Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Hlášky, vtipy a humorné příhody

Hodně se zasmějete při hraní?

Ano   [ 91 ]  
96%
  96%
Ne   [ 3 ]  
3%
  3%

Celkem hlasů : 94
meator
Zaslal: st únor 02, 2005 23:12 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
Chcete něco pro zasmání? Nedávno můj bojovník na celé 7. ur. vešel do hospody. Bylo všude plno, až na jeden stůl, kde seděl muž v kožené zbroji. Všichni si od něj na první pohled drželi odstup. Hm jelikož to bylo jediné volné místo, tak sem se zeptal jestli je volno. Muž se na mě usmál a řekl že mám kuráž. No dál konverzace vypadala asi takhle.
M: Seš odvážnej. Víš kdo sem já??
Já: Netuším.
M: Sem Mortus Černý.
Já: Hm hezký to sem ještě neslyšel. A co seš jako zač??

Netřeba dodávat jak to dopadlo. Very Happy

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sadaam
Zaslal: po únor 14, 2005 8:42 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
To mi nepřipadá moc vtipný.... Crying or Very sad Spíš k pláči! Laughing

Jinak s naší družinou je Mortus docala v klídku. Sou ccelkem kámoši, no...
Ale hromada jinejch je namá ráda....

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Blind Guardian
Zaslal: út březen 15, 2005 23:32 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Tropš přibíhá k mágovi. "Neříkej že na město už zas něco útočí!" říká rozespale mág. !'"Dobře...jak myslíš" odpovídá zaraženě trpaslík "Proboha on někdo útočí?!?!?" "Ale říkals..." "probohy! neber vždy všechno tak doslovně!"
"Ééé a to je co?"

Od tý doby co sem pučil našemu PJ Rabbita, tak když nás někdo přepadne křičí "vousy vzhůru" (zatím co lidem se říká "ruce vzhůru" musí trpoši zvednout i fousy aby se mohli všichni ujistit, že pod nimi neschovává dotyčný nějaké zpraně. Například obouručnou válečnou sekyru)

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Toj Akkhari
Zaslal: út březen 21, 2006 20:11 Citovat
Založen: 20.3.2006 Příspěvky: 118 Bydliště: Albireo - kdesi ve Východní čtvrti
jednou jsme hrali v čtyřčlenný skupince: PJ - Saddaam, pak ja ( horsky elf chodec ) a dva dalsi ( barbarsky kamosi ze severu, pekny obsousti )...toz sme tuhle sli hledat cestu skrz zelanske vrchy a muj elf neposkvrneny civilizaci nesouci v sobe myslenku, ze on bude spasitel horskych elfu, se zapocal vyptavak jak se vlastne delaj deti Very Happy a me ty dva vtipalci nakukali, ze k tomu potrebuju devecku...no a v te hospode,kam jsme se dostali jedna byla, takova docela povolna.sranda byla uz kdyz sem se ji pred celou hospou pozeptal, jestli mi chce ukazat,jak se delaj deti..pak se jeden z barbaru slitoval, a ze mi to ukaze..nacez sli s deveckou na senik a muj elf po kratkem shlednuti sel spat se slovy, ze to delaj presne jako svistove.....no potom jsme se valeli dobrych deset minut smichy

_________________
Bůh nestvořil člověka, ale člověk stvořil Boha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Zaslal: út březen 21, 2006 22:07 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
jo, ten barbar jsem byl já... Very Happy .....jinak ten chodec(Kibongwe) od Saddama jsem taky já... Very Happy ....jinak koho to zajímá ten luk je magickej(proti skřetům): 7+3/13+6...respektive 13+3/19+6, ale to si nemyslete, že to bala sranda si ho pořídit....pořídil jsem si ho na svý solo akci(cesta z Minkoru do Rilondu a zpět za 3 aldeny Very Happy ) a to mě po cestě zkoušelo "pár" týpků (nebudu to všechno jmenovat.... Evil or Very Mad ) , jestli se dokážu ze všeho vymlátit a vykecat....no stál 5000 a když jsem si pro nej na nosítkách(den předtim mě něakej dobrák přidal do jídla něco jako digitalis) nechal odnýst(do Pelsova domu), tak mi ho někdo( asi tajnej almendorskej-"hypnotizér" Evil or Very Mad ) vzal-spíš jsem mu ho odevzdal.... Evil or Very Mad........hold náš pj nemá rád moje sólíčka...

no, dostal sem ho asi po půl roce díky "hodnejm"(kámošum z jinejch tajnejch).....

a co se týká expů, tak to s tim baziliškem nebylo nic ojedinělýho Mad , šidí furt a všechny Laughing , ale neříkejte mu to.... Very Happy

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
revan
Zaslal: st březen 22, 2006 0:16 Citovat
Založen: 15.9.2005 Příspěvky: 69
Keď sme s DrD začínali (bude to už takých 8 rokov), hrali sme to dobrodružstvo z DrD PPZ 1.5. Družina sa dostala do miestnosti s magickým zrkadlom, ktoré bolo spojené s rovnakým zrkadlom v inej cimre a slúžilo ako videotelefón. V zrkadle zbadali tú druhú miestnosť a kúzelník prehlásil, že sa do nej teleportuje. Neuvedomujúc si princíp fungovania zrkadiel, presunul sa hyperpriestorom o niekoľko siah smerom "do miestnosti" -teda za zrkadlo, lenže tam pochopiteľne tá izba nebola a kúzelník skončil v stene jaskyne...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arten
Zaslal: st březen 22, 2006 8:59 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Aby sme veci uviedli na pravú mieru. Podľa pravidiel ak sa kúzelník (sprostou náhodou som bol jeho hráčom ja) teleportuje takýmto spôsobom, tak do tej steny iba narazí a je zranený za 1-6 životov. Nešťastnou náhodou som na 1k6 hodil 6 a kúzelník (elf) na 1. úrovní má koľko životov???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
arten
Zaslal: st březen 22, 2006 9:32 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Na svoju obhajobu dodávam, že to bol môj úplne prvý kontakt s RPG a PJ ma mal poučiť o tom, že môj kúzelník by niečo také neurobil... Ale sranda bola...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Toj Akkhari
Zaslal: čt březen 23, 2006 20:32 Citovat
Založen: 20.3.2006 Příspěvky: 118 Bydliště: Albireo - kdesi ve Východní čtvrti
též mam dobrou historku z mých úplných začátků...bylo nás asi 6 i s PJ. tehdy nam bylo kolem 12 a tak jsme z roleplayingu moc neměli..ale našim oblíbenym rituálem bylo, že když nějaká postava zemřela, tak jí ostatní uřízli vlasy a vykáleli se na ni Very Happy je to sice nechutný, ale když na to vzpominame, tak se vždy nasmějeme

nebo jsme jednoho z nas léčili z rýmy tak, že jsme ho dali do ledového potoka, usekli mu obě nohy a dali přez něj deku aby mu nebyla zima.pak ten nebožák dostal zápal plic a mi mu usekli i hlavu

_________________
Bůh nestvořil člověka, ale člověk stvořil Boha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Zaslal: ne březen 26, 2006 12:34 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
jo začátky jsou skoro vždycky největší sranda...poslední věc co jsme začali je ta samá čtveřice o které psal Toj Akkhari(horskej elf)....tvoříme dost komické trio: barbaří kouzelník(otrlej chlapík) 17letej zlodějíček závislej na haši a vyrůstající v chudinský čtvrti v Albireu a moje kouzelnice(knihomolka) vychovaná puritánskou rodinou kněží slunce, která má panickou krůzu z krve....prostě role-playngová idilka... Very Happy ....ty dva si ze mě pořád utahovali že jsem stará panna(je mi 1Cool....jednou mě chtěl něakej lapka...ale netušil(stejně jako já) že ten talisman od mejch bohatejch rodičů mě má právě proti tomuhle ochránit(zelený blesk)...tak ho přešla chuť Confused .....ale jednou později, když to nebylo proti mé vůli, tak jsem na to zapoměl(a)... Laughing

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valek
Zaslal: po březen 27, 2006 9:20 Citovat
Založen: 24.2.2005 Příspěvky: 41 Bydliště: Trebic
PJ: tak a posledni chlapek padl do bezvedomi
barbar bojovnik: me teda pekne nasr.., to nenecham jen tak, beru zidli a nohu zidle mu dam na oko, pak se ho snazim probudit a jakmile se probere tak vsi silou vyskocim na tu zidli a prohlidnu si co se s s nim stalo

Kouzelnik potkal Mortuse, jak bojuje se 4ma chlapkama co ho prepadli. Dvakrat se pokusil neuspesne kouzlit a mezitim je Mortus pobil. Kouzelnik si pro sebe rikal:"Ze sem tomu cernymu pomohl."Mortus: "Videl sem i horsi, ale problem je v tom, ze stali vzdycky na me strane:D"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arten
Zaslal: út březen 28, 2006 15:01 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Stale si myslím, že najlepšie hlášky vznikajú pri vyjednávaní a hlavne po chybách PJ. Dobrá hláška bola keď sa družina zložená z paladina, eldebranského rytiera, druida - vlkodlaka, ocitla pred partou nasratých starých trpaslíkov (5-6), vzápätí sa za nami zasypal vchod, čo náš paladin okomentoval slovami - vzdajte sa ste obkľúčení. Nuž kto čím zachází, tým také schází a ani v tomto prípade to nebolo inak
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
David Cabal
Zaslal: čt březen 30, 2006 9:57 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
arten napsal:
Stale si myslím, že najlepšie hlášky vznikajú pri vyjednávaní a hlavne po chybách PJ. Dobrá hláška bola keď sa družina zložená z paladina, eldebranského rytiera, druida - vlkodlaka, ocitla pred partou nasratých starých trpaslíkov (5-6), vzápätí sa za nami zasypal vchod, čo náš paladin okomentoval slovami - vzdajte sa ste obkľúčení. Nuž kto čím zachází, tým také schází a ani v tomto prípade to nebolo inak


Na to se dá říct jedině to, že sebevědomý některých postav je prostě úžasné... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
elrian
Zaslal: so duben 01, 2006 10:48 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
U nás občas vzniknou taky dost šíleny věci, ale na většinu si už nevzpomínám, tak aspoň to, že naše družina při dobrodružství v jedné jeskyni zatlačovala své soupeře do rohu kulaté místnosti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Teyras
Zaslal: po duben 10, 2006 19:01 Citovat
Založen: 4.4.2006 Příspěvky: 6
Zrovna dneska jsem se začínající družinkou (3. úroveň) začal hrát Kouzlo moci, část Hulova věž. Tak jsem se dostal k části, kde Hul vyleze na střechu a snaží se zatarasit poklop a pak si na něj sedne... V momentu kdy si Hul dřepnul na poklop aby nešel otevřít vylezl hraničář na žebřík a svojí šavlí prosekl poklop, což milého alchymistu trochu poranilo v jistých partiích jeho těla... holt si v tý věznici nějakou tu dobu nesedne Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.