i dalších kněží). Protože mě to začíná "trápit", rád bych věděl, kde budou ty úpravy popsány (případně kdy). Smile


Máš štěstí, zrovna u sebe opraveného Gorova kněze mám, takže se podívej dále. Aktuální verze kněží (včetně dosud chybějících popisů kněží Mirtal a Ynnar Rút) se objeví v aktualizované aplikaci na CD k Času temna.

GOR

Vlastnost: síla 13-18
Typ: C
Náměty ke hře: Zdatnost v boji, schopnost ovládat své tělo a mysl a zároveň neutuchající touha po zdokonalování sebe sama, to vše dává Gorovu knězi nejlepší předpoklady pro život plný heroických skutků.
Povolené zbraně a zbroje: Lehké, střední a jednoruční těžké zbraně tváří v tvář, všechny vrhací a střelné kromě těžké kuše; nejvýše kroužková zbroj, smí používat štít.
Krátkodobá motlitba: Při hlavním denním jídle.
Krátkodobý obřad: Když odloží zbroj, aby si odpočinul (nejdříve 23 hodin po předchozím KO).
Dlouhodobá motlitba: Když porazí (nebo se alespoň výrazně podílí na porážce) nepřítele na vyšší úrovni než je sám, od 11. úrovně stačí porazit v jednom boji nepřátele o celkovém součtu úrovní větším, než je jeho vlastní úroveň (nejdříve 6 měsíců po předchozí DM).
Dlouhodobý obřad: Při aktivní účasti na válečnické slavnosti ? turnaj, pasování na rytíře, vstup do rytířského řádu nebo mezi subotamské mnichy, zkouška dospělosti založená na bojových dovednostech apod. Zda jde o takovou událost, určí PJ (nejdříve 6 měsíců po předchozím DO).
Svěcení věci: Posvěcené zbroji se zvýší KZ o 1.
Myšlenková bytost: šira
Zvláštní schopnosti: Od 1. úrovně ovládá schopnosti cvik (PPP) a přesnost (PPZ); dosáhne-li s určitou zbraní prvního stupně přesnosti (bonus +1), dokáže s ní útočit třikrát za dvě kola (bonus +3 k iniciativě v rozšířeném soubojovém systému), po dosažení druhého stupně (bonus +2) dvakrát za kolo (bonus k iniciativě +6).
Zázraky:
KM:
1. Požehnání do útoku I [sám]
2. Odvaha [sám]
3. Nápaditý boj
4. Požehnání do útoku I
5. Odhad soupeře
6. Rychlost
7. Clona myšlenek
8. Nepolapitelný bojovník
9. Sugesce I [strach]
10. Hromadná clona myšlenek
KO:
1. Sugesce I [odhodlání, cílevědomost]
2. Požehnání do obrany I
3. Výskok
4. Odzbrojení
5. Požehnání do útoku II [sám]
6. Odstraň újmu
7. Odvaha
8. Odhal vinu
9. Ovládání zbraně
10. Neviditelnost
DM:
1. Odstranění únavy I
2. Rychlý pochod
3. Požehnání v boji se zlem
4. Autorita
5. Vyrovnaná psychika [sám]
6. Hromadné požehnání do útoku
7. Prověř čest
8. Hypnóza
9. Zdrcující berserk
10. Šampión bohů
DO:
1. Změna v berserka
2. Rychlost [sám]
3. Sebereflexe
4. Posílení vlastnosti
5. Heroismus
6. Hromadné požehnání do obrany
7. Odstraň psychickou bariéru
8. Ochrana místa [temnota]
9. Poznej tajemství
10. Oživení zabitého

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Blind Guardian
Zaslal: st listopad 09, 2005 22:17 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Hmm to vypadá líp. TO bych tehdy snad i přežil...

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: čt listopad 10, 2005 10:42 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Děkuju moc. Very Happy

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silweril
Zaslal: so listopad 12, 2005 15:18 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Pěkná úprava stránek. Razz Škoda, že pořád nejdou ikony
Rád bych se zeptal na pokračování kroniky. Pochybuji, že se teď u Rilondu do Královské bitvy stane něco významného (Agunágh versus Bruzgul, upevňování pozic, maximálně útoky na Zámostí a Útesy), ale nějaká zpráva by být do Vánoc mohla.
A nenechte padnout Maurythan Twisted Evil Ať je z čeho obnovovat Západní dálavu.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: po listopad 21, 2005 0:54 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Pokud budete mít zájem, na adrese http://asterionrpg.cz/index.php?id=mod_new naleznete ukázky textů a ilustrací z chystaného modulu Za závojem stínů.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerin
Zaslal: po listopad 21, 2005 18:24 Citovat
Založen: 21.11.2005 Příspěvky: 56 Bydliště: Strakonice, občas bývalý Rilond
Ukázky jsou velmi pěkné. A ty obrázky nemají chybu. Přidáte tam také něco o Stínovém světě?

Ještě bych se rád zeptal, existuje ve Stínovém světě více mocných bytostí jako je Mwan duuranga nebo Móag? Jestli ano, budou popsány v ZZS? Podle vaší zprávy v modulu nebude tradiční Klíč a tak se asi na monoho bytostí nedostane.

A nakonec, zkoušel jsem se přihlásit jako obvykle Silweril, ale přestože heslo bylo správné na 100%, nechtělo mě to pustit. Možná to nějak souvisí s konverzí vašich stránek (pokud se zpětně ověřovalo přihlášení pomocí mailu - měnil jsem ho).

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 25 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.